Къде в Пловдив???-18

  • 87 006
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 244
Имам следното питане. Дъщеря ми изявява настойчиво желание за дупки в ушите. Познавайки обаче почти 3 годишния субект съм (почти) сигурна, че я успеем да направим една дупка, я не  Mr. Green
1. Къде да свършим тази работа?
2. Има ли вероятност да има 2 пистолета, та да съм сигурна, че или ще имаме 2 дупки, или хич  Laughing
Аз пък изобщо не препоръчвам Дома на модата и красотата.Там си пробих ушите като голяма-резултата е ,че и двете дупки са твърде в долната част на ухото и всякакви обици ми стоят като увиснали.И ми остана незабравимия момент с огромното възпаление на ушите,заради което се стигна до хирург. Иначе обици слагат навсякъде,дори във фриз. салони,а на дъшеря ми ги сложихме в студио за татуировки и нямахме никакви проблеми.    bouquet

# 676
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Имам следното питане. Дъщеря ми изявява настойчиво желание за дупки в ушите. Познавайки обаче почти 3 годишния субект съм (почти) сигурна, че я успеем да направим една дупка, я не  Mr. Green
1. Къде да свършим тази работа?
2. Има ли вероятност да има 2 пистолета, та да съм сигурна, че или ще имаме 2 дупки, или хич  Laughing
Аз пък изобщо не препоръчвам Дома на модата и красотата.Там си пробих ушите като голяма-резултата е ,че и двете дупки са твърде в долната част на ухото и всякакви обици ми стоят като увиснали.И ми остана незабравимия момент с огромното възпаление на ушите,заради което се стигна до хирург. Иначе обици слагат навсякъде,дори във фриз. салони,а на дъшеря ми ги сложихме в студио за татуировки и нямахме никакви проблеми.    bouquet

там има много, просто не си попаднала явно - много мои познати, вкл. и аз сме доволни от там

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 882
Имам следното питане. Дъщеря ми изявява настойчиво желание за дупки в ушите. Познавайки обаче почти 3 годишния субект съм (почти) сигурна, че я успеем да направим една дупка, я не  Mr. Green
1. Къде да свършим тази работа?
2. Има ли вероятност да има 2 пистолета, та да съм сигурна, че или ще имаме 2 дупки, или хич  Laughing
Изобщо не бих си и помислила да продупча ушите на детето си в козметичен салон.Процедурата се прави от лекар УНГ.И на двете ми племеннички дупчи ушите д-р Должиков в ДКЦ 5, Тракия.Изобщо не разбрахме кога се случи самото дупчене, а пистолетът прилича на детска играчка и почти не се вижда в ръката на лекаря.Пред кабинета му на 25 март е митинг, нали тогава се дупчат уши. Peace

# 678
  • Мнения: 735
Ние пробихме ушите на малката при д-р Ива Стоилова. И аз не бих рискувала да ни пробият ушите в козметичен или фризьорски салон! Всичко мина по мед и масло, бяха много мили и дребната въобще не усети!  Peace

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И на друго културно събитие за утре да ви поканя, представяне на детска стихосбирка в галерия Тракарт, от 17:30
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=189748981058247 … if_t=event_invite

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ние пробихме ушите на малката при д-р Ива Стоилова. И аз не бих рискувала да ни пробият ушите в козметичен или фризьорски салон! Всичко мина по мед и масло, бяха много мили и дребната въобще не усети!  Peace

дай координати,че и ние обмисляме тази възможност

таткото натиска много,а аз се двоумя още  Rolling Eyes


от дома за мода и красота и аз нямам хубави спомени от преди 20 години-конци,гнои,болки и проблеми.но едва ли жената,която тогава ми ги проби работи вече там

# 681
  • Мнения: 6 207
Да, и аз ще дупча ушички на 25 март
Казвате, че този лекар в поликлиниката на Тракия е добър, така ли?
искам отсега да си взема час.

замислила съм да подаря на госпожите от градината за 8 март ваучери за някакво спа студио... все си мисля, че тези оферти по сайтовете за големи намаления са от некачествени студиа, дали съм права не знам.
та въпроса ми е - кое студио ще препоръчате и за ваучер 50 лв може ли да се вземе нещо качествено въобще.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 882
Да, и аз ще дупча ушички на 25 март
Казвате, че този лекар в поликлиниката на Тракия е добър, така ли?
искам отсега да си взема час.

замислила съм да подаря на госпожите от градината за 8 март ваучери за някакво спа студио... все си мисля, че тези оферти по сайтовете за големи намаления са от некачествени студиа, дали съм права не знам.
та въпроса ми е - кое студио ще препоръчате и за ваучер 50 лв може ли да се вземе нещо качествено въобще.
Каспър, д-р Должиков работи и в МЦ Пълмед, ето тел.64-45-18; 64-45-19-това мисля е регистратура, в Тракия тел.е 26 11 48 Добре е да се обадиш предварително, че всичко живо се готви за 25 март Peace
За ваучерите не мога да коментирам-ползвала съм засега само автомивки Laughing Моя приятелка ходи в Арлет в Галерия и каза, че кракът й няма да стъпи повече в този салон.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Каспър, за това студио  http://www.beautyderm-center.com/index.php?option=com_content&am … =59&Itemid=66 гарантирам, че не правят разлика между редовен клиент и такива с ваучер, миналият месец ходихме на разни процедури при тях с ваучери  и останах много доволна, правят страхотни масажи на лице  Crazy 
Имам и закупени за някои масажи в други студиа, но още не съм ги ползвала, ето този ме блазни много: http://grabo.bg/plovdiv/masaj-s-vulkanichni-kamani-po-ruska-kita … &ref=facebook

Моля ако някой е посетил Арлет /на Отец Паисий/ с ваучера от 6,90 да сподели впечатленията си, че не си представям много за тези пари как ще ме подстрижат  Mr. Green

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 2 545
Д-р Должиков ми е един от най-странните лекари, които съм срещала по трасето. Ходила съм при него в Пълмед със сина ми и не останах с впечатлението като да има подход към деца. Иначе като лекар нищо лошо не мога да кажа, ама е странен. Така че давайте други координати, дребната май има предпочитание към жени  Laughing

 В Бютидерм съм днес, по-късно ще имам мнение.

Арлет на Отец Паисий - ходих, под носа ми е и реших, че мога да рискувам 1 см коса  Laughing Писах и в темата за сайтовете - определено са неопитни. Аз случих на едно момиче (Нина), което се справи добре - и подстригването, но много хубаво ме изсуши, а и беше бърза (което за мен е показател, нямам нерви). Обаче колежката ми беше при едно момче (двете седнахме заедно) - мен вече ме сушаха, нея още не можеха да я срешат  hahaha Изпускаше си гребени, ножици.... Това Арлет на ъгъла, не където уж са стажанти. Но всички в бранша коментират, че на тях им е останало само името. Иначе бяха супер любезни.

Каспър, бих взела "редовен" ваучер от проверено място. В последно време почти всички предлагат. За 50 лв. (на човек, нали?) можеш да вземеш доста неща  Peace

# 685
  • Мнения: 2 011
Но всички в бранша коментират, че на тях им е останало само името.

Абсолютно вярно. Имат само 2-3 кадърни фризьора и те са на салона до Новотела. В този на Отец Паисий няма нито един добър. А този в Галерията е франчайзинг.

И защо всички се втурват на 25-ти март да дупчат уши? Нали Благовещение е тогава? Каква е връзката с дупките?

# 686
  • Мнения: 37
Ами на Благовещение,по-малко боляло!Аз на моята госпожица миналата година ги пробих в Салона за красота в блока срещу 5-та поликлиника,щото разбрала,не разбрала,записах час там,после ми казаха,че имало и в блока лекарка,която дупчи на Благовещение,сега пък от вас разбрах,че и в самата поликлиника дупчели!Ами много съм се оплела тогава,и все пак,в салона се справиха блестящо,нямаше ревове,писъци и дърпане,ама тя тогава беше на 7 месеца и не разбра нищо!

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 4 169
На Благовещение по-бързо зараствали раните и било по-безболезнено  Thinking Това с вулканичните камъни и мен ме заинтригува, близо ми е салона и може да се прежаля да пробвам. Аз на масаж ходя само в спортния диспансер, условията не са 5 звезди, но пък масажа  е от рехабилитатори и е перфектен. Само на "Велина" са ми правили масаж като в диспансера. Навсякъде другаде където съм решила да пробвам е художествена самодейност  Laughing

# 688
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Каспър, продупчихме ушите на дребната миналата пролет при нашата педиатърка, не сме имали никакви проблеми.

В Арлет-а на "Отец Паисий" не бих рискувала нито за фризьор, нито за маникюр  Confused

# 689
  • Мнения: 1 786
оооо чета какво пише за Арлет и сега ми е мъка как ще отида в понеделник и ще се справят!то не ми е много дълга косата и ако я орезилят  и не знам какво ще стане!верно коса-расте,ама докато израсте като оръфляци ли ще ходим! направо ми се доплака,ако сте прави! айде дано не сте Mr. Green чееее....

п.с. но сигурно ще сте,защото по тел ми казаха чее ще отнеме 1 час,мен толкова дълго не са ме постригвали,мили и квото и да е,та ще видим!

Общи условия

Активация на акаунт