Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 39

  • 34 771
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0

Добро утро да ви поканим на чай





Всички много красиви дано да бъдат и щастливи

# 661
  • Мнения: 0
Всички имаме нужда от малко хубави моменти ,че тази раздяла на мен лично ми писна.Всички пръщят от мозък само Савашката и Яска наивници.Айде нема нужда вече,тези със сценария май много го закъсаха и се чудят откъде да измислят колкото си може повече гадости.
 Незнам дали остана нещо от гадориите което да не се случи Thinking
пък той Саваш "прос,прос"и стои и чака да се вразумят.Предлагам да пуснем Явузчо от хралупата на Зизу и да натикаме там сценаристите,и като вземем молива "пу"и се мятаме такъв филм ще спретнем за чудо и приказ желая ви приятен ден




Да позаплакнем очички малко ,че кой знае кога ще ги видим така пак,с това изкривено мислене на сценаристите

      VYK 968 -специални благодарности към това което прави

# 662
  • Мнения: 1 863
  Гюнайдън! Simple Smile

  Как сте, къзларки?

  Смляхне ли епизода? То нямаше какво, толкова да се смели, но все пак има  нужда и от пълнеж и подготовка за по-значими събития, които се надявам да са в следващите епизоди. Саваш започва да настъпва бавно, Ешреф Бонд ще хване вече според мен котето на Зизка, от друга страна ще бъде хванат на местопрестъплението в агенцията. Аз си представям сцената така: Саваш на масата си седи и гледа в шок Ясемин и Китка, излизащи от нейния офис и в този момент  - шок, шок, шок - Явуз влиза от другата му страна в агенцията! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Това ще са началните кадри на 44 епизод! И Ешреф Бонд като разкрие и отвличането на Китка и неговия принос - ще има bash bash bash bash bash
  Шахи - еееееееееееееееееееее - не се спря тази жена! Гласи спалнята за булката - почва разместване на мебелите! smile3532  Саваш как я сложи на място за Баран и за Ясемин, ама каква ли файда, тези неща и минават само покрай ушите - нищо не се спира там! И Пала я строи, но тя по гръб не пада! smile3506 няма кой да и  smile3505 устата!
  Яска вече е наясто с мераците на Психопата и ми се струва, че в другата серия ще му покаже  smile3513вратата на агенцията, като се разбере кой кой е !
  Лейля много ми хареса в този епизод  - как само съжали зетя и му се обади да му каже къде е севгилито- Ама той, верно, ни жив - ни умрял стоеше пред вратата! smile3518
 Като ми дойдат и други размисли и страсти - ще се включа! За сега - толкова!

 Хубав ден на всички!

# 663
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Добро утро на всички
Май-доста сме се ядосали снощи на сценаристите, че и кафе не ни се пие сутринта.
Хайде все пак да го направим, че стана обяд





vanina707, от среднощните клипове като че ли твоят ми допадна особено много. Hug Знаеш ли кой свири на пианото? Да не е Керем Гьорсев?  newsm78

 Здравей jupetrov7 сигурно ме питаш за това клипче (http://www.youtube.com/watch?v=KQQ391rcLbE )

Преди време се опитвах да видя кой е автора, кой свири и т.н. с ключови думи" istanbul in blue", но не успях да намеря нищо. Все ми даваха синята джамия. Rolling Eyes Rolling Eyes
 Ако ти имаш време и намериш някаква информация, че аз доста си зарязах работата тези дни, ще ти бъда благодарна. А аз сигурно ще продължа след време пак да търся. ooooh! ooooh!

# 664
  • Мнения: 9 805
Здравейте Hug
Много нови фенки на филма заляха темата.Всички естествено са "добре дошли" и сме ги приемали с радост- да се освежи дискусията ни с нови мнения ,хипотези и прочее...
Уважавали сме всяко мнение,независимо какво е ,и стига да е в рамките на добрия тон.Но се злоупотребява с уважението и търпението ни от време на време.
Много моля да се прояви повече отговорност защото много е досадно и уморително да се спъваш в постове приливащи от ПРАЗНОСЛОВИЕ
Апела ми не е насочен конкретно към някого, но е провокиран от sonq_n подобен "език" меко казано несъвместим с езиковата култура на повечето пишещи тук Naughty
А дали сценаристите издишат и колко е "просТ" Саваш- нека не правим прибързани оценки преди да е свършил филма

И да  се уважаваме взаимно Hug

ТАНЯ  bouquetстрахотна си ,не само в правенето на клипове ,а и в писането на мнения  bouquet  bouquet  bouquet
Аз нямам време сега, но съм набрала яко на Лара и по късно ще се позанимая и с нея Mr. Green Joy Joy

# 665
  • Мнения: 8 487
Здравейте момичета!
Танче клипчето ти е много хубаво  newsm51
Ванина ти също си пуснала голямо удоволствие за очите  smile3525
За сношната серия какво да кажа newsm78 Както обикновено Явуз  пак е на крачка пред другите и вече почва много да ме дразни,обаче Саваш го подразбра ,че не му е чиста работата и привика тежката артилерия- Ещреф.Сега ще видим каво ще направят,ама е време вече да почнат да му разкриват картите,че то актън и бактън от тоя човек бе.Все той умен ,пък другите от глупав по на горе.Дето беше казала някоя от вас ,излвезнал от някакво забито село във Ван и си играе играта.Ама стига вече.
Удоволствието ми от 41 серия се изпари тотално след снощи.Мама Шахнур вече си е влезнала в обичайното състояние-ханъм ага.Ама май ще си има неприятностои със Саваш ако продължава.Саваш яко и кресна и и насви сърмите.Защити и Назан .Мамчето да не почне пак сама да се храни на голямата маса newsm78
Айде стига толкова за сега.

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 12:04 от Eny87

# 666
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здарвейте дами! Hug Hug Hug
Гледам страстите не са поулегнали от снощи. Thinking
Мислех да напиша нещо, но се сепнах и ще отложа. По-късно ако се даде тема за дискусия може и да се включа. Peace

# 667
  • Мнения: 13 666
На Таня и Ванина изпращам още една моя любима турска песен, която по съдържание май много пасва на любовта между Ясемин и Саваш... Дано да ви харесва  Praynig Praynig

http://www.youtube.com/watch?v=4yuYruEAwmY

# 668
  • Мнения: 1
Lilims, ти си знаеш Hug Hug

# 669
  • Мнения: 13 666
Здравей jupetrov7 сигурно ме питаш за това клипче (http://www.youtube.com/watch?v=KQQ391rcLbE )

Преди време се опитвах да видя кой е автора, кой свири и т.н. с ключови думи" istanbul in blue", но не успях да намеря нищо. Все ми даваха синята джамия. Rolling Eyes Rolling Eyes
 Ако ти имаш време и намериш някаква информация, че аз доста си зарязах работата тези дни, ще ти бъда благодарна. А аз сигурно ще продължа след време пак да търся. ooooh! ooooh!


Сетих се! Миналата година бяхме на екскурзия в Анкара и Кападокия и в един страхотен музикален магазин в Анкара си купих диск с джаз на Fahir Atakoglu, озаглавен Истанбул в синьо!
Така че пианистът е точно Фахир Атаколу! Благодаря ти, че сподели тази разкошна музика и с останалите форумки!

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 13:49 от jupetrov7

# 670
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
+1   Лиле, ти си знаеш... Hug Hug  bouquet  bouquet

# 671
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
jupetrov7,
 newsm10 newsm53 newsm10 newsm53
с благодарности за информацията и "малко, малко повече от малко" благородна завист, че притежаваш такова албумче

# 672
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
На Таня и Ванина изпращам още една моя любима турска песен, която по съдържание май много пасва на любовта между Ясемин и Саваш... Дано да ви харесва  Praynig Praynig

http://www.youtube.com/watch?v=4yuYruEAwmY

jupetrov7 Hug Hug Hug Hug И аз я харесвам още от време оно.....Наистина е подходяща за този етап от развитието на Любов и наксазание
 
 Тане, може да видиш това тук, което изпраща jupetrov7, но с превод  Laughing Laughing

# 673
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе, мацки...днеска цел ден китки и прегръдки ли ще постваме? Айде дайте нещо да обсъждаме. Thinking

# 674
  • Мнения: 9 805
Абе, мацки...днеска цел ден китки и прегръдки ли ще постваме? Айде дайте нещо да обсъждаме. Thinking

ЗАЩО ЧИЧЕК ПОСЕТИ  ЯСЕМИН newsm78

Общи условия

Активация на акаунт