ПрЪвУписТна буТка - ЕкИбани с баНбук , тУркУЛазено УдЯлце и праЖки в екрУ - 55

  • 25 264
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 456
Цитат
за развитието на нашата връзкар на мен не ми пречи кога ще започна да уча може и да е след като имам едно бебче също ме устройва и може би той ще се почувства по сигурен тогава. Както написах по горе той не ми е споменавал за бебер незнам какво чакар но е много странен човек.
момичето определено харесва буквата "Р".  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 4 841
Цитат
Не сум сигуерна дали тук трябжа да попитам, но  искам да платя от акаунта на сеста ми  с моита
Мастер карта и не ми позволява.Изобщо жузможно ли е това или да не се му4а?


Винаги ми е било много интересно, хората, които пишат така, могат ли да четат? И как точно прочитат това, които самите те са написали... Ако могат, де  newsm78

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 5 706
Мислиш ли, че поглеждат изобщо какво са сътворили Rolling Eyes Дори да са имали проблем с клавиатурната подредба, пак има едни добавени странни букви в думите, дето хич не са си на мястото и изобщо не могат да се оправдаят с бързане ooooh!

# 108
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Аз пък  си мисля,нали все пак като сгрешиш някоя дума ти се подчертава в червено.Не им ли прави впечатление на тия хора? newsm78

# 109
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз пък  си мисля,нали все пак като сгрешиш някоя дума ти се подчертава в червено.Не им ли прави впечатление на тия хора? newsm78

Ооо, ами нали трябва да направиш едно страшно усилие - да натиснеш "Проверка правопис"  ooooh!

# 110
  • Мнения: 972
все пак съм давала на баба на 1 месец

# 111
  • София
  • Мнения: 3 789
Цитат
туйту онути

# 112
  • Мнения: X
Цитат
Може бе, всичко може. То сиг и като направиха майчинството 12 месеца е имало в такова положение. Ама за какво  семейно планиране говорят накои? По-точно какво те рпазбират под планирането? Спестявания за бременност и 18години след това ли? Че ако можеш да планираш толкова занапред семейството блазе ти. Ама те нещата за 12 или 18 месеца не са сигурни и се изменят, а какво остава за по-голям период. Да планираш, да планираш, колко можеш да го планираш? Всичко се случва. Ма тука едните си говорят, а другите си приказват. Аз обяснявам тука, че маките с ниски и применливи доходи се чувстват ощететни, а една майка ми вика ща не сте  планирали. Ми как да сме планирали,бе майче? На како основание? Константните закони ли? А нейниятотговор е - Недей рева, така поне няма да се краде от майките с високи заплати. Щата нали държавата да не набуаме  И как да не се ядасяш ня такива. И отт яд да не вземеш да  натиснеш  друг клавиш  на буква, оная и това ще обсъди, че и ще го нарече правопис. Айде лека ви нощ!
hahaha

# 113
  • София
  • Мнения: 20 223
Цитат
кисела крастевичка….. Зеленчуците са по-избор каквито обичате

Цитат
така се припичат много хубаво долните филии… запълнети ги със залчета…..

Цитат
Днещният обяд

Цитат
5 лисчета топено сирене

# 114
  • Мнения: 4 717
...Здравейте,да се включим и ние в дискусията още в началото се обаждме в посолството каква е процедурата отговора беше като се стабилизира родилката с бебето в посолството естествено попитах ме "1месечно бебе на такъв дълъг път лято e" " не може трябва да присъства после за взимането на документите може единия родител".Месец преди раждането се обадих ме втори път може да има все пак някакви промени естествено отговора беше може без бебо.Един път така другият път иначе ние не можеме да рискува ме живеем далече два пъти до Прага трудно.Изчаках ме бебо да стане месец и половина и в посолството там бих казала никакви проблеми.Попитах ме веднага може ли да станат всички документи може по памет платих ме около 3000 крони като не поисках ме пълномощно предупредихани че евентоално може да имаме проблеми в БГ но ние не видяни се може би малко множко май бяха около 1000к.Може би се повлиях ме малко имаше една жена и тя какви са всичките тези документи аз извадих бг акт без всичко това без преводи.Изпратих ме доументите в бг и хоп проблем без пълномощно от посолството не може да ги подадат не може да се извади акта за раждане все пак се намери решение цяла цена 250лв .Равносметка груба 600лв...

Съжалявам, че се записвам с толкова дълъг цитат, но няма как по друг начин да ви изразя колко вадещо очите беше това за мен!

# 115
  • Мнения: 4 936
телешки джУлан

# 116
  • Мнения: 1 054
http://www.babymallsofia.com/promotions.html
Тук има промоциЙ С зимни чОвалчета...  Rolling Eyes

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 824
Електронна цегара

# 118
  • София
  • Мнения: 15 521
Цитат
Meждо другото, от Париж се изнисат 'парижани' поради същата причина поради която от Баселона се изнисат месните испанци....Най-хубавото време да се отиде в Париж е Август, защото всички там живещи се изнисат точно тогава...

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 23:07 от Тайна

# 119
  • Мнения: 2 483
Цитат
И аз си чакам пете дървета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт