ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 36 908
  • 812
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 36 212
Здравейте, искам да попитам какъв е редът за закриване на потребителски акаунт във форума и към администратор ли би следвало да се обърна? Или може би ЛС до... кой? (с молба, моля, деактивирайте). Благодаря
Повтарям си питането и любезно моля за обратна връзка в темата.   bouquet

отговорът Ви е в този пост

# 62
  • Мнения: 138
Моля изтрийте моята тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=566029.0
Нямахме нова тема ,а докато я правя DELTA е пуснала нова. Извинявам се за неудобството.

 


                     Peace    Благодаря за бързата реакция.

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 19:51 от argo

# 63
  • Мнения: X
Моля заключете темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123798.msg17929906#msg17929906
Тъй като съм пуснала нова Simple Smile

# 64
  • Майничка
  • Мнения: 12 727
Бихте ли заключили или изтрили темата ми, моля!
Благодаря предварително!  bouquet

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Работи ли се в "На път"? От вчера го няма бутончето "Ново"  Thinking
Никъде го няма.

# 66
  • Мнения: 936
Имам следното питане: Допускат ли се обиди и нападки от един потребител към друг и ако да, защо???

Визирам това мнение - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564324.msg17929777#msg17929777
и по специално това:
Цитат
Но ако прочета още веднъж някой да се опитва да прикрива multimodal по подобен на totonto абсолютно смехотворен начин и ако продължавате да упорствате, лъжете и забаламосвате хората, ще приведа доказателства, след които, за ваше съжаление, ще стане много, много грозно в тази тема.
От къде накъде един потребител ще предоставя информация за друг потребител (без неговото съгласие) на трети лица????
 
Последните страници след това мнение са пълна безсмислица и не във връзка със заглавието на темата.

П.П. Всъщност като прочетох пак правилата на форума има нарушение (поне според мен) на няколко точки - 2,8,10.

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 09:20 от nenaatoa

# 67
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте,
откъде мога да си направя регистрация за 'Еконт експрес'?
Мерси

# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 61
мерси
мислех че е през бгмама

# 70
  • Мнения: 2 483
Защо при преглед на последните мнения на даден потребител ми излиза опция да изтрия постаnewsm78 Не че работи, де (изкуших се да опитам) Blush

Постовете на потребителя са в тема, която аз съм пуснала, ако това има някакво значение.

скрийншот

# 71
  • Мнения: 62
здравейте искам да попитам по каква причина имам изтрити коментари

# 72
  • Мнения: 4 390
здравейте искам да попитам по каква причина имам изтрити коментари

В правилата на форума ясно е обяснено защо, но хайде, още веднъж за тези, които не четат:

Цитат
Пускането на едносрични постинги, публикации с емотикон без текст, постинги "запис", както и публикации с цел трупане на брой мнения не се толерират!

# 73
  • Мнения: 660
Здравейте !

Тъй като съм отдавнашен / сравнително / потребител се изкушавам да попитам , поради каква причина от близо година не работи броячът на публикациите ми ? Зная за теми , в които те не се отчитат , но мисля , че през този период съм писала и в доста други .



Благодаря за отговора !

# 74
  • Мнения: 62
извинявам се но повечето ми постинги бяха много стари както и такива като запис нямаше и мисля че всичко това идва от определен потребител на когото моите отговори не му харесват

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт