Хербалайф

  • 80 320
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • SA
  • Мнения: 3 196
За мен пътя към здравето и нормалното тегло не минава през хранителни добавки и всевъзможни микстури и шейкове, които се предлагат от различни фирми, вкл. Хербалайф. Казвам го и от личен опит, и аз съм се подлъгвала да купувам разни скъпо струващи формули, антиоксиданти и какво ли не. Но пак казвам, освен ако нямате пари, за които се чудите къде да ги похарчите... по-добре е да си купувате хубава храна, вместо някакви прахчета, които никога не е сигурно какво точно съдържат.  Peace

# 31
  • Мнения: 2 275
и аз не мога да се въздържа
абсолютно съм съгласна с kameloth
и да поставя 2 въпроса:
-а след това Thinkingцял живот ли ще гълтате съмнителни прахове
-преди около 17-18 години продукти на Хербалайф имаше в магазините тук,във ФР,но ги махнаха! ЗАЩО ЛИ,ако са безвредни
моето лично впечатление (благодарение на приятелка,която искаше да ме "зариби") от едно  Thinkingхм,конгрес,молитва...
с една дума СЕКТА
имаше дори "оздравяли" инвалиди,които се кълнеха в продуктите на Хербалайф

# 32
  • Българско
  • Мнения: 48
Мъжът ми ги е пил още преди да го познавам. Отслабнал е, но такъв гастрит си е лепнал ooooh!..... и после си ги е върнал тройно килата.... Като види някой, който продава Хербалайф, иска да го убие.........

Мила това едва ли е от Хербалайф.Аз съм ги ползвала и нямам никакъв проблем.Дори родих 2-ро детенце и резултата си е на лице.С първата бременност качих 13 килограма които не можах да сваля.Взех си Хербалайф и за месец и половина свалих 12 см от корема,9 см от талията,по 5 см в бедрата и ханша.Аз съм изключително доволна,наистина е скъпичко но резултатите са уникални.Ако межете взимайте и да знаете,че гаранция ще сте доволни.

# 33
  • Мнения: 1
Привет!Аз направих програмата и за 3 месеца свалих 12 кг,4% мазнини,12 см талия,14 см ханш!
Имам още за сваляне и сега  я правя 2-ри път и лично аз се чувствувам много добре!
Успех на всички!

# 34
  • Мнения: 1
Аз съм много доволна от хербалайф-ползувам го с определен режим на хранене!

# 35
  • Мнения: 282
Здравейте, от 2 седмици съм на режим с продуктите на Хербалайф. Резултатите ми са: 4,900кг по-малко, 6,5см от ханша, 3см от талията, 2,9% мазнини. Това е първото ми успешно отслабване, много съм доволна и нямам търпение да видя големите резултати!

# 36
  • Мнения: 282
Привет!Аз направих програмата и за 3 месеца свалих 12 кг,4% мазнини,12 см талия,14 см ханш!
Имам още за сваляне и сега  я правя 2-ри път и лично аз се чувствувам много добре!
Успех на всички!

korakora виждам, че си писала преди месец. До къде стигна? Сподели постиженията си Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 авг 2013, 10:08 от VeseVese

# 37
  • Мнения: 1
Имам свалени още 3.200 кг.но най важното е ,че се чувствувам прекрасно ,имам енергия и настроение.....пък и дрехите седят по добре,супер е!

# 38
  • Мнения: 282
И аз се чувствам по същия начин! Моята консултантка ми каза да не се меря на кантар, но просто не мога! Всяка сутрин виждам как изчезват грамове и това ме стимулира жестоко. До сега не съм имала подобен успех и съм много  доволна    jumpuu  Ти на каква програма си?

# 39
  • Мнения: 512
Привет и от мен! От близо два месеца съм на програмата, имам да свалям общо 30 кг. Първите 9 са вече свалени успешно, стават ми дрехи от преди години, които не вярвах, че ще облека пак...

Доста скъпо ми излиза храненето с шейковете, но - няма как, като съм се хванала на хорото... Чай не пия, моята консултантка не успя да ме убеди, че е чак толкова важен, че да дам още 90 лв. Съжалявам, но имам много голям опит с диетите, почти няма такава, която да не съм правила, затова сега много внимавам и ако нещо не ми звучи логично или е явно за да ми продадат нещо на всяка цена - отказвам.
Всичко, на което ме "учат" в клуба, в който ходя да си взимам шейковете, го проверявам по няколко пъти, докато засека информацията и от други места.

Чувствам се чудесно и смятам да продължа докато постигна целта си! Ям по 5 пъти дневно - сутрин и вечер шейк, 2 междинни закуски от ядки и един обяд, на който ям сирене, яйца, месо, риба, манджи всякакви (без ориз или картофи), огретени с чушки, тиквички... + огромни салати, маслини... супер вкусно е, изобщо не се сещам за пиците, с които се тъпчех преди.

# 40
  • Мнения: 7 825

е колко скъпо ти излиза като шейка е 60лв, това са си по 2лв на ден

стани консултант, ще имаш отстъпка, няма проблем да си взимаш само за теб,
като си плащаш началната вноска получаваш подарък шейк+чай,
така че се избиват тия пари

радвам се, че имаш толкова добри резултати,
пожелавам ти успех и с оставащите килограми   bouquet

# 41
  • Мнения: 1
 Grinning аз съм на програма намаляване на теглото направена лично за мен,и за моя начин на живот,добре ми е,когато седна в заведение,по някъкъв повод  няма проблем....знам какво да си поръчам...социална съм!За мен това е много важно!

# 42
  • Мнения: 1
направих блог с рецепти
http://mariaaaa.blog.bg/

# 43
  • Мнения: 282
Да...свиква се много бързо, а и стимулът е много голям, когато всеки ден виждаш резултати, на мен ми предстои мерене тези дни и нямам търпение да видя резултата за един месец в цифри Simple Smile Момичета трябваше да се снимаме и да си покажем снимките преди и след : )))

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте !!!
Моя приятелка която отслабна ,сега е дистрибутор и ми е купила шейк.
Моля ви обяснете как се храните --дайте пример за един ваш ден.
Ще получа шейка в понеделник и искам да съм подготвена . Grinning
И още нещо запазихте ли постигнатите кг.

Общи условия

Активация на акаунт