Тема Незабравима (Unutulmaz) 151

  • 30 841
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
А аз все се чудя, защо Еда, Мелда и Ферда не започнаха общ бизнес?!"Бутик Гюлер"...
Мениджър и връзки с обществеността - Мелда
Шеф диригент -/разбира се/ Еда
Кинкалерия и пасмантерия - Ферда

Доставки по домовете - Керем

Ааааа, забрави нещо
Домакин, вкл.завеждащ склад - Тюркян
Поддържка на автопарка - Джамил
 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

Предлагам към поддръжка на автопарка да добавим и ВЪОРЪЖЕНА ОХРАНА - Джамил

Абсолютно! И без това е по решителен в стрелбите от Тарък!  hahaha hahaha hahaha
Тюркян  ще охранява склада с нож  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А Джамил ще й прави инструктажи по дебнене в засада!  hahaha hahaha hahaha

# 706
  • Русе
  • Мнения: 2 371


Ади, страхотни снимки на Едрун или Серлем си отмъкнала!  txtloves newsm51 txtloves newsm51 txtloves

# 707
  • Мнения: 0
Ама аз бях съвсем сериозна?! hahaha
Както вървят нещата, спойката в Гюлер май се очертава Еда. Ще спаси Мелда като впрегне комбинативния й ум в работа, далеч от Бату, Харун и др. мъжки екземпляри/поне за в началото/.
Ферда има да храни деца ,2 или 3-не знам,тя нали нижеше герданчета?! Е, ще зашива и копчета, реже кончета и прави петлици! Заплатата от Еда ще й стига на първо време.
Керем ще бъде под надзора и на 3-те си сестри.

Този вариант го предложих, тъй като съдбата на Тюркян е под въпрос.
Вени, а леля Живка къде я остави? Предлагам тя да стана почетен председател на Борда на директорите и да им набива канчетата - "Адий, чабук, чабук" hahaha hahaha hahaha hahaha

# 708
  • Мнения: 9
Турските сценаристи са в състояние за 2 епизода да обърнат сюжетната линия на 180 градуса,а в останалите 8- да ни убедят колко са били прави,ако Татък излезе голямата любов на Ниса, Мелда признае ,че цял живот е мечтала за Бату,  Еда се хвърли в краката на Арас, а Харун и Ферда живеят щастливо с 2-те й деца + онова на път и още 5 в проект!

Вени, разби ме с този  сценарий. Остава да видим и Джамил и икономката щастливо женени и те с дозина деца около тях..Пък и ако се окаже, че Арас и е роден син ще е по-весело. Доведената дъщеря на икономката ( не си спомням името и ), омъжена за заварения син на Джамил.
И така отново вс.остава в семейството.

# 709
  • Мнения: 93


Ади, страхотни снимки на Едрун или Серлем си отмъкнала!  txtloves newsm51 txtloves newsm51 txtloves
hahaha hahaha hahaha май пише " едрун" -  да явно снощния ми клип са го гледали мнозина и веднага имам от 9 /турски/ човека покана за приятелство - дори някой не разбирам мъж ли е или жена, приех един/на и има хубави снимки - реших да ги споделя smile3505 smile3505
Обаче какви сценарии разнищвате  smile3505 smile3505 smile3505 но някои от тях много ми харесват и ме разсмиват, за момента аз ще се въздържа засега да кажа моя.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 710
  • Мнения: 93
Бобо, права си, че тия книжки са пълни с клишета. Аз също не съм им фен, направих си труда само заради поста на Каламитси, защото тя в стремежа си да я защитава без да иска позна, че Едже не отговаря на определението кучка и се опитах да го докажа с писанията на компетентни хора. Що се отнася до характеровата особенност аз съм го написала в бързината като познатото "характерна", за което се извинавам. Виж за мъжете такива обобщения не намерих.

Ади, страхотни снимки слънчице !!!   bowuu   bouquet
bowuu bowuu bowuu мила шефке, подкрепям те напълно в твоите размисли и начин на поднасяне.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 711
  • Мнения: 0
В добрите стари времена



.....и сега  smile3555


# 712
  • Мнения: 0
Майка и дъщеря

# 713
  • Мнения: 93
Ади,  welcome Ауу, какви красоти си "гепила".

А ето и бъдещия семеен живот на гълъбчетата! Нашта купонджийка по партита, Харунчо - готви!



Така е тя, като си взе младо маце!  hahaha hahaha hahaha
Здрасти мила, много се вихриш в темата, и това ме кефи, защото имаме подобни възгледи, забавлявай се, аз винаги като мога ще пиша, а иначе не заспивам преди да ви изчета, че на другия ден нямате настигане  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много харесвам у един мъж да е френски ключ - където и да госложиш - отива му, та и нашия Хубавелко е такъв - отива и да управллява фирма, да бъде учител/ за тенис, за целувки, за деца, за влюбени девойчета, за скапани приятели,по плуване, шофиране,да е плейбой , да пие, да гони Еда като детектив, да готви, да бъде баща, дори да се прави на влюбен тинейджър, ........  дори да го сложиш и гевреци да продава пак ще му отива, и бизнеса ще процъфти, даже ако го сложиш в автосервиз - по добре и от Джемилустия ще се справи- от едната крайност до другата - където и да го сложиш - френски ключ, кешлия камък ЧОВЕК, КОЙТО УМЕЕ НАВСЯКЪДЕ ДА РАБОТИ,ПРОФЕСИОНАЛИСТ В РАБОТАТА,НО УМЕЕ И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА ПОДОБАВАЩО, ДА- хубавото си е хубаво, не можеш да кажеш обратното, а за Едичка това може да се окаже птичето на рамото й  - ноооо дано не го пропусне и то да отлети, - ОООООХ КАКВИ МОИ МЕЧТИИИИИ newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 16:23 от adi_h

# 714
  • Мнения: 0
Ади,  welcome Ауу, какви красоти си "гепила".

А ето и бъдещия семеен живот на гълъбчетата! Нашта купонджийка по партита, Харунчо - готви!
.........

Така е тя, като си взе младо маце!  hahaha hahaha hahaha
Много харесвам у един мъж да е френски ключ - където и да госложиш - отива му, та и нашия Хубавелко е такъв - отива и да управллява фирма, да бъде учител/ за тенис, за целувки, за деца, за влюбени девойчета, за скапани приятели,по плуване, шофиране,да е плейбой , да пие, да гони Еда като детектив, да готви, да бъде баща, дори да се прави на влюбен тинейджър, ........  дори да го сложиш и гевреци да продава пак ще му отива, и бизнеса ще процъфти, даже ако го сложиш в автосервиз - по добре и от Джемилустия ще се справи- от едната крайност до другата - където и да го сложиш - френски ключ, кешлия камък ЧОВЕК, КОЙТО УМЕЕ НАВСЯКЪДЕ ДА РАБОТИ,ПРОФЕСИОНАЛИСТ В РАБОТАТА,НО УМЕЕ И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВА ПОДОБАВАЩО, ДА- хубавото си е хубаво, не можеш да кажеш обратното, а за Едичка това може да се окаже птичето на рамото й  - ноооо дано не го пропусне и то да отлети, - ОООООХ КАКВИ МОИ МЕЧТИИИИИ newsm78 newsm78 newsm78
newsm10 Абсолютно! Абе СуперХарун си е отвсякъде! Това с френския ключ ми хареса много!  Hug Баба едно време казваше за такива хора - дялан камък!

# 715
# 716
# 717
# 718
  • Мнения: 2


Това май не сме го виждали .. newsm78 newsm78 newsm78

# 719
  • Мнения: 0
Това е страхотно! Как им се смени изражението и на двамата! Много беше трогателно! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт