Тема Незабравима (Unutulmaz) 151

  • 30 846
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9
Добър ден, неуморни труженици на Унутулмазия!




Мокси, явно Бил Гейтс е решил в следващия пакет на Windows това да е единствения вариант на "тапет" за Desktop!  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ами както знаем Гейтс е експерт в преговорите, така че с малко повече късмет-може и това да се случи...

# 661
  • Мнения: 0
Още малко красота! Каква сцена!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1714324613165


# 662
# 663
  • Мнения: 0
Какво мислят съседските фенове  newsm62 newsm62 newsm62
Рекси, какво пише?  newsm78




# 664
  • Мнения: 9
Сега по темата:

Разбрах, че сте сватосали няколко двойки, за Нилюфер  и Тарък нямам съмнение-там нещата навярно ще се получат на финал.
Вижте обаче двойката Арас-Мелда, ми е малко под въпрос...
Въпреки, че и двамата са загубили любимите си хора, при Мелда нещата стоят по различен начин.
Не виждам и допирни точки, които да ги обединят в последствие.


# 665
  • Мнения: 9
Какво мислят съседските фенове  newsm62 newsm62 newsm62
Рекси, какво пише?  newsm78






Каквото и да пиша, видимо е, че и турските фенове са и набрали доста  hahaha hahaha hahaha

# 666
  • Мнения: 0
Бобо, поздравления за хубавото стихче "План Б "   bouquet  bouquet  bouquetОтносно трактовката тя не е моя , а на една чужда авторка . Характерната особеност, както ти я наричаш се придобива точно въз основа на физическите качества и това, което аз копирах е един вид обобщение.Най обстойно обаче се е трудила върху тази обощението за жената- кучка Шери Аргон, чиято книга "Мъжета обичат кучки" я има и на български. Ето и нейното обощено виждане, а вие преценете Едже каква е, но за мен отговаря само на това, че трудно се отказав от това, което си е наумила.

"Мъжете си падат по кучки” е за всяка жена, която се е чувствала неловко, че е изглеждала прекалено зависима от мъж. За всяка жена, ухажвана от мъж, който е губел интерес към нея в секундата, в която е получавал вниманието й. За всяка жена, пренебрегвана от мъж. За всяка жена, която е била прекалено добра и по този начин е съсипвала интимния си живот. Но и за всяка жена, която е в състояние да промени това положение като осъзнае и приложи принципите на Шери в своите взаимоотношения с мъжете. Ето някои от тях:

Жените, заради които мъжете прескачат огради, не винаги са изключителни. Най-често това са жени, на които не им пука особено.
Най-значимата разлика между кучката и доброто момиче е страхът. Кучката демонстрира, че не се страхува да живее и без мъжа до нея.
Той трябва да знае, че вие искате да бъдете с него, а не че имате нужда да бъдете с него. Само тогава ще ви възприема като равностоен партньор.
Преди секс мъжът не мисли трезво, а жената мисли по-трезво. След секс нещата се обръщат. Мъжът започва да мисли трезво, а жената си губи разсъдъка.
Когато жената се сравнява с друга жена, тя се унижава.
В мига, в който жената започне да полага свръх усилия, за да се впише в критериите на мъжа, тя понижава собствените си стандарти за връзката.
Ако установите, че влагате прекалено много, връзката най-вероятно не е добра за вас. Щастливата връзка протича без усилие.
Без значение е колко привлекателна е жената, защото красотата сама по себе си няма да спечели уважението на мъжа. Външният вид може да го привлече, но вашата независимост ще го задържи.
Промените ли установените практики, вашето отсъствие понякога ще го накара да ви търси. Мъжете не реагират на думи. Те реагират на липса на думи.
Мъжът си мисли, че е спечелил – т. е. завладял – една жена, когато тя започне да “яде от шепата му”. В този момент той започва да се отегчава.
Най-привлекателното качество у една жена е достойнството й.
Шери Аргов е американска водеща на радиопредаване, посветено на общуването между мъжете и жените. Книгите й са издадени на повече от 30 езика и са начело в световните класации в категорията отношения между половете. Нейни статии са публикувани в списания като Cosmopolitan, Self, Glamour and First for Women.

Издателство “AMG Publishing”
Дата на издаване: 19.01.2009 г.
Обем: 256 стр.
Корична цена: 12 лв.

* * *

Прекратявам темата, защото с някои твърдения на въпросната журналистка не съм съгласна. Впрочем за мъжете с характерна особеност много малко пише .

# 667
  • Мнения: 0
Сега по темата:

Разбрах, че сте сватосали няколко двойки, за Нилюфер  и Тарък нямам съмнение-там нещата навярно ще се получат на финал.
Вижте обаче двойката Арас-Мелда, ми е малко под въпрос...
Въпреки, че и двамата са загубили любимите си хора, при Мелда нещата стоят по различен начин.
Не виждам и допирни точки, които да ги обединят в последствие.
Да, ама ще е готино! Отиват си!  Hug

# 668
  • София
  • Мнения: 833
Какво мислят съседските фенове  newsm62 newsm62 newsm62
Рекси, какво пише?  newsm78





Мали как са я разкрасили  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Пише нещо като-правя лоши неща  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 669
  • Русе
  • Мнения: 2 371
Бобо,"План Б" е направо супер-стихче! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Представям си я Яамур на сватбата, как пърха като "розова" пеперудка!

# 670
  • Русе
  • Мнения: 2 371
Вервайте ми , дами, три пъти про4етох превода на Розовка  bouquet  bouquet  bouquet
И не мога да намеря никакво, ама никакво основание да нарека Едже ку4ка, а още пове4е долна ку4ка! Самата дума ку4ка е много грозна и с усилие на волята я пиша!И се питам  едно и също ли 4етеме, и къде е повредата - в моя 4ип или  в не4ий друг!
Здравейте пак сладурки  Hug
Виждам , че сте умълчали, затова цитирам мнението на Каламитси и обяснението на специалист, което копирах от един сайт, а вие си кажете какво мислите - наистина ли е толкова грозна думата "кучка" и къде е повредатата?

http://ЖЕНАТА КУЧКА

-не е сладникава красавица тип Барби
-Няма тяло на манекен,но походката и издава истинска съблазнителка
-облича се дръзко
-когато се появи в нощен клуб,приковава мъжките погледи върху себе без да полага усилия за това
-жената кучка не си пали сама цигарата...винаги има кой да и даде огънче
-другите жени не я харесват,защото дори и без грим и прическа тя излъчва секс
-когато е на среща с мъж и тя пристигне първа...не чака повече от 10 мин
-когато мъжът я чака в колата и тя доближи....той и отваря вратата от вътре
-омъжената жена кучка не изневерява на мъжа си за една нощ...но той я ревнува тихо всяка вечер
-жената кучка кръстосва краката си и ги полага на страни,защото знае,че така те изглеждат още по дълги
-жената кучка знае какво иска и не се отказва докато не го постигне
-жената кучка я помнят всичките и бивши гаджета и винаги пазят номера на телефона и
-на първа среща,жената кучка си плаща сама сметката
Шефче, много интересна трактовка!  smile3506 Донякъде и аз бих я оприличила така, само дето това понятие е израз на характерова особеност, а не на физическа. На това описание, според мен по-скоро му отива израза "мъжемелачка".  А в случая с Едже липсва и изявения сексапил! Но, това не й пречи да се държи като кучка! Сега се замислих какъв е мъжкия аналог - във всеки случай не е "куче"!  hahaha hahaha hahaha
Може би ''помияр''  newsm78  hahaha   hahaha
[/quote]
Или пък "контейнерен простак"?! newsm78

# 671
  • Мнения: 0
Цитат
Характерната особеност, както ти я наричаш се придобива точно въз основа на физическите качества и това, което аз копирах е един вид обобщение.Най обстойно обаче се е трудила върху тази обощението за жената- кучка Шери Аргон, чиято книга "Мъжета обичат кучки" я има и на български.
Шефче, много ме развесели с тази "характерна особеност"!  Joy Joy Joy Реших, че аз съм сбъркала думата "характерова", но ти си й придала много по-готин смисъл.
Та, по отношение на тези книжки ще кажа, че не съм им особен фен. Те са пълни с клишета. Не вярвам много в задълбочеността им, защото повечето такива имат за цел да зарибяват читатели, тоест купувачи, отколкото да предлагат сериозни анализи.
А за израза "Мъжета обичат кучки" има и друга сентенция "Мъжета обичат котенца". Много от мъжете се плашат от силни и независими жени! Може да ги привличат, но то е само за да се опитат да ги опитомят. Чувала съм мъж да казва "Силата на жената е в нейната слабост"!
Но, стига сме философствали! Всички знаем, че няма универсални рецепти. А и Едже едва ли заслужава чак такова задълбочено изследване!  hahaha hahaha hahaha

# 672
  • Мнения: 0
Вервайте ми , дами, три пъти про4етох превода на Розовка  bouquet  bouquet  bouquet
И не мога да намеря никакво, ама никакво основание да нарека Едже ку4ка, а още пове4е долна ку4ка! Самата дума ку4ка е много грозна и с усилие на волята я пиша!И се питам  едно и също ли 4етеме, и къде е повредата - в моя 4ип или  в не4ий друг!
Здравейте пак сладурки  Hug
Виждам , че сте умълчали, затова цитирам мнението на Каламитси и обяснението на специалист, което копирах от един сайт, а вие си кажете какво мислите - наистина ли е толкова грозна думата "кучка" и къде е повредатата?

.....
Шефче, много интересна трактовка!  smile3506 Донякъде и аз бих я оприличила така, само дето това понятие е израз на характерова особеност, а не на физическа. На това описание, според мен по-скоро му отива израза "мъжемелачка".  А в случая с Едже липсва и изявения сексапил! Но, това не й пречи да се държи като кучка! Сега се замислих какъв е мъжкия аналог - във всеки случай не е "куче"!  hahaha hahaha hahaha
Може би ''помияр''  newsm78  hahaha   hahaha
Или пък "контейнерен простак"?! newsm78
[/quote]
 smile3532 smile3532 smile3532 Вени, това някакъв научен термин за помияр ли е? За първи път го чувам. Направо ме разби!

# 673
  • Русе
  • Мнения: 2 371
Сега по темата:

Разбрах, че сте сватосали няколко двойки, за Нилюфер  и Тарък нямам съмнение-там нещата навярно ще се получат на финал.
Вижте обаче двойката Арас-Мелда, ми е малко под въпрос...
Въпреки, че и двамата са загубили любимите си хора, при Мелда нещата стоят по различен начин.
Не виждам и допирни точки, които да ги обединят в последствие.



Турските сценаристи са в състояние за 2 епизода да обърнат сюжетната линия на 180 градуса,а в останалите 8- да ни убедят колко са били прави,ако Татък излезе голямата любов на Ниса, Мелда признае ,че цял живот е мечтала за Бату,  Еда се хвърли в краката на Арас, а Харун и Ферда живеят щастливо с 2-те й деца + онова на път и още 5 в проект!

# 674
  • Русе
  • Мнения: 2 371
Или пък "контейнерен простак"?!
[/quote]
    Вени, това някакъв научен термин за помияр ли е? За първи път го чувам. Направо ме разби!

Не, бе Бобо! Не съм толкова умна! Цитирах Стоянка Мутафова- така е определила породата на котарака си! hahaha hahaha hahaha Аз 10 минути се превивах от смях,като го прочетох!

Общи условия

Активация на акаунт