Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 85

  • 28 095
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Не знам защо,но си мисля,че французойката ще помогне на Хасрет да вземе важното решение в живота си .Как ще го направи нямам идея,то с тия сценаристи... Но на мен определено ми е симпатична.Тя няма апетити към Мурат като Бахар така,че като нищо е лепнала на момата ни,че сигурно е сляпа та не вижда любовта на Мурат.Май ще играе ролята на американска совалка между двамата.Все едно,важното е да ги накара да разговарят.

# 76
  • Разград
  • Мнения: 8 243
MuratHasret -365(Kayahan)

http://www.dailymotion.com/video/xgwnm0


 

# 77
  • Мнения: 0
ЛЕКА НОЩ ОТ МЕН!

# 78
  • Мнения: 10 240
Нещо наистина позитивно!

                            
       Една прекрасна Туба                            един страхотен Джансел

и много светлина в усмивките им

# 79
  • Мнения: 10 240
И едно нестандартно клипче, опит за съчетаване на Гьонулчелен и операта:

Hasret & Murat -L'amour est un oiseau rebelle

http://www.youtube.com/watch?v=vpZcfVhMYak

# 80
  • Мнения: 2 157
Кали, аз вече не мисля въобще че са подменени образите на някой. Просто сега са поставени при различни условия. Гледах старите епизоди понякога, и виждам че някои неща са заложени още тогава. Просто тогава те имаха една цел и работеха за реализирането й. Нямаха време за себе си. След концерта нещата взеха обрат. Макар, че още преди това Мурат не беше отначало наясно какво ще се случи след концерта с тях двамата. Спомни си когато тя го попита, той нямаше отговор, тя се разстрои и слезна при Левент.А иначе всички номера на Хасрет от време оно, тя си ги прави и сега, само че маниерът е малко по друг, съобразен с новото пожение в обществото.
Цитат
Объркана е малко, ревнива е, избухлива е

Катя вижда сега Хасрет такава. Но тя си беше такава и тогава.
Мурат си е добър професионалист, и сега си е такъв. Имал е по рано проблеми със Селин, защото не е могъл да й каже думите, които е очаквала. Той и сега си е такъв в любовта, потвърди го и Джерен. Така че той също не е променен. И с учениците си е груб, ако някой нарушава правилата, продължава да не възразява на майка си, но пак си прави каквото си реши той.
Същия самарянин си е по отношение на всички. Единствено в любовта има проблеми, защото му се случиха много случки, сервирани от Хасрет и Левент. Като прибавим и неговият начин на изразяване, по точно на неизразяване на любовта, нещата стигнаха до тук.
И Левент си е същия образ. Той още тогава казваше на Хасрет как ще се развие тя като певица. Нищо не е по различно от тогавашните обяснения, разликата е че тя сега е негова годеница.
Но всъщност аз така виждам нещата с моите очи. Други очи по друг начин гледат и виждат.

# 81
  • Мнения: 56
Много ми е чудно как може такава простотия,такова нищожество каквато е Хасрет, посмя да се доближи,да тормози и манипулира най-възвишения,най-праведния който някога е съществувал на този свят Бог - Муратоджа.За Хасрет няма прошка,тя трябва да си изтърпи наказанието и то е или да бъде с Левент  или сама да остане завинаги докато е жива.
Тъй като нашия Бог винаги ще има млади момичета които да го обичат и ухажват.
Непростимо е да се залага в сериала Хасрет да бъде до негово величество.

# 82
  • Мнения: 84
Лека нощ ,момичета.Желая Ви лека и успешна седмица.

# 83
  • Мнения: 1 875
Вай бе,Ринка,то много красота,много нещо!Ама в нашия случай-Ще докосна с очи красотата ти-не доведе до никъде.Само с едното гледане не стават работите.Нали има една поговорка:Око да види,ръка да пипне.Айде, време е ръката да пипа момата,че да се вдигне рейтинга Joy Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 0
Привет на всички!
Вчера Мишенцето ме пита какво мисля за сериала, а аз днес цял ден си блъскам ума
какво да ви напиша и как по-елегантно да ви опиша чувствата, които са ме обхванали, хи-хи-хи.
Понеже хич ме няма по дълбоките анализи, та решавам искренно и лично да ви споделя,
че Втори сезон на ПС не го разбирам - нито характери, нито кой какво и защо прави,
с две думи пълна каша. В началото тръгнаха към сълзлива драма, сега завиха малко към
комедия, може би защото видяха, че феновете се кефят повече на разни забавни случки.
Имам чувството, че всеки епизод се снима сам за себе си и няма почти никаква логика с предходни.
Ако някой ме накара да разкажа Първи сезон, да, бих могла да разказвам с някаква последователност, но Втори сезон ми е пълна мъгла откъм хронология, да не говорим пък,
че образите почти нямат логика и развитие, а сериите си летят...
С две думи - да, разочарована съм от Екип 2, но му намерих цаката гледайки сериите
почти като самостоятелни части от филм и се кефя на отделни моменти от дадена серия.
Пленяващото все още е играта на всички, излъчване,  красива музика, тоалети, обстановка
и прочие...
Заплесвам си се така по нещо и гледам да не се сещам за провалените си очаквания... Laughing

# 85
  • Мнения: 2 157
Много ми е чудно как може такава простотия,такова нищожество каквато е Хасрет, посмя да се доближи,да тормози и манипулира най-възвишения,най-праведния който някога е съществувал на този свят Бог - Муратоджа.За Хасрет няма прошка,тя трябва да си изтърпи наказанието и то е или да бъде с Левент  или сама да остане завинаги до като е жива.
Тъй като нашия Бог винаги ще има млади момичета които да го обичат и ухажват.
Непростимо е да се залага в сериала Хасрет да бъде до негово величество.

Joy Joy Joy Много ми хареса написаното. Ама не стои много на метлата, че да не се простудиш все пак.  Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 1 875
Привет на всички!
Вчера Мишенцето ме пита какво мисля за сериала, а аз днес цял ден си блъскам ума
какво да ви напиша и как по-елегантно да ви опиша чувствата, които са ме обхванали, хи-хи-хи.
Понеже хич ме няма по дълбоките анализи, та решавам искренно и лично да ви споделя,
че Втори сезон на ПС не го разбирам - нито характери, нито кой какво и защо прави,
с две думи пълна каша. В началото тръгнаха към сълзлива драма, сега завиха малко към
комедия, може би защото видяха, че феновете се кефят повече на разни забавни случки.
Имам чувството, че всеки епизод се снима сам за себе си и няма почти никаква логика с предходни.
Ако някой ме накара да разкажа Първи сезон, да, бих могла да разказвам с някаква последователност, но Втори сезон ми е пълна мъгла откъм хронология, да не говорим пък,
че образите почти нямат логика и развитие, а сериите си летят...
С две думи - да, разочарована съм от Екип 2, но му намерих цаката гледайки сериите
почти като самостоятелни части от филм и се кефя на отделни моменти от дадена серия.
Пленяващото все още е играта на всички, излъчване,  красива музика, тоалети, обстановка
и прочие...
Заплесвам си се така по нещо и гледам да не се сещам за провалените си очаквания... Laughing

Фенче,същото чувствам и аз.Докато в първи сезон по пътя на логиката очаквахме да се случи това или онова,то сега в този сезон ми е невъзможно да гадая какво може да се случи в следващия епизод,а за по-далече-абсурд.

# 87
  • Мнения: 2
Аз се ядосвам на Хасрет само затова, че се държи като типичен пубертет. Всичко знае, всичко може, акъл не ще.  doh Naughty Не е наясно с този живот и тази среда , в която се озова и за мен беше нормално да поиска съвет поне от майка си в някои ситуации. Хайде отначало все още не я приемаше, но след като я допусна до себе си, да беше й поискала съвет, когато не знае какво да прави. Нашта мома точно като в лафа за наядената въшка насред чело. Явно си въобрази, че е голямата певица и ще се грижи вече сама за собствения живот, след като така разбра думите на оджата. Ама след като виждаш, че нещата не ти се получават както ти се иска, наведи главица надолу и попитай я сестра си, я майка си. Тя вирна главицата, хвана се за ръчицата левентова и вижте ме какво мога. Ей затова й се ядосвам и всеки божи ден я ругая.
Уси, що така ме обиждаш? hahaha Аз се водя пубер, ама сякаш не претендирам, че зная всичко. Joy Hug

# 88
  • Мнения: 10 240
Вай бе,Ринка,то много красота,много нещо!Ама в нашия случай-Ще докосна с очи красотата ти-не доведе до никъде.Само с едното гледане не стават работите.Нали има една поговорка:Око да види,ръка да пипне.Айде, време е ръката да пипа момата,че да се вдигне рейтинга Joy Joy Joy Joy

Кески, как да я пипне тази мома, като веднага ще си проличи характера на приятелството на актьорите в главните роли. То така хвърчат искри , а има ли пипане... Joy Joy Joy 

# 89
  • Мнения: 1 095
Кали, аз вече не мисля въобще че са подменени образите на някой.
Няма нищо лошо, че има различни мнения, но за мен си е така. В първи сезон харесвахме Хасрет, харесвахме и Мурат... вярно е ще има и възходи и падения, но моето скромно мнение, че във втория сезон наблегнаха само и единствено на паденията - и на единия и на другия...
Нещо хубаво да им се е случило... В природата по принцип няма празно, ако единия греши, другия би трябвало да му помогне да я оправи тази грешка, ако Мурат единия път не успея да стигне до Хасрет, то поне на третия трябваше да му дадат този шанс... сценаристите..
Има, има много недомислици, все пак филмите са за това, да показват грешки, но да показват и воля за тяхното  премахване - а в нашия сериял се нижат само грешка след грешка..., е хората са си го казали, след ноща идва деня, след лошото трябва да дойде доброто..., при нас няма такова нещо - отпраха го само на лошотии и това си е...

Общи условия

Активация на акаунт