Тема Незабравима (Unutulmaz) 151

  • 30 837
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0


Това май не сме го виждали .. newsm78 newsm78 newsm78

Аз не си го спомням, въпреки че е старичко! newsm78
Розовче, все да те питам, ама забравям - това зеленото око на подписа ти на кого е?

# 721
  • Русе
  • Мнения: 2 362


Това май не сме го виждали .. newsm78 newsm78 newsm78

Аз поне не съм! Роклята, с която отиде на кея да се срещне с "лелята" на приятелката си, а се видя с Харун и Толга!Ауууууу,в какъв час са го давали! newsm09

# 722
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Турските сценаристи са в състояние за 2 епизода да обърнат сюжетната линия на 180 градуса,а в останалите 8- да ни убедят колко са били прави,ако Тарък излезе голямата любов на Ниса, Мелда признае ,че цял живот е мечтала за Бату,  Еда се хвърли в краката на Арас, а Харун и Ферда живеят щастливо с 2-те й деца + онова на път и още 5 в проект!

Вени, разби ме с този  сценарий. Остава да видим и Джамил и икономката щастливо женени и те с дозина деца около тях..Пък и ако се окаже, че Арас и е роден син ще е по-весело. Доведената дъщеря на икономката ( не си спомням името и ), омъжена за заварения син на Джамил.
И така отново вс.остава в семейството.
Хаоса ще бъде пълен! #CrazyТе-"садистите" обичат да ни оставят ошашавени?! За да бъдем после съгласни на какъвто и ще финал.

# 723
  • Мнения: 2


Това май не сме го виждали .. newsm78 newsm78 newsm78

Аз не си го спомням, въпреки че е старичко! newsm78
Розовче, все да те питам, ама забравям - това зеленото око на подписа ти на кого е?
Берен Саат - Бихтер от ''Забранения плод''  Peace

# 724
  • Мнения: 0
А това виждали ли сме го?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 0
Това май не сме го виждали .. newsm78 newsm78 newsm78

Аз не си го спомням, въпреки че е старичко! newsm78
Розовче, все да те питам, ама забравям - това зеленото око на подписа ти на кого е?
Берен Саат - Бихтер от ''Забранения плод''  Peace
Аха! Благодаря ти! Нямам впечатления, защото не го следя!

# 726
  • София
  • Мнения: 833
А това виждали ли сме го?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Мелда много далече са я пратили,възможно най-далеч от сладурите ни  Joy Joy Joy

# 727
  • Русе
  • Мнения: 2 362
А това виждали ли сме го?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Правилно! Под Мелда да сложи и името на Едже, ще бъде перфектно! hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 2



Паааааy!!   Joy Joy

# 729
  • Мнения: 0
А това виждали ли сме го?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Правилно! Под Мелда да сложи и името на Едже, ще бъде перфектно! hahaha hahaha hahaha
И най-отдолу на Арас - та да хванат пътя в четирите посоки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 730
# 731
  • Мнения: 0
А това виждали ли сме го?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Мелда много далече са я пратили,възможно най-далеч от сладурите ни  Joy Joy Joy
Да не я изкушва връщането!  hahaha hahaha hahaha

# 732
# 733
  • Русе
  • Мнения: 2 362


Да правят ,струват, този финал си го чакам и това си е!

# 734
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт