® E-bay - тема 67

  • 39 518
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 786
Никой ли няма да ми преведе това
You requested this item to be sent to a dif address didn't you? what account did u buy it on?

Буквално: Помолихте тази поръчка да бъде изпратена на различен адрес,нали? от кой акаунт го купихте?

п.с. това май стана вместо запис Simple Smile

# 31
  • Мнения: 280
Това с уведомяването и отбелязването на нещо, че вече е шипнато, е малко..бош-лаф понякога.
Миналата седмица ми се случи - плащам нещо в неделя вечер, понеже седях до късно пред ПС, посред нощ получавам известие, че вече е шипнато..Е, как става номерът не разбрах #Crazy/освен пощите им да работят денонощно Joy/

Абсолютно PeaceАз даже не  обръщам внимание вече кое е отбелязано и кое не.Доста често тези дето не са ми отбелязани идват по-рано от отбелязаните Peace

# 32
# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
 ooooh! пак съм аз .За кой акаунт става въпрос? Нали в плащането ми чрез paypal излиза адреса за доставка ,а там съм посочила адреса на посредника.

# 34
  • Мнения: 1 786
да се похваля и аз де
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2305915 … ame=STRK:MEWNX:IT

елстан има,седи страхотно и съм много доволна,очаквах да е широка,но тя е по мен и много и се кефя!

п.с. Сузана,незнам,просто го превеждам буквално както ти го е написал продавача,а какъв е преди това диалога няма идея!

# 35
  • Мнения: 5 173
Момичета, продължавам с моята дилема...
Искам да си купя артикул за $135, обаче продавачът току-що ми отговори, че не доставят до БГ Cry. Продавачът е китайче. Моя приятелка, която живее в Англия, е готова да ми съдейства пратката да отиде при нея. Обаче 100% пратката ще отиде на митница. Какво да променя, така че пратката да пристигне на името на моята приятелка, за да няма проблеми с освобождаването от митницата?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 18 204
ooooh! пак съм аз .За кой акаунт става въпрос? Нали в плащането ми чрез paypal излиза адреса за доставка ,а там съм посочила адреса на посредника.

Провери си отново в акаунта от който си поръчала в И-бей кой е шипинг адреса. Може да е станало объркване, и поискай все пак тракинг номера на пратката.

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 12:41 от Хексе

# 37
  • Варна
  • Мнения: 18 204
Момичета, продължавам с моята дилема...
Искам да си купя артикул за $135, обаче продавачът току-що ми отговори, че не доставят до БГ Cry. Продавачът е китайче. Моя приятелка, която живее в Англия, е готова да ми съдейства пратката да отиде при нея. Обаче 100% пратката ще отиде на митница. Какво да променя, така че пратката да пристигне на името на моята приятелка, за да няма проблеми с освобождаването от митницата?
Какви проблеми имаш предвид? newsm78

# 38
  • Варна
  • Мнения: 6 896
Момичета, продължавам с моята дилема...
Искам да си купя артикул за $135, обаче продавачът току-що ми отговори, че не доставят до БГ Cry. Продавачът е китайче. Моя приятелка, която живее в Англия, е готова да ми съдейства пратката да отиде при нея. Обаче 100% пратката ще отиде на митница. Какво да променя, така че пратката да пристигне на името на моята приятелка, за да няма проблеми с освобождаването от митницата?

Просто прибави адреса на приятелката ти при адресите за доставка с нейното име като получател естествено. И избери него когато плащаш... това е.
Не би трябвало да има проблем. Аз съм пращала така покупки директно до мои приятели и роднини/тук в Бг/ и нито ме е питал някой защо така, нито нищо...

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Шипинг адреса ми е на посредника ,но като си помисля тогава го бях сменила с БГ ,че тогава плащах една блуза на дъщеря ми с безплатна доставка до БГ.Това означава ли че той не го пратил никъде ,като не доставя до БГ .Писах му 4 съобщения досега ама не ми е отговорил още.

# 40
  • Мнения: 5 173
Момичета, продължавам с моята дилема...
Искам да си купя артикул за $135, обаче продавачът току-що ми отговори, че не доставят до БГ Cry. Продавачът е китайче. Моя приятелка, която живее в Англия, е готова да ми съдейства пратката да отиде при нея. Обаче 100% пратката ще отиде на митница. Какво да променя, така че пратката да пристигне на името на моята приятелка, за да няма проблеми с освобождаването от митницата?

Просто прибави адреса на приятелката ти при адресите за доставка с нейното име като получател естествено. И избери него когато плащаш... това е.
Не би трябвало да има проблем. Аз съм пращала така покупки директно до мои приятели и роднини/тук в Бг/ и нито ме е питал някой защо така, нито нищо...
T. e. няма значение, че картата е на мое име.
Хексе, знам, че тук тр да имаш пълномощно, за да освободиш пратка, която не е на твое име. Мислих, че и там е така.
Щом няма проблеми само да добавя името ѝ, чудесно! Така ще направя.

А, имам 1 проблем. Писах на продавача дали доставя до БГ. Сега какво да му кажа, че изведнъж се преместих в Англия? Blush

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Шушулче, пиши му, че искаш да го изпрати на сестра ти в Англия.

# 42
  • Мнения: 1 030
Най-вероятно тогава е отбелязано, че е изпратено. Grinning
Е, ясно е, че е отбелязано, но не е изпратено - платила съм го в 8 ч вечерта в неделя, към полунощ го отбелязват като шипнато..Е, няма начин в неделя вечер пощата им да работи

# 43
# 44
  • Мнения: 6 446
Шушулче, няма какво да му се обясняваш за кого е.Пиши името на твоята приятелка и адреса и, когато плащаш и това е  Peace

При наддаване , което не се доставя до Бг, как се процедира? В профила си пиша адреса на габко( примерно), но малко ме притеснява, че в ибей адреса ще е друг? Как става точно номера?
Как в и-бей ще е друг? Точно там е този, а в ПП си е твоят  Peace А ако продавача е забранил на купувачи извън Англия да играят трябва да си смениш регистрационния адрес в и-бей, което е най-сигурно, псобено ако си със снайпер.

И някой беше питал за минималната цена сложена от продавачите при оферта.Да, купувачите не я виждат.

Общи условия

Активация на акаунт