Тема Незабравима (Unutulmaz) 151

  • 30 837
  • 755
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Цитат
Характерната особеност, както ти я наричаш се придобива точно въз основа на физическите качества и това, което аз копирах е един вид обобщение.Най обстойно обаче се е трудила върху тази обощението за жената- кучка Шери Аргон, чиято книга "Мъжета обичат кучки" я има и на български.
Шефче, много ме развесели с тази "характерна особеност"!  Joy Joy Joy Реших, че аз съм сбъркала думата "характерова", но ти си й придала много по-готин смисъл.
Та, по отношение на тези книжки ще кажа, че не съм им особен фен. Те са пълни с клишета. Не вярвам много в задълбочеността им, защото повечето такива имат за цел да зарибяват читатели, тоест купувачи, отколкото да предлагат сериозни анализи.
А за израза "Мъжета обичат кучки" има и друга сентенция "Мъжета обичат котенца". Много от мъжете се плашат от силни и независими жени! Може да ги привличат, но то е само за да се опитат да ги опитомят. Чувала съм мъж да казва "Силата на жената е в нейната слабост"!
Но, стига сме философствали! Всички знаем, че няма универсални рецепти. А и Едже едва ли заслужава чак такова задълбочено изследване!  hahaha hahaha hahaha
Тя,Каламици така прави- пуска бомбата и ни гледа сеира!

# 676
  • Мнения: 0
Сега по темата:

Разбрах, че сте сватосали няколко двойки, за Нилюфер  и Тарък нямам съмнение-там нещата навярно ще се получат на финал.
Вижте обаче двойката Арас-Мелда, ми е малко под въпрос...
Въпреки, че и двамата са загубили любимите си хора, при Мелда нещата стоят по различен начин.
Не виждам и допирни точки, които да ги обединят в последствие.



Турските сценаристи са в състояние за 2 епизода да обърнат сюжетната линия на 180 градуса,а в останалите 8- да ни убедят колко са били прави,ако Татък излезе голямата любов на Ниса, Мелда признае ,че цял живот е мечтала за Бату,  Еда се хвърли в краката на Арас, а Харун и Ферда живеят щастливо с 2-те й деца + онова на път и още 5 в проект!
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ох, спри се! Ще умра от смях! Харун и Ферда!  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 677
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Добър ден, неуморни труженици на Унутулмазия!




Мокси, явно Бил Гейтс е решил в следващия пакет на Windows това да е единствения вариант на "тапет" за Desktop!  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ами както знаем Гейтс е експерт в преговорите, така че с малко повече късмет-може и това да се случи...
И без Бил Гейтс, бих си сложила подобна снимка на десктопа! Само че по-рядко бих се включвала тук,затова и не го правя! newsm53

# 678
  • Мнения: 0
Цитат
Характерната особеност, както ти я наричаш се придобива точно въз основа на физическите качества и това, което аз копирах е един вид обобщение.Най обстойно обаче се е трудила върху тази обощението за жената- кучка Шери Аргон, чиято книга "Мъжета обичат кучки" я има и на български.
Шефче, много ме развесели с тази "характерна особеност"!  Joy Joy Joy Реших, че аз съм сбъркала думата "характерова", но ти си й придала много по-готин смисъл.
Та, по отношение на тези книжки ще кажа, че не съм им особен фен. Те са пълни с клишета. Не вярвам много в задълбочеността им, защото повечето такива имат за цел да зарибяват читатели, тоест купувачи, отколкото да предлагат сериозни анализи.
А за израза "Мъжета обичат кучки" има и друга сентенция "Мъжета обичат котенца". Много от мъжете се плашат от силни и независими жени! Може да ги привличат, но то е само за да се опитат да ги опитомят. Чувала съм мъж да казва "Силата на жената е в нейната слабост"!
Но, стига сме философствали! Всички знаем, че няма универсални рецепти. А и Едже едва ли заслужава чак такова задълбочено изследване!  hahaha hahaha hahaha
Тя,Каламици така прави- пуска бомбата и ни гледа сеира!
newsm62 Е, нищо де! Няма лошо! Нали все за нещо трябва да си чешем клавиатурите!  hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Ако някой още не е гласувал за Незабравима, нека го направи сега!

http://www.medyafaresi.com/anket/oyver/2010a-damga-vuran-dizi-hangisi_25.html

# 680
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Цитат
Характерната особеност, както ти я наричаш се придобива точно въз основа на физическите качества и това, което аз копирах е един вид обобщение.Най обстойно обаче се е трудила върху тази обощението за жената- кучка Шери Аргон, чиято книга "Мъжета обичат кучки" я има и на български.
Шефче, много ме развесели с тази "характерна особеност"!  Joy Joy Joy Реших, че аз съм сбъркала думата "характерова", но ти си й придала много по-готин смисъл.
Та, по отношение на тези книжки ще кажа, че не съм им особен фен. Те са пълни с клишета. Не вярвам много в задълбочеността им, защото повечето такива имат за цел да зарибяват читатели, тоест купувачи, отколкото да предлагат сериозни анализи.
А за израза "Мъжета обичат кучки" има и друга сентенция "Мъжета обичат котенца". Много от мъжете се плашат от силни и независими жени! Може да ги привличат, но то е само за да се опитат да ги опитомят. Чувала съм мъж да казва "Силата на жената е в нейната слабост"!
Но, стига сме философствали! Всички знаем, че няма универсални рецепти. А и Едже едва ли заслужава чак такова задълбочено изследване!  hahaha hahaha hahaha
Тя,Каламици така прави- пуска бомбата и ни гледа сеира!
newsm62 Е, нищо де! Няма лошо! Нали все за нещо трябва да си чешем клавиатурите!  hahaha hahaha hahaha
Тя затова го прави, да! Да има дебат, чепкане, разбор...темата да не стои на едно място!

# 681
# 682
  • Мнения: 0
Ох, много е сладко това, малкото! Станах й върл фен. И е такава смешка - зъбчета нямаме, но в рокля на принцеса сме се барнали! Joy Joy Joy Joy

# 683
  • Русе
  • Мнения: 2 362


Малката шивачка! Party

# 684
  • Мнения: 7
Ако някой още не е гласувал за Незабравима, нека го направи сега!

http://www.medyafaresi.com/anket/oyver/2010a-damga-vuran-dizi-hangisi_25.html
newsm10

# 685
  • Русе
  • Мнения: 2 362
А аз все се чудя, защо Еда, Мелда и Ферда не започнаха общ бизнес?!"Бутик Гюлер"...
Мениджър и връзки с обществеността - Мелда
Шеф диригент -/разбира се/ Еда
Кинкалерия и пасмантерия - Ферда

Доставки по домовете - Керем

# 686
# 687
  • Мнения: 0
Има ли избор детето? Или ще наследи бизнеса на майка си или ще строи кораби!  smile3506

# 688
  • Мнения: 0
А аз все се чудя, защо Еда, Мелда и Ферда не започнаха общ бизнес?!"Бутик Гюлер"...
Мениджър и връзки с обществеността - Мелда
Шеф диригент -/разбира се/ Еда
Кинкалерия и пасмантерия - Ферда

Доставки по домовете - Керем

Ааааа, забрави нещо
Домакин, вкл.завеждащ склад - Тюркян
Поддържка на автопарка - Джамил
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 689
  • Русе
  • Мнения: 2 362
А аз все се чудя, защо Еда, Мелда и Ферда не започнаха общ бизнес?!"Бутик Гюлер"...
Мениджър и връзки с обществеността - Мелда
Шеф диригент -/разбира се/ Еда
Кинкалерия и пасмантерия - Ферда

Доставки по домовете - Керем

Ааааа, забрави нещо
Домакин, вкл.завеждащ склад - Тюркян
Поддържка на автопарка - Джамил
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
newsm10 newsm10 newsm10 Само Джемил да не се дърпа,че го командват жени!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт