Отговори
# 675
  • Мнения: 2 456
Бюти, нали? То е ясно, че е семейна, особено след като първата игра, която е купил е футбол...  Joy

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Чин, освен да ти честитя придобивката...  Laughing Погледни от добрата страна - и ти ще има с какво да се занимаваш, докато си сама вкъщи. А футболът не върви ли към конзолата? Те разни такива ги дават в комплект.

Моят мъж и той в същата фабрика е произвеждан - мрънка за XBox от сто години и онзи ден донесе техния от работата да поиграе... Е от вратата за играта, аз правя супи и салати, говоря му важни неща, а той на друга планета и нищо не чува.  Close Но не смее да купи без аз да кажа "да", пък аз си правя оглушки, защото ме изнуди наскоро да купим голям ТВ.

# 677
  • Мнения: 2 456
Шунка, за съжаление в конзолата няма нищо... Чудя се кое струва толкова пари. Комплекта се продава с един джойстик и кабели. Той е взел още един джойстик - 100лв и игра за 60лв. Много не си го слагам на сърцето, защото това бяха наши спестявания от стотинки и никога не съм ги намествала някъде. Разбихме касичката, но сега съм сложила по-голяма и сме се разбрали, когато я напълним аз да избера за какво да похарчим парите, но пък тогава вече ще сме трима и най-вероятно ред за мен пак няма да остане...
Манияк е малко на тема техника, което много ме дразни. Телевизора ни няма и година, той вече иска да си купуваме друг, а този да го оставяме в този апартамент за квартирантите.
Е, оплаках се, вече мога да спя спокойно...

Почнах новата тема, можем да бъдем спокойни- ще успея до утре! Simple Smile

# 678
  • Мнения: 9
Привет, момичета! Hug
Ех, Чин, както казва Бай Ганьо: "Имал бол пари, дал!" Joy Не си го слагай много...погледни и от добрата страна - по-малко ходене в Бояна Laughing
Шунка, и аз като теб прочетох, че днес всички ще правим секс, вместо кекс...и си казах - да, бе да, всички -аз няма hahaha
Хайде лека момичета, повече писане в новата тема Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 13 230
Ваче, още ли кашляш? Каква ти кашлицата - суха, влажна?

Абе вече почти не кашлям. Иначе моята кашлица беше от ларинкса, а не от дробовете. На мен фаринкс и ларинкс са ми слабо място. Но факт е, че изпих 1 шише стодал, и 3 блистера хомеовокс, а откакво пия дюлевата отвара и подбел се орпавям доста бързо.

Ани, моля те пробвай го сиропа!!! Ще ти помогне. Може и с медец да го подсладиш. Да ти кажа, сега разбрах колко е гадно с кашлицата. Изобщо не може на воля да се изкашляш  Rolling Eyes


Цветич, kitikat, благодаря за предложението за дюлата  Hug, но вземете ги нарежете и  ги замразете!!! Дано не ви се налага, ама ако се наложи няма откъде да търсите. На мен майка ми ми намери 2 дюли, ще ми стигнат. А догодина ще замразя и това е.

Дидолинке, няма нищо страшно в спиналната упойка. Аз раждах с такава, само че не секцио, а вагинално. Изобщо не усетих кога ми я поставиха. И не съм имала и малко съмение, че ще мога да си усещам краката.  Grinning Аз се страхувам от пълната пък. Щото не знам какво се случва с мен докато съм упоена и повече ме е страх дали ще изляза от упойката.

За лежането в болницата гледам говорите... Ами правят страшни проверки, затова искат всичко по реда си да бъде. Болничен 30 дни няма какд а ви издадат без хоспитализация. В София фиктивна такава трудно става, че има големи проверки от Касата и яко глобяват болниците. А под болничен за 30 дни си слагат подписа поне 2 лекари  Wink

Зизуна, разкошни бебета!  Heart Eyes И тези белите коне... красота! Моята Саша е луда по конете  Wink

Чин, макар да не е много успокоително, ама тия действия на мъжът ти, ти дават известна свобода. Въпреки, че не е баш така, но поне ще има за какво да се захванеш  Confused
А иначе спокойно, сега му е широко около врата  Laughing Ще започне сам да си регулира разходите, ще видиш  Wink

За кекса и секса да ви казвам ли поговорката за кокошката и просото  Crazy Crazy Crazy

# 680
  • Мнения: 57
Ваче, няма как да не се влюбиш в тези коне. Толкова са големи и силни, а същевременно са като малки деца, закачат се и чакат да ги погалиш. За мен беше интересно, че малките се раждат кафеникаво-сиви, и с всяка смяна на косъма стават по-светли и светли, като на 10 години например вече са напълно бели. Едно такова конче струва между 3000 и 10 000 евро.



Повече момиченца се интересуват от спорта, като по препоръка подходяща възраст за започване на тренировки е 5-6 години.

# 681
  • Мнения: 9
Благодаря  ви  момичета за топлото посрещане!  Hug  bouquet
ТИНАТ-браво за взетият изпит Simple Smile
ЧИН-лоша работа са това гъбичките ,от личен опит знам, че са доста упорити твари ...дано бързо се избавиш Hug
АНА2- Скорошно оздравяване на мъничето
Вещи и на теб скорошно възтановяване

  Лека и спокойна нощ на всички мами и бебчета!  bouquet

П.С.Благодаря на тази мама, която си е направила труда да ни впише на първата страничка!!!  bouquet

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 00:52 от @ALEKS@

# 682
  • Мнения: 14
Добро утро и спорен ден на всички!

# 683
  • Мнения: 984
Добро утро и от мен  Hug
chin и в нас е така - не си сама. Освен всички конзоли /имаме няколко вида!!! с всякакви екстри/ миналата седмица си купи макинтош за незнам си колко пари. На старата машина нищо и нямаше ама да има и такова. Вярно, че си ги е изработил и заслужава.. ама хич не се сеща, че плочките в банята падат или че от дограмата духа или че печката е счупена или.... Понякога си мисля, че е само на гости тук  Whistling
Но поне е щастлив и си има нова играчка. Остана да си я разделят с малчо  Mr. Green
А за xbox-a имаме незнам си какво и след като родя съм се запасила с игрички тип тренировки, аеробика и танци... ще дойде и моето време  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 43
Добро утро и от мен Heart Eyes
Teddy_varna,прекрасна закуска Hug
М@я ,аз пък искам да си купя кростренажор и да си го сложа някъде ,защото обожавам да се потя на него,а няма да имам възможност за зали и бягане.Възхищавам се на мами ,които мислят ,че ще имат време ,но аз едва ли.
Днес съм на проба на булченската рокля ,обаче като гледам как си хапвам сладичко и дебелея може и да не ми стане от миналия път ,когато ми взеха мерки.Като слонче съм . Embarassed
За мъжете си говорите и тяхното олимпийско спокойствие-ми какво да кажа ,на нас има няма ни остават 20дни до подписването ,още медицински нямаме ,е поне халките купихме ....НО само аз давам зор ,а моята риба се цупи и само съм му мрънкала ииии не знам кога най-накрая ще го #2gunfire
Момичета ,пожелавам ви днес един по-здрав ден -без кашлици и подобни.Аз още не съм много добре ,но вчера цял ден спах -няма такъв сън.

# 685
  • Мнения: 97
Добро утро, минавам набързо едно здрасти да кажа и скачам, че закъсненията заработа станаха ежедневни. И страхотна закуска, установих че съм мъртво гладна!
Прегръдки на всички и хубав ден  Hug

# 686
  • Мнения: 38
Добро утро, милички и успешен ден. благодаря за закуската.
Май всички мъже са еднакви-те никога не порастват, а само играчките им.При вас е все пак поносимо.Аз какво да кажа с моя, като неговото хоби (играчки) са ретро моторите. до момента има 4-от Харлей до БМВ от войната. Всички лъснатки.Понякога наистина се замислям, дали не ги обича повече от нас. А цените им-просто няма да ги коментирам.Аз се чудя как да връзвам бюджета всеки ден, а той... ooooh!
P.S.  Днес ми е почивен ден-няма да готвя, ще поръчаме пици.Ако им харесва.
ПИСНА МИ.... #Crazy.................

# 687
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512


Вивианка, разпали любопитството ми! Дай и аз да видя твоя снимка, или ми напиши как се казваш - имена помня уж доста добре, за разлика от физиономии!  Laughing



Ани, качих си снимки в snimka.bg в албума коремчета, с червено поло съм.
Аз се казвам Валентина. Живеех на пазара във високите блокове. Аз доста съм се променила от преди 15-20 години и не знам ще се сетиш ли изобщо.

# 688
  • Мнения: 2 197
Добро утро и благодаря за закуската,Теди.
Е,това за хоспитализацията го разбирам по малките градове като нашия,защото тук малко хора се лъжат да раждат и за болнични ако няма лежащи,значи отделението да не работи.Мои разсъждения,разбира се.
Елдра,поне един ден малко почивка от готвене    chef
Болничките да оздравяват бързо  Heart Eyes
Защо ли това с мъжете ми е познато.И аз се надявам като се роди бебето малко по-сериозно да подхожда към нещата мъжо,че незнам иначе как ще я караме.Той от компа не става като си е вкъщи.... #2gunfire
Лек ден   bouquetМалко снежно навън,но имам излизане и сигурно ще изпишете темичката докато се върна Naughty

# 689
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро!  Много хубава закуска, но на мен ми хареса и мястото, на което е сервирана - искам и аз на моретоооо! Crazy
Хубав ден на всички!  В София днес изглежда още по-мрачно и студено, но пък е важно настроението да е слънчево!
Аз не обичам обобщения, но за това с мъжете ще се съглася веднага Mr. Green
елдра, доживяхме и на теб да ти писне!  Вече си мислех, че си робот, а не човек Crazy  Да се насладиш на почивката си от готвене днес Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт