Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 108
Добро утро момичета,
Така ми харесват тези хубави новини,
Честито бебе Филип на мама Kuester и Честито бебе Ния на мама madlene
Честит рожденник на Jenny, нека бъде жив и здрав и много те обича ! Мерси за закуската.
vania_svet Честита ти завършена магистратура, с успех да се реализираш професионално където ти е на сърце и душа! Срещичката е добра идея за тези дето сме си още с коремчета, но утре трябва да си карам колата на майстор за смяна на масло и разни такива, преди обяд, та не знам дали ще сколасам.
Мина още една безсънна и въртелива нощ... и аз се надявам вече да им се вижда края на тези нощи...
Мони и Бо как ли са...?
Хайде оставям си за сега, излизам да си свърша разни работи, до скоро  Hug

# 691
  • Мнения: 3
Момичета,пиша ви от болницата.вчера родих момиченце-Веселина,висока е 50 см и тежи 3 и 300.Беше много трудно раждане,разкъса ми се маточната шийка,много ме шиха.Мъжът ми беше до мен неотлъчно.Обещавам по-подробно да пиша,когато се приберем с бебка вкъщи.Казвам ви-няма такова щастие като момента в който видиш детенцето си.Целувам ви  Hug

# 692
  • Мнения: 0
glarus4e84, ЧЕСТИТА РОЖБА  newsm51 ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ВЕСЕЛИНА, А ТИ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАШ И ДА СЕ ГУШКАТЕ СКОРО ВКЪЩИ С МАЛКОТО СЪКРОВИЩЕ

# 693
  • Мнения: 38
glarus4e84,

Честита дъщеричка! Да е здрава и щастлива, да те радва винаги, а ти се възстановявай бързо, за да можете пълноценно да се обичате!   bouquet

# 694
  • Варна
  • Мнения: 13
Аз тук да уведомя не-Фейсбукващите за една прекрасна новина поднесена ни от гордия съпруг на munito, a вече и татко, за появата днес в 8:45 ч. на бебка Стефания със завидните 4 кг.


Да им е жива и здрава малката принцеска, а на мама - бързо възстановяване!

Честита принцеска и на glarus4e84!
Много много сили ти пращаме и да се възстановиш възможно по-скоро!

# 695
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Jenny_, да ти е жив и здрав рожденика!   bouquet

Да са живи и здрави бебе Веселина на мама glarus4e84 и бебе Стефания на мама munito!   ylinfant  ylinfant

# 696
  • Мнения: 10
Честито бебе Ния на мама Madlene!
Честито бебе Веселина на мама glarus4e84!
Честито бебе Стефания на мама munito!
newsm51
Нека тази розова радост да е най-сладката любовна история в живота им!
 

Честит рожденик и на Jenny! Много погата почерпка, благодаря ти!     bouquet  bowuu

Ваня, честита магистратура! И аз съм за среща, но ми е рано в 10, ако искате към 12, съм ОК. Може и друг ден, че точно сряда следобед ми е заето - тонове-монове, прегледи и други глупости  Laughing

Аз пак се разчистих и сега изтощена се спирам пред компютъра. А имам още куп неща да правя, но мисля, че заслужавам почивка точно СЕГА! С любезното съдействие на бисквити Еверест Какао  hahaha


Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 12:47 от LadyDiDi

# 697
  • Мнения: 132
Честити бебета на всички мами!
Да са живи и здрави и много да ви радват, а на вас бързо възтановяване

# 698
  • Мнения: 1 043
Честито бебе Ния на мама Madlene!
Честито бебе Веселина на мама glarus4e84!
Честито бебе Стефания на мама munito!


mirelka_123456    Аз преносих и двете си деца - просто имах по дълаг цикал и не случайно седмиците който дават са 42 а не 40 за нормална бременност , може човечето да не е готово още . Уверявам те че по добре от естествено раждане няма - първото ми го предизвикваха/10 дни след термина/ - първо шев и кройката ти са в кърпа вързани , второ лежането и забраните да ставаш , да се храниш като си със система- после скачането по корема ако бебока не му се излиза още - просто с времето разбираш колко погрешно е всичко това. С второто си дете си изчаках да си му дойде времето и всичко мина по мед и масло , нямам нито един шев нито пък се мъчих толкова време неудобно легнала и всичко екстри покрай лежането със система ...  Пожелавам ти всичко да си дойде от самосебе си - но не давай толкова зор , ако има добри тонове плода и всичко изглежда наред , просто си изчакай и тези две седмици ... Девет месеца го чакахме - за седмица две си намери някакво полезно и приятно занимание / четиво , плетка  Mr. Green /

Аз съм с все така само с подготвителни контракцийки , аха да кажа вече ми се струват родилни ама спират като си го помисля  Laughing  . И съм се настройла, че може чак до май месец да си чакам така . Само кадето каките постоянно питат и разпитват , няма ли да се ражда това бебе вече . Малката като се сабуди надига загъвката да ми види корема и пита: -  роди ли се бебето   hahaha Joy  


Доста ми е мързеливо иначе , вчера едвам едвам развеждах децата до парка и обратно и час и половина седене на пейката там , направо ми се увидяха ... ставах поразхождах се , рових с тях в пясъка ... ама така ми с полягваше, че няма накаде  Crazy  и днес пак същото ,свършя няколко задължения в къщи и се опъвам замалко за почивка.

Килцата ми дойдоха в повече и този месец , вече 70 заковах , и само се питам : как издържат по едртите хора - направо си е наказание да си по пълен  Rolling Eyes  
Започнаха да ми поизтръпват отвреме навреме и ръцете и краката - даже схващания получих на няколко пъти , много е неприятно / единият път направо ми се сви ръката и пръста и се скова /  

# 699
  • Мнения: 132
Момичета KARZZ нещо се губи преди пишеше редовно, някои нещо да знае?????????

# 700
  • Мнения: 77
Ето, дойдоха и момиченцата. Тъкмо обработвах данните от преброяването на ги пусна на сайта- там логиката си е желязна повече жени отколкото мъже и ето и тук започнаха да се нормализират нещата  Wink
Честити бебчета Веселина и Стефания!Пожелавам им късмет и на тях и на семействата им!
Честита магистратура на Ваня_свет!
Аз пак си поспах преди обяд, но вече взе да ми писва от непрекъснатия интерес на всички дали не съм родила. Телефоните ми не млъкват, а не мога да ги изключа, защото ще звънне я майка, я мъжа ми или някой друг много близък и ще се притесни. Но приятелите ми- и мъже, и жени просто ме влудяват.

# 701
  • Мнения: 10
Дааа, и аз дебна за Karzz, от доста време не е писала, дано всичко е наред!

# 702
  • Мнения: 22
Благодаря Ви за пожеланията към моя тати!  Hug

Честита рожба, glarus4e84! Да сте живи и здрави, а на теб бързо възстановяване!   bouquet

Да честитя и тук - честито бебе Стефания на мама munito!

Аз също имах разкъсване на шийката като родих дъщеря ми, позагубих малко кръв, но бързо ми мина като я видях...вече нямам търпение да видя и мъжлето...  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 0
Ето, дойдоха и момиченцата. Тъкмо обработвах данните от преброяването на ги пусна на сайта- там логиката си е желязна повече жени отколкото мъже и ето и тук започнаха да се нормализират нещата  Wink
Честити бебчета Веселина и Стефания!Пожелавам им късмет и на тях и на семействата им!
Честита магистратура на Ваня_свет!
Аз пак си поспах преди обяд, но вече взе да ми писва от непрекъснатия интерес на всички дали не съм родила. Телефоните ми не млъкват, а не мога да ги изключа, защото ще звънне я майка, я мъжа ми или някой друг много близък и ще се притесни. Но приятелите ми- и мъже, и жени просто ме влудяват.


не им вдигай Simple Smile аз така правя,защото ми писна

# 704
  • Мнения: 1 089
Е, няма ме няколко часа и... пълна къща със сливки  Laughing  Да са живи и здрави принцесите на гордите мами!
Сега се връщам от преглед - малкия юнак расте, макар и не като батко си, който се роди 4 кг. Заврял си е главата много ниско. И след това се разходих и седнах на кафе с една приятелка. Отидох до тоалетната - и гледам тапата тръгнала, въпреки че нямаше вагинален преглед...Хммм, май ще ми се развалят плановете, а и не съм до никъде, но той бебчо няма мен да чака... Сега си пийнах магнезий и полягвам....

Общи условия

Активация на акаунт