Отговори
# 135
  • Мнения: 941
май само аз пиша  в тази тема, но се надявам поне да я четете  Mr. Green

ХАЙДЕ НА НОВАТА ЛЯТНА КЪРМАЧЕСКА СЕРИЯ  newsm68
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585525.0

# 136
  • Мнения: 206
четем, четем  Peace

# 137
  • Мнения: 941
Пак аз  Mr. Green
http://www.facebook.com/event.php?eid=174968635894492&ref=no … if_t=event_invite
Цитат
Заповядайте на Бебешко кафе с Ла Лече Лига в гр. Пазарджик!

в двора на галерия Плеяда, тунела при Синегогата
на 25.05.2011г., сряда, от 12:00 до 13:00 ч

Бебешко кафе е отворена за всички среща, за която

- Няма определена тема
- Има начален и краен час
- Всеки идва и си отива когато иска
- Пита каквото иска (за кърмене, захранване и отбиване)
- Странични разговори и ‘разцепване’ по групички по време на срещата не са проблем
- Безплатна е, няма такса, нито се събират дарения

Разпространете новината, споделете предстоящото събитие онлайн и офлайн и доведете приятели!


Заповядайте, очакваме ви!





# 138
  • Мнения: 941
пак аз Mr. Green

http://www.facebook.com/event.php?eid=220324397994886&notif_t=event_invite

Цитат
Заповядайте на Кърмаческа среща на тема "Хранене на бебето и малкото дете', организирана с подкрепата на Ла Лече Лига и любезното съдействие на Bonduelle

На срещата ще си поговорим за:

- кърмене
- захранване
- прехода към общата храна
- храната, като градивна частица на растящия организъм

28 май, събота, 10:30 ч., на Тортата в гр. Пазарджик

Ще споделим опит, мнение и информация. Може да донесете рецпти за подходящи за захранавне домашно приготвени храни и здравословни вкусотийки за хрупкане.

На срещата ще раздадем подаръци, а за децата ще има малка изненада.

Срещите са безплатни и са отворени за всеки, който се интересува от темата – бременни мами, бъдещи татковци, настоящи майки и бащи, баби и дядовци.

Заповядайте
!

# 139
  • Мнения: 941
Цитат
д-р ВИЛМА МИХАЙЛОВА, класически хомеопат, която вече два пъти представя безплатни лекции в Пазарджик, на 8-ми ЮНИ, ще приема в Кабинета по кърмене , който е в МБАЛ ПАзарджик. Със съдействието на акушерка КАтя Антонова (акушерката която ни водеше Училището за мами), вече ще има редовни посещения от страна на д-р Михайлова...
Та на въпроса: за 8-ми който иска час за Докторката може да се обади на Катето за да си запише... Peace
Телефона на акушерка Антонова: 0899 999 735

Която от вас не познава Катето, но иска да запише час за нея или детето си, при обаждането нека каже "вълшебните думи"  Mr. Green  : "Гери ми каза, да ви се обадя за час за д-р Вилма Михайлова"

п.с. тук има малко повече инфо за докторката:
http://chiron-med.com/index.php?option=com_content&view=arti … =59&Itemid=60

п.п.с. аз съм Гери  Wink

# 140
  • Мнения: 206
Новите дати за юни са:
1, 13, 16, 21 и 28

След което акушер Антонова излиза в заслужен отпуск месец юли. Някои ще родим през това време, а след това курса ще продължи  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 1 291
Ех, така исках да ви видя, момичета, и да се похваля с нашия Илийчо! Съветите на Катето много ми помогнаха и съм й страшно благодарна, но така и не се наканих да дойда. В своя защита ще кажа, че с таткото сами гледаме двете деца, а баткото е много буен...  Blush Лошото е, че през юни няма да сме тук... Остава на есен с песен и отрасналото бебе да видя новата групичка мамита. Ама, че съм несериозна!

# 142
  • Мнения: 2 214
Споко и аз съм така!
Това не че сме несериозни, даже въпрос не е до време което естествено че не стига, въпроса е там че мозъка само за бебето мисли, аз от как се роди Крум съм готвила 3-4 пъти и то щото Емката искаше определена манджа. Който ме познава знае че готвенето ми е страст и ако и него съм зарязала значи наистина не мога по друг начин. Крум ми е различен от Емил. Емката много кротуваше, можех даже на кафе да изляза и с татко в командировка да отида а тоя Ревалдо не ще при никой, само в мен.

# 143
  • Мнения: 1 291
При мен е обратното, но баткото само реве да го гушкам...

# 144
  • Мнения: 941
Цитат
Заповядайте на Бебешко кафе с Ла Лече Лига в гр. Пазарджик!

в двора на галерия Плеяда, тунела при Синегогата
на 08.06.2011 г., сряда, от 12:00 до 13:00 ч

Бебешко кафе е отворена за всички среща, за която

- Няма определена тема
- Има начален и краен час
- Всеки идва и си отива когато иска
- Пита каквото иска (за кърмене, захранване и отбиване)
- Странични разговори и ‘разцепване’ по групички по време на срещата не са проблем
- Безплатна е, няма такса, нито се събират дарения

Разпространете новината, споделете предстоящото събитие онлайн и офлайн и доведете приятели!


Заповядайте, очакваме ви!

# 145
  • Мнения: 941
Цитат
Заповядайте на кърмаческа среща с подкрепата на Ла Лече Лига!

Тема: “Кърменето – естествено продължение на раждането”

Дата: 18.06.2011 събота 11.00 ч.

Място: Пазарджик, на Тортата под детската площадка

За информация: 088 63 205 63 – Мария

Ще поговорим за:

* кърменето преди раждането – мислим ли за него, подготвяме ли се, как
* влияе ли начина на раждане върху кърменето
* първите мигове след раждането
* как да започнем правилно кърменето

Срещата е неформална и продължава около час. Добре дошли сте да донесете нещо вкусно за почерпка, по възможност здравословно и подходящо и за малки деца, или пък нещо за пиене.

Доведете приятелки, бъдещи и настоящи майки, за които тази среща ще е интересна и полезна!

Ла Лече Лига предлага подкрепа от майки за майки, информация и обучение на кърмещи и бременни майки. Срещите са дискусионни и от неофициален характер. Дават възможност да се запознаете с майки на малки деца от града и региона.
Бременни жени, майки, татковци и бебета са винаги добре дошли!

# 146
  • Мнения: 125
Ден на отворени врати за родилната зала организира в събота МБАЛ – Пазарджик
На 18 юни, събота, в МБАЛ – Пазарджик се организира ден на отворени врати за родилната зала. Старт на инициативата ще даде в 10:00 часа д-р Георги Стоянов – началник на акушерогинекологичното отделение в болницата. Всички, който предварително са се записали на телефона в приемната на отделението, ще бъдат консултирани и прегледани безплатно на модерен ултразвуков апарат с доплер.
Екипът на АГО ще разведе дошлите и ще опише манипулациите, които се извършват там. Бъдещите майки и татковци ще се запознаят с физиологичния процес на раждане и ще имат възможността да задават въпроси.
Организаторите очакват от посетителите мнения и препоръки за отделението по акушерство и гинекология. Специални покани за събитието са изпратени до всички бъдещи майки от женската консултация на лекарите практикуващи в МБАЛ.

# 147
  • Мнения: 1 938
Ден на отворени врати за родилната зала организира в събота МБАЛ – Пазарджик
На 18 юни, събота, в МБАЛ – Пазарджик се организира ден на отворени врати за родилната зала.

Отзиви?

Ето нещо полезно.
 Heart Eyes Hug

# 148
  • Мнения: 1 291
Може и някой съвет за кърмене в жегите да пуснем. Wink Сега ще се разтърся...

Ето го: http://missby.wordpress.com/2010/08/15/summer-bf/

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 14:37 от mama Barba

# 149
  • Мнения: 1 938
Чудесна статия. Peace  bouquet
Припомних си и аз честото кърмене в тези жеги. Simple Smile Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт