Отговори
# 600
  • Мнения: 436
Едьо лекува страхове! Joy hahaha Joy
Вярно! Grinning И мен никога не ме е било страх от вампове, върколаци и т.н. лаци Twisted Evil
Ама кукли, клоуни, такива зловещи дечица... бррр.
Преди ме беше страх от призраци, ама Уинчестър ми показаха универсалното средство за предпазване - сол  Mr. Green

# 601
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Абе 28 дни по- късно е по темата баш.

# 602
  • София
  • Мнения: 6 210
О, не знаех, че със сол се пъдят призраци! Аз с нея гоня мравки, като ни нападнат, ама сега поне ще ми е спокойно, че има и друго приложение  Mr. Green.

ПП: Ир, аха, една светлоока и светлокоса. Същата си беше като едно време и много се зарадва, като й го казах  Laughing.

# 603
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Баси, човек да отиде да пазарува и вие изписАхте свето!
И извинете, това да не е ужасната тема?  hahaha

# 604
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Оооо,духове има!
Кат си легна и паркета почва да скърца все едно някой ходи по него. Whistling

# 605
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Айде стига де не може да има духове   newsm56

# 606
  • Мнения: 2 040
Мърдат, я! Нали трябва да са ужасни.  Wink

Как точно духовете ще карат пода да скърца?

# 607
  • Варна
  • Мнения: 294
аууу, добре, че не си падам по този жанр, че едва ли ще мръдна от вкъщи  Mr. Green

Спомените за Туин Пийкс, беше с малкото човече, което танцува ... после имах малко странни сънища и леко зомбирано гелдах сутрин, нооо вече всичко е наред  Mr. Green
Гледала съм "ТО" с брат ми, ама нямам спомени да ме е плашило нещо, може би ме бяха по по подготвили ли  Mr. Green
Пришалецът, по скоро ми беше гнусен  Mr. Green, от колкото страшен
Хоризонтът, се сещам и той като страшен, но там брат ми пак беше издал къде е гадното  Mr. Green
и май с това ми се изчерпват ужасиите  Whistling
а, Екзорсистът бях го започнала, ама го спрях  Mr. Green и после гледах пародия за него  Mr. Green

уффф, ама и докат си напиша и мнението .. вий сте преминали на духове  Mr. Green

# 608
  • Мнения: 324
Как точно духовете ще карат пода да скърца?

Че ако е 100 килограмов ко му пречи  Wink Па може нарочна да разковват ламината та Зиса да го реди пак  hahaha Да знаеш Зисо, ако съм дух няма да вляза у вас  Whistling

# 609
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Как точно духовете ще карат пода да скърца?
Ми незнам...
Ма кат ударя една-две бири духовете одма ме навестяват. Laughing

Как точно духовете ще карат пода да скърца?
Че ако е 100 килограмов ко му пречи  Wink Па може нарочна да разковват ламината та Зиса да
го реди пак  hahaha Да знаеш Зисо, ако съм дух няма да вляза у вас  Whistling
hahaha hahaha hahaha Чи що ма Като? hahaha

# 610
  • Мнения: 2 040
Че ако е 100 килограмов ко му пречи  Wink Па може нарочна да разковват ламината та Зиса да го реди пак  hahaha Да знаеш Зисо, ако съм дух няма да вляза у вас  Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Това е идея!  Joy

# 611
  • Мнения: 324
Ми щото като ме запукаш ще си умиргам за втори път окончателно вече  Mr. Green Обаче сега много ми се идва  Hug

Дайте нещо британско да не ни хлопнат за спам  Blush Я кажете Гадняра кога щяха да го дават. Умирам си за този филм. Много ме кефи  hahaha

# 612
  • София
  • Мнения: 6 210
Ма кат ударя една-две бири духовете одма ме навестяват. Laughing
Ааа, това е добрия дух на алкохола! Той не е чак толкова страшен и лош  Laughing.

# 613
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ми щото като ме запукаш ще си умиргам за втори път окончателно вече  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Ше ти устроя бой със солни топки,споко. Wink

Ма кат ударя една-две бири духовете одма ме навестяват. Laughing
Ааа, това е добрия дух на алкохола! Той не е чак толкова страшен и лош  Laughing.
Вени,да говори духа от бутилката. Laughing

# 614
  • Мнения: 3 736
А така, акрахме варахме и пак си дойдохме на думата, т.е. пиенето, нали?  hahaha

Като, кой е тоя "Гадняр"?

Аз в духа на темата отивам да гледам последния Хари Потър, че да се свършва вече, уф!  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт