КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 2

  • 31 472
  • 792
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 613
Даа,растем със бързи темпове,корема ми е огрооомен,бебето е към 2200-2300гр. Но страхът при мен е да не родя по-рано,че има малко такива индикации #Cussing out Затова стоя в къщи само и излизам само за прегледите,но се свиква с всичко.Аз където,не ме свърта на едно място и съм много активна по принцип,да ме видиш как от 1м. съм си в къщи и само седя или лежа!В началото беше ужасно,но свикнах,къде ще ида! Peace
Ще го видите и вие какво е Peace много скоро,надявам се!
 Hug Hug Hug на всички и умната!!!

# 691
  • София
  • Мнения: 3 860
Ира  Hug
Бамба виж това http://en.wikipedia.org/wiki/File:Follicle-stimulating_hormone_( … nstrual_cycle.png може би на втори е малко по-нисичко  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 1 649
Да пиша бързо докато имам копче за кирилица,че като ми изчезне не ми се появява доста време.
Чета ви всеки ден да знаете Hug-нищо,че не пиша. И сега направо не знам от къде да започна.Меги,прегръщам те мила Sad.Така вярвах,че се е получило при теб.И тези главозамайвания,където те бяха навестили,викам си:а,тука стана работата,ще се бременее.А то какъв край само ooooh!.Дано с Емин откриете грешката и другия опит да е успешен до термин.Поплачи си,ще ти олекне поне малко.
Чарес,да си къткъш ембрито Hug.Виж го ти,чак на 8 разделено,брей че отличник.Дано не спира да големее в коремчето на мама Praynig.Нова тактика,нов късмет Praynig Peace.
Хриси Hug,малко късно се включвам,ама да ти пожелая каквото си бях намислила.Да ти е на късмет,тоз любовен месец.Супер качествени ембриони за дългоочакваните близнаци.Нали ще ги селектирате през новата придобивка на клиниката?
Шарки Hug,и ти с хубава бройка и размери си се обзавела.Дано са ти на късмет Peace.
Зази Hug,ти ка си?Дано близнаците са борбени и силни,като майка си Heart Eyes.
Криска Hug,ти кога ще се подлагаш на ко култивиране?
Илитка,Жаел,погалете растящите си коремчета от мен Heart Eyes.
Аз си изкарах чудесно по балкани и баири.Мисля,че чистия въздух ни запази здрави.Пазете се,да не се разболявате.На всички много,много Hug Hug Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета-пациентки на "Малинов", моля ви се дайте го тоя номер за спешните случаи, аз уж го бях записала, обаче къде .... не мога да го намеря. То не че е кой знай какво, но имам ужасна хрема от вчера, тече като чешма, а като легна - носът ми се запушва. Страх ме е да купя какви да е капки за нос, почнах да слагам сребърна вода, но за сега няма ефект.... Иначе съм добре, още съм в Търговище при мама, тя готви, глези ме и не дава нищо да пипна. Май ще си дойда след някой и друг ден в София с 5 кила от горе.....

Шарки, отлично се справяш! Вярвам, че този път двете с Хриси ще стигнете до мечтания край Hug

Чеърс, и ти също, мила  Heart Eyes

Джул, много неприятно, дано по-бързо ги умориш гадините. И пусни после още веднъж тест за хламидия, може пък да излезе добър резултата. Горе главата, просто още едно препятствие и още малко отлагане, но всичко ще си дойде на мястото!

# 694
  • София
  • Мнения: 23 229
0884700704

# 695
  • Мнения: 556
Спешен телефон - 0884 700 704. Зази пази се и бързо оздравяване. Наистина питай по-добре преди да вземеш нещо.
Стискам палци на всички очакващи тестчетата и в процедури. Чета ви най-редовно, но не пиша, защото просто няма какво.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 302
Бамба, Мира, много благодаря Hug

# 697
  • Мнения: 544
Момичета, минавам набързо да ви пожелая късмет и успех с процедурите. Редовно ви чета и мисля за всяка една от вас.
Аз вече съм на финала и малко ме е страх от неизвестното, дълбоко се надявам че всичко ще е наред. На 7 сме на преглед ,дано юнака да почака още 2,3 седмици.
Прегръщам ви всички, и момичета не забравяйте да вярвате в успеха.

# 698
  • София
  • Мнения: 866
Момичета,благодаря   bouquet.Вярвам,че това е моето бебче  Grinning  Praynig
Хриси  Heart Eyes,планът ще бъде изпълнен на макс/ Joy с помощта на новият метод Макс/ fingerscrossed
Шарки,ти си отличничка,чудесна бройка си заформила.Това ще е последният и успешен опит  fingerscrossed
Криси,честита ти заповед.Ама как добре сметна за кога да правиш ко култивирането.Хайде,не остана, и при теб се вижда началото на края,а той разбира се е  newsm04   fingerscrossed
Зази,много неприятно.Защо не пробваш нещо от "бабините" илачи?Чела съм за чай от лайка и солен разтвор (щипка сол разтворена в преварена вода). Те могат да се капят по няколко пъти на ден...,ама само съм го чела  Simple Smile.
Виви  Hug,направо да ти завиди човек за ваканцията,дето си спретнахте...
Велка,кога мина това време...пожелавам ви прекрасна среща.
 Hug

# 699
  • Мнения: 88
Моето е 14 като горната граница е 8 и нещо. Май заради него излизат много фоликули напоследък, ама от тях нищо полезно.  Rolling Eyes

chares ,  fingerscrossed

бамбарадамбара, дали вече си говорила с докторите от Надежда за по-високот фсх.
Днес при започването на стимулацията ми също се оказа, че ми е по-високо от референтните стойности (11, при референтни 8.78), въпреки, че миналата година на изследването пише малко по-различни рефернти стойности за горната граница (13) и в такъв случай влизам в нормата. Честно казано много се учудих, а сега съм и притеснена дали резултатът от стимулацията ще е добър.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 17:26 от TaIChi

# 700
  • София
  • Мнения: 23 229
TaIChi , не съм говорила, защото аз стимулация скоро не се очертава да правя.
На спонтанен цикъл мисля да карам засега. В тази връзка питах, казаха ми да не го мисля.
Е2 обаче ми е почти двойно в сравнение с друг път.
Ще разпитвам пак като ида на преглед, че сега беше малко на крак в коридора.

# 701
  • Мнения: 88
То и аз ще разпитам като отида в сряда за прегледа, но до тогава ще се пощуря от мисли и всякакви негативни идеи, които ми влизат в главата, 'щото позитивните, както знаем, по-трудно се ловят Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 23 229
To и на мен ми казаха да не го мисля, ама аз вече имам написан най-мрачния сценарий  Mr. Green
Изрових в интернет, има версии че може да е инцидентно, някак не ми допаднаха.
Съсредоточих се върху това че ще се вдига все повече, че са ми на свършване яйцеклетките и че наличните нали са последни вече за нищо не стават.
Луда работа, трябва да престанат да ни дават достъп до изследванията  Crazy

# 703
  • Мнения: 6 280
Съгласна съм с теб Бамба,аз пък съм другата крайност,FSH-1.91реф. стойности 3.85- минимум,  и съм луднала че е ниско Mr. Green

# 704
  • Мнения: 88
To и на мен ми казаха да не го мисля, ама аз вече имам написан най-мрачния сценарий  Mr. Green
Изрових в интернет, има версии че може да е инцидентно, някак не ми допаднаха.
Съсредоточих се върху това че ще се вдига все повече, че са ми на свършване яйцеклетките и че наличните нали са последни вече за нищо не стават.
Луда работа, трябва да престанат да ни дават достъп до изследванията  Crazy

Да, и аз попаднах на тези версии за инцидентността, но също така в англоезичните сайтове на доста места пише, че смятат FSH за нормално до 15, вкл. на някои места намерих и до 20.
Точно в такива моменти завиждам на мъжа ми, че не се впуска в толкова детайлни четения, вглеждания и прехвърляне на възможни вероятности, което спестява изключително много нерви.

Общи условия

Активация на акаунт