КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 2

  • 31 466
  • 792
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 079
Момичета,Благодаря ви за подкрепата,наистина онзи ден ми идваше да си ударя главата в стената,вече съм малко по-спокойна и обмислям нов план за действие.Ще го споделя и тук,за да видя вие какво ще кажете.Мисля утре да отида при личната ми лекарка и да и поискам направление за гинеколог.С него ще отида при Д-р Иванова от Военна болница,тъй като преди 4-5 години тя ми откри хламидиите и тя успя да ги"излъже"без Доксициклин,антибиотик,който моят организъм категорично отказва да приеме.До колкото си спомням ми изписа не помня точно,но мисля беше Алирен? или нещо подобно,други таблетки,които пих по схема и Гиназол.Та мисля да се обърна отново към нея,за да ги "излъже"пак newsm78

Зази,мислиш ли,че за 3 дни и половина,през които съм пила Доксициклина може да е изтрепал гадинките?Дано,дано,дано.... Praynig
Лайла,не съм в Малинов,а в Репробиомед и антинуклеарните са ми под норма,което не знам по-хубаво ли е или по-лошо newsm78
Хриси,за имунитета пия само рибено масло,то и до сега не се знаеше,че имам проблем там.С висок пролактин съм и за него пия Достинекс,1/2 на седмица,а вярно,че него наричат хормона на стреса
Криста,Благодаря ти,не знам как ще прозвучи,но аз съм убедена,че този път ще стане baby_neutral baby_neutral,обаче вместо да вървим напред,ние нещо я подкарахме назад и това ме обърква.

Чарес,стискам палци навсякъде! Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 3 860
Джул няма как антинуклеарните да са ти под нормата, те имат титър над който се водят че са повечко мисля че 1:80 беше граничния  Rolling Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 1 079
Джул няма как антинуклеарните да са ти под нормата, те имат титър над който се водят че са повечко мисля че 1:80 беше граничния  Rolling Eyes

Ами може,още нищичко не съм прочела по въпроса,дори не знам какво точно е това,но мисля скоро да се ограмотя Embarassed,точно 1:8 е моят.Ако знаеш нещо повече,сподели,моля те newsm78

# 708
  • Мнения: 1 186
резервацията за срещата е направена - ресторант Тино, 09.02., около 18 ч.
всички са поканени  Peace

# 709
  • Мнения: 1 156
Пак ша пийти  биз мени, начи..Аман #Cussing out

Весело изкарване, мацки
Стискам палци на когото му трябват

# 710
  • Мнения: 365
здравейте момичета,да се запиша и аз в клуба Simple Smile
За съжаление моят първи опит инвитро завърши днес с кръвен тест ЧХГ <0.100  mlU/ml  Cry Извадиха ми 5 яйцеклетки (бях на лимитиран цикъл),оплодиха се 2 и на 3-ти ден ми върнаха 2 ембриончета, лигавицата при ЕТ беше 16,5 мм,което доки каза,че било супер. Да,но пак не се получи (имам и 4 неуспешни инсета преди това)  Sad
Вие с какви изследвания продължихте след неуспешния опит? Разбира се, ще звънна по-късно на доки да му съобщя и да видим какво ще правим от тук нататък,но все пак искам да имам някакви насоки и очаквания. Благодаря ви!

# 711
  • София
  • Мнения: 2 367
Блумхен, съжалявам за отрицателния тест, но няма място за отчаяние, хубавото тепърва предстои Hug
При мен първия опит също беше на лимитиран цикъл и след него док. ми назначни тромбофилия, mthf, клетъчен имунитет и антитела.
Момичета, моля ви да ми кажете ако помните кои бяха вирусологичните, които пускаме преди пункция, необходими са ми съкращенията им.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравей Криси това са изследванията-СУЕ,Пкк,Протромбин,Фибриноген,HIV,Wass,HBsAg.Дано съм ти помогнала. Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 6 302
Бонбонче, страшна си! Организаторка голяма! Аз вероятно ще се върна в София на 10-ти, така че и този път пропускам срещата, пък и нали сега не пия.... Но вие се забавлявайте от сърце!  Heart Eyes

Криси, може в различните клиники тези изследвания да са различни......  Thinking

Блумхен, кураж, момиче  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 1 030
Зази, жалко, че пак няма да дойдеш, много искам да се запознаем. Кога ти е тестът? Ще чакаш повече или по щеревата практика на нетърпеливките?

# 715
  • София
  • Мнения: 2 367
Здравей Криси това са изследванията-СУЕ,Пкк,Протромбин,Фибриноген,HIV,Wass,HBsAg.Дано съм ти помогнала. Simple Smile
Биско, благодаря ти, сигурна ли си,че само този хепатит се изследва от вирусологията?
Зази, чакаме те да се върнеш в София и да ни зарадваш, на следващата среща ще пипаме и твоето бременно коремче за късмет

# 716
  • София
  • Мнения: 1 260
Криси това ми пише на изследванията.но ако искаш обади се на твоята лекарка за по-сигурно.

# 717
  • Мнения: 166
Добър вечер!  Hug
Абе, момичета, като запалени артохолички, прибягващи до какви ли не средства, да сте ползвали услугите на психолог и да можете да ми препоръчате? Или пък поне да сте чували за добър такъв? Реших моите проблеми да ги нищя на по-дълбоко ниво  Wink
Питам съвсем сериозно, но не ми се отваря нова тема само за това ...

Хриси, Шарки, стискам палци за предстоящите ви пункции  Hands Thumbsup
И за другите нуждаещи се   bouquet

# 718
  • Мнения: 1 622
Сами,

препоръчвам Ани Коцева в клиниката на Щерев. Не е необходимо да си тяхна пациентка, за да я посещаваш!  Peace  bouquet

# 719
  • София
  • Мнения: 2 367
Сами, аз съм била пациент на Ани Коцева от клиника Щерев, която и Маргаритка ти препоръчва. В много тежък за мен момент , посещенията там ми  помогнаха да се издърпам за косата от блатото.

Общи условия

Активация на акаунт