® E-bay - тема 66

  • 30 002
  • 740
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 462
Да се похваля и аз с последната покупка за сина ми
Сандалки Некст

# 691
  • Мнения: 1 745
Момичета,моля някой,който е на ясно с покупките,които са 'Pick up only' да ми пише на лично! Praynig

# 692
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.

Шушулче, защо да ходи на митница? От Щатския ибей ли ще поръчваш?

Tia_e, постави неутрална оценка. Спорът няма да доведе до връщане на пари, ще ти обяснят за разходи по опаковането, бензина до пощата и т.н. Нормална практика е да завишават шипинга.

# 693
  • Мнения: 472
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.


И аз го ползвам,доволна съм

Какво ще рече  near mint condition?

# 694
  • София
  • Мнения: 163
mint condition-перфектно състояние, т.е. near mint condition-почти перфектно

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 381
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.


И аз го ползвам,доволна съм

Какво ще рече  near mint condition?
това не е ли против правилата?  newsm78

# 696
  • Мнения: 1 698
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.


И аз го ползвам,доволна съм

Какво ще рече  near mint condition?
това не е ли против правилата?  newsm78
Кое да е против правилата?  Laughing

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 381
ползването на подобни програми за наддаване

# 698
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Не. Не е.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Здравейте!
Реших и аз да се прехвърля тук Mr. Green и естествено имам въпроси- може и да са тъпи.
За да пазарувам от ebay с превозвач от Англия, трябва ли да си направя нова регистрация с данните на превозвача?
Аз опитах, но не ми позволява. Ако не, кога да впиша данните на съответната фирма.
Тепърва започвам задълбочено четене за пазаруването от eBay и   bouquet

# 700
  • Мнения: 685
mamada, не е необходима нова регистрация, ползваш си настоящата, вариантите са 2 (мисля  Blush ).
1. Да си смениш още от сега адреса за доставка с този на превозвача, който си решила да ползваш и да оставиш твоите имена на получател
2. При всяко плащане да променяш настоящия си адрес с адреса на превозвачът.
...не съм на 100% сигурна обаче дали нямаше някъде особеност, че като си с адрес в Б-я, а даденото нещо се доставя само в Англия да не би да не ти даде възможност да наддаваш  newsm78

За смяна на адрес ви дали не беше така:
Май ибей (това от горе в дясно)
После на АКАУНТ (3тото на реда)
И от падащото в ляво меню Адреси (Addresses)
В дясно на адреси Чейнч и сменяш и двата да са ти с този на превозвача.  Hug
Да, така тр да стане, а ако искаш нещо да пристигне директно в Б-я, на друг адрес или на друг получател, при плащането сменяш адреса на получаване - възможно е  Peace

п.п.
Върнаха ми парите, но в ПП акаунта къде излизаше, че ги има  newsm78
или просто ще се отразят директно в картата ми след ден-два - Н (това за след няколкото дни ми е ясно, но се чудя дали не трябваше да ги виждам и като сума в ПП  Crazy ИМАМ отбелязано рефунд)

И да се изфукам какво спечелих преди малко:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2507902 … X:IT#ht_500wt_949
 Mr. Green

Играх и за едни сандалки на Пепа прасето  (Joy тази ми става любимка вече, преследваме се една друга, ама все не се догонваме  ooooh! ), но някой даде повече пари Sad

# 701
  • Мнения: 260
Да се похваля и аз с последната покупка за сина ми
Сандалки Некст
Честито! Аз взех такива на сина ми септември(децата ми  ходият зимата у дома със сандали вместо пантофи че се потят)и едва седа взеха да им се търкат граиферите почти са си нови, много яки.
да се похваля и аз:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3305449 … ame=STRK:MEWNX:IT за мама
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1106633 … ame=STRK:MEWNX:IT за щерката

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 5 710
Адашче, когато си плащала с парици от картата и ти ги върнат, няма да ги дириш в баланса си в Пейпал, а направо у банковата сметка, ама след около седмица поне (поне при мен и ПИБ така се получава обикновено) Peace

И ти па, на едно прасе ли ще се даваш - нитъйсръм hahaha

Днес си получих една торбица с бебешорски дрешоляци - всички адски сладурски и новички наистина Flutter И едни разширяващи се панталони за мама, дето пише че са носени уж един път, ама дали има и толкова - баш бая са си новички Laughing И онази англичанка, дето настъпах за уж скъсаната нова блузка, наистина ми прати дънки на същата марка ( в обявите блузката беше обявена с реална цена 20 паунда, а дънките - 40!!!), че и пощенските са ѝ излезли с близо лира над това, което ми е взела bowuu И ми се извини дори Rolling Eyes Хубаво че има и такива Peace

# 703
  • Мнения: 74
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.

А как става със снайпер? Може на лични.
Благодаря.

# 704
  • Мнения: 1 698
Момичета отдавна не съм играла на търг. В момента кой снайпер е добър и мога да ползвам. Благодаря Hug
biddingscheduler.com препоръчвам аз. Много съм доволна.

А как става със снайпер? Може на лични.
Благодаря.

На първа страница има инфо и за снайперите:
http://narmag.info/viewtopic.php?f=6&t=4

Общи условия

Активация на акаунт