''Юнчетата силни стават и здрави ритничета раздават''-тема 19

  • 21 854
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен Hug

Темичката е супер както винаги,пролетна и зареждаща с положителна енергия.
Дано само хубави новини споделяме.

Времето е много хубаво днес - само за разходки.

Успех на всички които са на прегледи днес!
Хубав и усмихнат ден!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Здрасти и в новата тема!

Деска, супер сладко, че мъжът ти е толкова ентусиазиран! Аз сутринта му ударих един рев, щото моят не обърна много внимание на комплекта за изписване, по-интересно му е явно детското по ТВ.  Rolling Eyes

Цвети, на мен пък всички дрешки ми се струват огромни, само едно боденце мъничко имам. Имам чувството, че бебето ще е като в чувал в тези дрешки, но сигурно вече не съм наясно с бебешките размери, откога не съм виждала бебе...

Деска, на коментара за едростта можеше да отговориш "и ти ще станеш такава"  hahaha Хем е пожелателно, да е успешно инвитрото, няма как да се обиди  Simple Smile

Дидолинката, радвам се, че проблемът се е оказал не така сериозен, дано овладеете запека и да си отдъхнете вече.

Мен никой не ме пита колко кг съм качила, продължавам да мисля, че хората ме смятат просто за дебела, не е като да нямам корем, но сигурно не прилича много на бременен. Вчера с един бивш колега си говорихме за сегашната ми работа, после за дъщеря ми и семейството и като казах, че се увеличаваме, той разбра, че фирмата се разширява...  newsm78 Crazy

# 32
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен,голями сте бързаци пак изостанах EmbarassedНо силите ми се изчерпат да сготвя и след това пазя леглото и не смогвам да ви изчета ,а компа си го делим с дребния  с неговия  Мики Маус.
Дидолинка това са хубави новини ще се борите със запека Peace
Хербелеа дано  е временно неразположението на малката и се разминете Praynig
Чин браво за изпита ти си нашата гордост и стискам палци днес за бебо. PeaceУпс щях да пропусна темата както винаги е страхотна  bouquet
Ана2 така се размечтах с това кафе и особено с гледката. Sunglasses
Честито на всички рожденници ,които съм пропуснала.Бъдете живи и здрави момичета  bouquet

# 33
  • Мнения: 0
Добро утро Simple Smile
Честита нова темичка, нека е слънчева и топла като времето тук  Hug
Чин, поздравления за добрите резултати от изпита
Ичката, честито дълъг и щастлив семеен живот ти желая, и най-прекрасния подарък през Юни :*
Така сега и аз да се похваля вчера цял ден обикаляхме из Варна с Иво. Разглеждахме кошарки и си избрахме на Бертони-Трансформ, количка ще ни подарят на Чико с 3 коша, ваничка със стойка също ще ни подарят. Купихме си няколко комплекта от ларедут преди около месец, като бяха на промоция много хубави, даже видях, че Чин е качила същия в албума с покупките Simple Smile
Ходихме и в Майчин Дом на 4Д много хубаво беше шидяхме бебка Simple Smile казаха и там че всичко е наред, изостава с 3 дни и тежи 1105 грама което ми се струва много малко...но ще растем още Praynig
Още не се е обърнала и вече мислим за секцио. Искам да попитам имали мами, които са раждали или мислят да раждат във варна и в коя болница с операция и какви са ви наблюденията, защото на мен ми следят бременността в Добрич, но там няма достатъчно добри специалисти на които мога да се доверя и много се притеснявам.

# 34
  • Мнения: 4 420
Шунка, ама и ти едни колеги имаш. Може пък човека да не е обърнал внимание, а може и наистина да не ти личи. Не си изтипосала снимка в албума да те видим.
Чин, мина ли вече прегледа? То и ти като мен май чакаш по няколко часа докато влезеш.

# 35
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Здравейте,мами Hug

Чин,темата е много хубава ,както винаги.Чакаме те с хубави новини за бебчо Hug Hug Hug

Ичката,честито.Пожелавам ви дълъг семеен живот,много щастие и любов  bouquet

Теди,дано бързо те поотпусне този бъбрек.Знам колко неприятно и дискомфортно се чувстваш Hug

Дидолинка,браво за хубавите резултати на детенце.Било е много неприятно,но вече е зад гърба ти.Дано от сега нататък само хубави неща да пишеш и да не се тревожиш Hug

Деската,браво майче.Всичко ще е наред,много се радвам за килограмите на бебка и затова ,че таткото иска да присъства на раждането.
Много ти благодаря за информацията относно раждането и условията в болницата Hug Hug

Ние вчера много хубава разходка си направихме с мъжът ми ,чак не ми се прибираше,но ме пристегна леко коремчето на 2-3 пъти и се прибрах да си изпия Магнерота......а днес времето не е хубаво,много е мрачно.Така че ще си стоя вкъщи,а пък и трябва да уча ooooh!

Хубав ден ,момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 20
Добро утро и от мен! Пожелавам ви усмихнат ден момичета.  Hug

А като си говорите за болници, има ли някой решил да ражда във Втора Градска в София?


# 37
  • Sofia
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен !

Блягодарско за кефенцето и закуската. Ех кафенце, моренце  Simple Smile
Чин, супер тема, много ни е детска и свежа. Hug
Чакаме да се похвалиш с добри новини.

Ето ме и мен, отдъхнах си след вчерашния преглед. Нещата се развиват в позитивна насока според Димитрова. Съществена промяна няма но все пак това е добре, дори гънката се е смалила мъничко. И аз стискам палци да изчезне и да не се налага да правим нищо след като се роди.
Иначе мъника си расте нормално и вече е станатл 1.135 грама.

Деска, браво малко остана ще постискаме още.
Ани, дано ти е поотминало, не се натоварвай толкова вече.Трябва да си почиваме повече... и аз си го повтарям постоянно но нещо не се получава.

Лек и слънчев ден от мен. Hug

# 38
  • Мнения: 4 420
Клеопатра, а ти защо искаш секцио да раждаш. За бебо е още рано, може по-късно да се обърне, може и малко преди раждането да стане това.
Сестра ми миналата година ражда в Окръжна болница без уговорка с лекар. Беше много доволна. Ако имаш възможност се разходи до там имат списък с необходимите неща, а и да се запознаеш с обстановката.

# 39
  • Мнения: 1
хоп и аз да се вредя да попиша:)
чинче  bouquetбебока с многото коса ми е любим Partyблагодаря
елдра-малко със закъснение-честит рожден ден-бъди жива и здрава,за да сбъдваш мечтите си и да радваш хората,които те обичат Hug
дидолинка,не знам как си издържала на всички тези емоции и се радвам,че е нещо,което може да се оправи Praynig
ичка-честито и на вас,да се обичате и слушате много с мъжлето  bouquet
закуската и кафенцата са мммммммммм,благодаря:)
аз вчера не можах да пиша,защото бях при акушерката и малко шмекерувах Embarassedне съм виждала бебка от 9 февруари и и казах че не я усещам много много и тя ме прати на скан и монитор Party Partyта видях бебка и съм щастлива-плацента,води всичко е ок и това бебе като ме включиха на монитор,като почна да скача,а аз да се  Embarassedужас Joyта излъгах вчера,за да ми направят скан Blushдано да не ме съдите,но си признах newsm78
моя приятелка роди вчера-момче,3650,Виктор и съм много щастлива Crazy
тук в англия времето е супер-16 градуса,а аз на работа трябва да ходя лсед 2 часа:(ужас
лек,усмихнат и слънчев ден на всички мами и успех на прегледите Hug

# 40
  • Мнения: 2 456
Здравейте, ето ме, най-сетне!!! 2 часа ме мотаха из болницата. Понеже трябваше да мина и на ЖК и при Димитрова, ето как мина...

Записвахме тонове, които Димитрова напълно отрече, каза, че се следят тонове ако има евентуален проблем, с тези колани само мога да си докарам контракции.
Както и да е, сложиха ме на джаджата и ме забравиха 35 мин .  #Cussing out Побеснях направо, а на човечето май никак не му беше комфортно, защото не се спря през цялото време. Всичко с тях е наред, нямам контракции и нищо не ми изписаха да пия за сега.
От 22.02 до 23.03 съм качила 3 кг, общо 10, матката се е качила с 3см, кръвното нормално, всичко наред.
Не можах да си видя много човека, защото Димитрова беше бясна и аз реших да не наливам масло в огъня. Прави ми доплерово изследване, всичко е наред, каза, че е очаквала бебето да изостава вече предвид моите габарити, но уви... главата ни отговаря на 31седмица и тежим около 1500гр., но май ще сме късокраки. Каза да не се притеснявам ако евентуално по-нататък започне да изостава и се роди по-мъничък. Kaза да се замисля вече за евентуален екип, който ще ме изражда, защото и според нея ако вървим така, нормално няма да родя.


Дидолинка, радвам се, че нещата около дъщеричката ти се изясняват, надявам се повече да нямаш притеснения.   bouquet

Клеопатра, рано е да мислиш за секцио още ако само предлежанието е проблем.

Ичка, хайде честито! Дълъг семеен живот и много щастие   bouquet  Hug

Радвам се, че ви хареса темата, бързах сутринта да ви я пусна, нов ден, нова тема Wink

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 13:07 от chin

# 41
  • Мнения: 1
браво на юнака чинче-все така да си разсте Hug

# 42
  • софия
  • Мнения: 1 305
ЧИН радвам се че бебчо е добре. Ти си единствената май на която и мерят тонове толкова рано newsm78, а за бебето съм сигурна, че няма да започне да изостава и на пук на всички ще родиш голямо момченце, е може и със секцио, но това да е, на мен по същия начин ми говориха с Дани, а той си се роди 3650 и въобще не е изоставал, сега със бебка пак ми подмятат, че съм мъничка и можело и тя да е малка, но аз им соча баща им той е 1,95 така че  Whistling Само тежко на майките с тези кореми, но това да е.

# 43
  • Мнения: 36
Поздравления Чин браво че прегледа е минал добре и бебчо е ок.
И аз като Цвети си мисля че единствено на теб ти мерят тоновете и на мен ми казаха че се следят при проблем.
Аз днес сън на тема колички спряла съм се май на Bertoni Plasma i Cangaroo  Dayana някои може ли да си даде мненията за тях.Коя е по надежна и по добра.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Супер, че добре са минали прегледите! Бубулина, никой няма да те съди, че си поизлъгала, на всеки му е притеснено и любопитно да си види бебчо. Simple Smile

На мен също ми мериха тонове последния път, но не 35 мин, а примерно 2-3. Обаче ме хвана малко гнус от тоя накрайник, че беше  измърлян с гел, минал явно през доста кореми преди моя.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт