ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 916
  • 812
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и моята лентичка отчита грешни седмици от бременността ми, на какво се дължи newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 762
Мисля,че имаше тема за консултация с гинеколог.Не я намирам...или нещо бъркам?

# 47
  • Мнения: 6 362
Извинявам се за лентичките, до сутринта трябва да са оправени.

Консултациите с гинеколог приключиха.

# 48
  • Мнения: 714
 Лентичките са все така,а проблемът е, че не  се опитах да направя нови,но текстовите  лентички  не могат да бъдат завършени-липсва финалната фаза-бутонът "Създай"!

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 13:52 от elisalou

# 49
  • Мнения: 6 362
Лентичката ви показва 21 г.седмица 1 д. от бременността.
Не ли това коректният период?

# 50
  • Мнения: 714
Да,това е ,но я създадох и сложих в профилът си днес наобед,след като видях,че все още показва грешни седмици!Проблемът е ,че не мога да създам универсална текстова лентичка,тъй като липсва функцията "създай"!Имах такава ,отчитаща времето от смъртта на близначките ми,изтрих я,за да направя нова,но не се пилучава!

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 15:23 от elisalou

# 51
  • Мнения: 78
Здравейте, искам да попитам какъв е редът за закриване на потребителски акаунт във форума и към администратор ли би следвало да се обърна? Или може би ЛС до... кой? (с молба, моля, деактивирайте). Благодаря

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте, и аз имам проблем с лентичката ми без да съм променяла нищо... трябва да е 19г.с. и 2 дни. А виждате какво излиза... Да изчакам ли ? Или...

# 53
  • Мнения: 6 362
Проблемът е ,че не мога да създам универсална текстова лентичка,тъй като липсва функцията "създай"!Имах такава ,отчитаща времето от смъртта на близначките ми,изтрих я,за да направя нова,но не се пилучава!

Проблемът с грешното отчитане на част от лентичките е отстранен около 13 ч.

Относно липсата на бутон Създай - не виждам такъв проблем нито на текстовите, нито на мини, нито на стандартните лентички.
Моля, пишете с какъв браузер имате проблем при генериране на лентичка и какъв точно тип лентичка се опитвате да създадете.


Здравейте, искам да попитам какъв е редът за закриване на потребителски акаунт във форума и към администратор ли би следвало да се обърна? Или може би ЛС до... кой? (с молба, моля, деактивирайте). Благодаря

Предполагам знаете, че потребителски акаунти не се трият. Могат да бъдат "замразени" (да не може да се публикува през тях) или да им бъде наложена забрана за ползване. Направените през даден профил публикации не се премахват.
Моля, при желание акаунтът Ви да бъде деактивиран, пишете ЛС на Tatti

# 54
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А, ето така се трупат мнения, за да можеш да пишеш в "На път".

# 55
  • Мнения: 2 185
Мамма, моята лентичка продължава да отчита грешно, сега прочитам, че проблемът е отстранен, но тя си е все така. Да я сменям ли с нова или би трбвало да се оправи по някое време?

# 56
  • Мнения: 714
 Мамма,ползавам Internet Explorer,Уиндолс 7,опитвах се да заменя старата ,отчитаща грешно универсална текстова лентичка,която да отчита времето без нашите ангелчета!Незнам дали е от значение,че се намирам в чужбина?!За съжаление все още не мога да генерирам такава!
 Благодаря за отделеното внимание!  bouquet
 

# 57
  • Мнения: 6 362
Мамма, моята лентичка продължава да отчита грешно, сега прочитам, че проблемът е отстранен, но тя си е все така. Да я сменям ли с нова или би трбвало да се оправи по някое време?

Част от лентичките ще трябва да се прегенерират наново.
Това ще наложи спирането за около 30-тина минути и ще бъде извършено по-късно тази вечер/нощ.

# 58
  • Мнения: 714
Mamma ,пиша отново,за да кажа как реших проблема с генерирането на текстова лентичка-тъй като при мен липсва бутон "Създай"(при всичките 4 разновидности на текстовите),помолих една съфорумка на територията на България да ми направи лентичка,а аз я добавих в подписа си-успешно Peace!

# 59
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте,

Преди няколко месеца се регистрирах в този форум, и имам няколко публикации, но на профила ми все показва 0 . Как да го коригирам. Thinking

Благодаря предварително

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт