Как ще се почувствате, ако...

  • 11 235
  • 178
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 156
Моят мъж се прехласва по Никол Кидмън и Мария Шарапова, но те не са ми конкуренция  Joy
Повече си коментираме от известните личности кои харесваме. Така е лесно, понеже никой не се чувства застрашен  Wink Но ако тръгне да ми се прехласва по комшийката Пенка да речем и да ми споделя колко е красива в неговите очи - моля, моля!
Приятно ми е обаче да чуя, че намира някоя моя приятелка за симпатична, тъй като според него повечето не са такива  Rolling Eyes

вили, да не би да казваш, че според мъжа ти си най-красива на света? Моят, ако ми каже това, значи е лъжец! Винаги има по-красиви  Wink И Рафа Надал е по-хубав от мъжа ми  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 7 947
 Joy Какви роли бе....Какъв фалш? Ако е - значи не сме един за друг. Той за мен също е единствен. За сега. Ако вече не е - не виждам защо да съм с него.
За гледането - разбира се, нека гледа. Но не и да изтъква, да се за хласва. Не и да ми го казва ди ректно. Не мисля, че искам странни неща.

Тони - не, за съвсем друго говоря. Както аз харесвам неща, които той няма - но не му го казвам нон стоп - така искам и той да не се захласва по неща, които аз нямам - пред мен, така щото да ме ка ра да се чувствам зле. Критиката в това отношение трябва да е премерена просто, не да наранява   Wink

# 62
  • София
  • Мнения: 18 679
В това число не влиза да се обръща, да обсъжда и да демонстрира захлас към мои противоположности или копия, няма значение.
Е, разбира се, това е супер просташко. Въобще не говорим за това.

# 63
  • Мнения: 7 947
В това число не влиза да се обръща, да обсъжда и да демонстрира захлас към мои противоположности или копия, няма значение.
Е, разбира се, това е супер просташко. Въобще не говорим за това.

Ами това е  Laughing
Аз съм далеч от идеята, че съм идеална, както и той определено не е, дори много пъти съм си казвала честно, че въобще не е мъжът - за когото съм мечтала, че правя такива компромиси, които не съм си и представяла. Но го обичам. Факт. Критикувам го и то много. Той мен по-малко, защото аз лесно се паля и предполагам предпочита да замълчи, отколкото да се скараме. Но всеки си намира начин за съжителство. В тоя ред на мисли - просто искам да се чувствам единствената за него. И ако ми обяснява на мен или пред приятели, но аз съм там - как обожава еди какво си, как е мечтал за еди какво си - и тем подобни - ами определено няма да се изкефя, само защото трябвало да приема, че не съм аз най-най...

# 64
  • София
  • Мнения: 1 666
Ми фалш си е, или аз съм крайно неромантична. При 3 милиарда мъже на тая планета никой не ми е "единствен". Не мога и да искам аз да съм "единствена". Радвам се, че сме избрали да сме заедно, и се наслаждавам на това, но светът е шарен и ако утре се случи някой от нас да направи друг избор, няма да се беся, я! Тогава какъв е смисълът от рецитиране на някакви празни думи... Не съм най-красивата жена  на света, светът няма да свърши с мен, нито пък искам това да се случва. Разбира се, обичам да получавам комплименти и да чувам, че съм обичана, но чак пък крайности - единствената, единственият - много ми идва.

# 65
  • Мнения: 7 947
И на мен не ми рецитира.  Crazy
Но с поведението си ми показва точно това. И това ме прави щастлива.

# 66
  • София
  • Мнения: 23 156
В тоя ред на мисли - просто искам да се чувствам единствената за него.
Аз си се чувствам единствена, без значение, че понякога мъжът ми "дръзва" за определи някоя жена като красива. Това проблем ли е всъщност? Случвало се е понякога, както си се разхождаме с половинката, да възкликна "Ооо, този колко е хубав!". И примерно той да потвърди "Да, симпатичен е". Какво толкова, чудо голямо.

# 67
  • Мнения: 7 947
 Joy Да де - и аз го правя често. Но това е различно.

# 68
  • София
  • Мнения: 18 679
Ххахаха, досега 4етох темата за сродните души и после веднага - последният пост на Флип. Мисля, 4е Флип ми е сродна душа Mr. Green Ако мъж ми запо4не да ми обяснява как съм единствената за него, най-красивата и даже не би могъл да отмести поглед от мен, колкото да метне едно о4о скришом на минаващото край нас 20-годишно грациозно девой4е, ще се спукам от смях, после ще го спукам от бъзик hahaha

# 69
  • Мнения: 7 947
Възможно ли ти е да прочетеш пак постовете ми - защото нищо подобно не казвам и аз  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
О, аз не казвам, 4е ти си го казала. Просто си представих ситуацията и ми стана ужасно смешно Joy То е ясно, 4е в момента никой не се изказва по темата Blush

# 71
  • Мнения: 7 947
Абе смях, смях...Ама снощи на съседната маса сядат мъж и жена, на средна възраст, лъснати едни такива. По едно време жената като се развика злобно, мъжът само мълчи. Нещо от сорта - Ти да мълчиш, ясно ли ти е и т.н. Мъжът мълча, мълча - накрая само каза - ама аз те обичам - знаеш го, не мога без теб, ти си моето слънце - и тя като се ухили и като го разцелува и мина целия яд  Joy
Та май тия думи вършат чудеса, въпреки всичко  Wink

# 72
  • Мнения: 1 340
Абе това с типа блондинка/ брюнетка, малки дупета или пищни каки ми е супер смешно. Искри прехвърчат ли значи ми е тип. Харесвала съм страшно различни един от друг мъже и съм сигурна, че при мъжа ми също е така. Това че принципно харесвам тъмни очи и тъмна коса не ми пречи да се омъжа за зеленоок тип Simple Smile Иначе аз съм точно типа, по който си пада мъжа ми.

Но пък е много готино ако харесва различен тип от теб - въпреки че си нещо различно от това, което принципно харесва, значи в теб го привлича нещо много повече от външен вид.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 666
Абе смях, смях...Ама снощи на съседната маса сядат мъж и жена, на средна възраст, лъснати едни такива. По едно време жената като се развика злобно, мъжът само мълчи. Нещо от сорта - Ти да мълчиш, ясно ли ти е и т.н. Мъжът мълча, мълча - накрая само каза - ама аз те обичам - знаеш го, не мога без теб, ти си моето слънце - и тя като се ухили и като го разцелува и мина целия яд  Joy
Та май тия думи вършат чудеса, въпреки всичко  Wink

Мъчно ми стана за човека  Grinning Егати, тя му пили на главата и и се държи грубо, той с мили думи я успокоява, и така до следващия път... Но те си знаят. Важното е и на двамата да им е добре.

belinda,   Hug

# 74
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отг. 7 - няма никава мисъл да ми мине през главата...  Sunglasses

Чудя се, как може някой да каже, че има идеал за мъж/жена. Да е висок/а, слаб/а, рус/а и т.н.
Цялостната визия се гледа, а най-вече характерът.
Щот' за какво ти е Мис Вселена, ако е с гаден х-р? То за какво ще ти е и Дънди, ако е с благ, ма нейсе..
Искам да кажа, че няма рамки, стереотипи и каквото и да е, за да харесаш/нехаресаш даден човек. И може да оцениш дадена красота, без да се впускаш в чувства.

Общи условия

Активация на акаунт