...за пиърсинга, татуто и още нещо-17

  • 69 336
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз знам, че се мажат с 50ти фактор, за да останат ярки, но не е проблем и да не ги мажеш.
Аз моите ги мажа само на плаж, но всъщност аз тогава си се мажа цялата. Но пък и аз рядко ходя с дрехи, от които се виждат татуировките ми.

# 706
  • Мнения: 0
добър въпрос, защото на мен едната ми е на крака над пръстите и хващам тен само докато вървя по улицата.. Rolling Eyes като ходя на солариум я покривам с хавлиена кърпа, но като вървя... Rolling Eyes

# 707
  • Мнения: 711
По принцип е хубаво да се мажат с нещо, но според мен всичко зависи от качеството на боите, с които татуистът работи. Имам позната, която има татус на място, където слънце не огрява, и е избелял доста, а е на 3-4 години само... А имам друга позната, която изобщо не си маже татуировките, цяло лято лежи на плажа и цветът не е мръднал... Аз моите не ги мажа специално, само като съм на плаж и то защото се мажа цялата...

# 708
  • Мнения: 0
Йолка, виждам че си от Русе.. правих се при Сашо до Планет Фууд Wink

# 709
  • Мнения: 26
И аз съм от Русе Simple Smile моята я прави едно младо момче, много е талантлив, сега ще отваря студио Simple Smile

# 710
  • Мнения: 711
Йей, събрахми са от Руси  Joy Аз обаче моите ги правих в Бургас, защото в Русе не знаех при кого да отида, освен при Сашо... А той ми е правил пиърсинги и не съм доволна, та реших, че няма да е той човека... Но явно с татусите се справя  Peace

# 711
  • Мнения: 9 082
И аз не мажа с нещо специално, но моите са на гърба и не се виждат, когато съм с дрехи. Само на плажче, но тогава всеки се плеска с нещо. На солариум не ползвам специална козметика за татусите, а стандартната, която предлагат в студиото и с която се мажа навсякъде.

И според мен зависи много от качеството на боите. Много е важно те да са специално за татуиране, а не мастило от книжарницата  Laughing

# 712
  • Мнения: X
Здравейте,
искам да питам, ако някой знае- когато е по-пресна татуировката по-лесно ли се премахва? Или няма значение. Ако седя на слънце бързо ли ще избледнее? Малко са ми глупави въпросите, но като не мога да си дам отговор сама  Grinning

# 713
  • Мнения: 711
Здравейте,
искам да питам, ако някой знае- когато е по-пресна татуировката по-лесно ли се премахва? Или няма значение. Ако седя на слънце бързо ли ще избледнее? Малко са ми глупави въпросите, но като не мога да си дам отговор сама  Grinning

Веднъж направена - много трудно се маха. То по принцип не може да се махне нацяло, винаги си личи и е много грозно. По-добре да се направи нова върху старата... Но всеки си знае. Не се надявай да избледнее от слънцето... Така като те слушам май искаш да се отървеш от някой татус... За съжаление, трудно, много трудно Sad

# 714
  • Мнения: X
Вчера си я направих и вече искам да я махна, знам че звучи смешно. Не очаквах и такава негативна рекация на хората около мен. Питам докато е пресна дали мога да я сваля по-лесно  Sad

# 715
  • Мнения: 711
Вчера си я направих и вече искам да я махна, знам че звучи смешно. Не очаквах и такава негативна рекация на хората около мен. Питам докато е пресна дали мога да я сваля по-лесно  Sad

Извинявам се, ако съм прозчувала кофти, изобщо не ми беше такава идеята... Сори  Hug А относно татуса ти... не може да е толкова зле, не го гледай толкова... Аз също оначало не си харесвах едната, но с времето свикваш...

# 716
  • София
  • Мнения: 1 544
Вчера си я направих и вече искам да я махна, знам че звучи смешно. Не очаквах и такава негативна рекация на хората около мен. Питам докато е пресна дали мога да я сваля по-лесно  Sad

Я дай да я видим Flutter  Чак пък толкова негативна реакция??? Не разбрах ти хасваш ли си я?

# 717
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Вчера си я направих и вече искам да я махна, знам че звучи смешно. Не очаквах и такава негативна рекация на хората около мен. Питам докато е пресна дали мога да я сваля по-лесно  Sad

Я дай да я видим Flutter  Чак пък толкова негативна реакция??? Не разбрах ти хасваш ли си я?

Наистина, снимай се и ние да видим.
И какви са тия хора около теб, че чак пък си изказват негативните мнения за нещо, което им е ясно че няма как да махнеш  Shocked малко тактичност тия хора не могат ли да проявят Naughty

# 718
  • Мнения: 9 082
Премахването става с лазер, но процедурите трябва да са няколко. Различната дължина на вълните - не знам дали така е правилно да се каже, отстранява различните цветове. Знам, че първо се маха черното, след това червеното и така....
Виждала съм татус на две процедури с лазер и мога да кажа, че беше много, много избледнял. Не знам дали се маха изцяло и след колко време.
В студиото, където аз ходя често гостува екип с оборудване и има много записващи се, които искат да махат стари или омръзнали татуси. Ако искаш да ти дам контакти, за да ги разпиташ и информираш подробно  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 432
Защо заради някой друг ще си махаш татуто?  ooooh!
Не го прави!

Общи условия

Активация на акаунт