КГБ = Клуб на Готините Баби - 109

  • 41 142
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 473
                    Ей,момичета! Не обръщайте внимание на това дребнотемие.В живота други неща са важни и който не го е разбрал направо го съжалявам.
                    Хайде,дано пък имаме късмет да идем до Жабчето и Т да не е 35 и да постоим повечко "мръзнейки" на 32. Laughing

# 706
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет,привет!
Танита,Честит Ви Празник!
Диляна,Честит Рожден Ден !Усмивка винаги да озарява лицето ти.Бъди щастлива!
Дидиа,честита първа награда! Heart EyesНапълно заслужена.Чинията е"убиец".
От снощи е дъждовно при нас,имам чувството,че идва Димитровден,а не Гергьовден.Имам за хапване тази вечер и трябва само салатата да приготвя,затова имам лично време за пред компа.Очаквайте следващото включване.

Марси,Доби,Светлето,Яна,Джили,Маргита,АЗР,Деси,Здравка,Надежда,Джейда newsm78 newsm78 newsm78 липсвате.Тути,Каролин,Арита, къде изчезнахте?Все едно,че правя вечерна проверка.  love001

Последна редакция: ср, 04 май 2011, 17:44 от БАРЕЛИНКА

# 707
  • Мнения: 4 370
Дидия, честита първа награда за чудесната чиния   bouquet
Още много награди да получиш !!!


чрд на дилянка!
много здраве, късмет, щастие, любов и отлична заплата!!!

# 708
  • Мнения: 77
Мими, Гъбче, Фурийче, Мери, благодаря ви мили мои за чудесните пожелания към Дилянчето! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дай Боже, всичко да се сбъдне! thumbsup

Благодаря за розите, люляка и цветето-обувка! tooth
Фурийче, голяма си барелинка, като подскачаш така грациозно, все се притеснявам да не "играеш някой шпиц на лебедчетата" ама си точна, нямаш грешка! Joy
Дидия, честита първа награда! Heart Eyes Чинията с люляка е разкошна! smile3501
Жабче, не че много ме интересува, ама нека да разберем кой и защо! Heart Eyes

# 709
  • София
  • Мнения: 16 195
Добър вечер от студена, ветровита София.
Дилянка, честит рожден ден!
Пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти.
И Бори много да слуша хубавата си майка.   bouquet
Жабката, не си губи времето да ровиш по ИП-тата.
Няма как  да спрем хората да говорят и да ни одумват.
Те нали си нямат личен живот и близки та се врат насам-натам с глупостите си.
Аз си имам правило - игнорирай простака с мълчание.
Фури, от изброените от тебе Арита е с извинителна бележка - при внучката е. Нали писа, че не иска да пипа комп. на дъщерята. Дано се обади, все пак.
Дидиа, свиквате ли вече с мама? Първите дни ще ти е трудно, но постепенно ще се нагласят нещата. Само не се ядосвай - нервните клетки не се възстановяват.

# 710
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Е сега вече е 22Т.  Joy
Точка на замръзване.  Joy

Танче , ще разбера и веднага ще съобщя и адреса и града и човека. Peace
Даже е сега се прибирам от кафепиене с тайфата и съответно говорих с момчето и
каза , да му пратя линкове към темите и ще разбере и ще ми каже.  Peace
А съответно и аз на вас , трябва да се знае кой непрекъснато си вре гагата
където не му работата. Само предположение не върши работа , нека да се знае и
"човека".

Айша, е днес за това ме хвана яд , че отговорих на простака.  Mr. Green
Ма дето вика една приятелка тук , те на Великден го дадоха дъжд и студ , ма
нейсе , ни валя , ни студено беше , бяхме си по потници и блузки. Само вечерта си облякохме
дълги ръкави.  Laughing
Убий тъпака с мълчание.  Party
И ако се обада за подобно нещо , моля да ми нашокате репата.  bash

Хубава вечер , момичета!  bouquet

# 711
  • София
  • Мнения: 4 179
Честит рожден ден на Диляна!
С пожелания за много здраве,щастие и късмет!

Танче, честит ви празник -  във вашата къща много празници, много нещо. Лошо няма. Все така да е.

Егати простотията. Визирам разните му незнайни /или знайни/ съфорумки. Че и 10гр. да е било, кво от туй. Да не би да ни топли повече или по-малко. Айша е права. И диди. Толкова други неща има по-важни. И най-важното е, че ние се познаваме едостатъчно добре и това не може въобще да промени подобни писания.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 755
Честит рожден ден,Дилянче! Желая ти да си здрава,щастлива и много обичана!
 
                                                                                                                      за теб Танче

# 713
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 ТАНЧЕ, ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕНИЧКА! ДИЛЯНЧЕ,ДА СИ ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!


                              

Аз най-после се класирах за комп! JoyИ бързам да се обадя.А "другото" просто няма да коментирам.Жабче, Hug
Дидееее, newsm10 newsm51

# 714
  • София
  • Мнения: 1 755
   Дидиа,сега видях чинията. Имаш златни ръце.И двете с Мери сте наследили талант и усет за красивото,дано го наследят и  внучетата.
   Жабче,блазе ти за хубавото време! Аз днес съм се смръзнала...
  Момичета,много отдавна не ми се беше случвало да контактувам с дребни душици.Бях забравила,че има и такива хора, та ми стана много неприятно,като видях натрапницата. Да се криеш под чуждо име,за да не разберат  какъв си.А в същото време да се представяш някъде за Човек. Нямам думи....
    рУсета,подхожда ти името.... Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 4 179
Дидиа, забравих - днес видях чинията. Върховна е. И аз искам  Laughing, но опашката набъбна  Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: 4 370
Е сега вече е 22Т.  Joy
И ако се обада за подобно нещо , моля да ми нашокате репата.  bash


 Joy
Жабче, ще ти я нашокаме, не се притеснявай  Grinning
Наистина не си струва човек да обръща внимание на простотията.
А ти се обличай по-дебело да не настинеш  Mr. Green

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.
Да се обадя набързо, че тези дни от проблеми не мога да ви видя. Първо бях болна, почивните дни спах почти без прекъсване - имам от години синузит, и сега от дъждовното време се беше обострил, та няколко дни съм доста зле. Не стига това, ами и децата имат проблеми - онзи ден почина едно тяхно  приятелче, само на 28 години, отделно и на Сончето майка й отново се влошава, та снощи от притеснение получи болки, ходихме вечерта в болницата, но слава Богу, се оказа фалшива тревога.Сега сме решили да я изпратим за няколко дни в провинцията при майка ми, да се поуспокои, а синът ми ще остане да гледа майка й, а най-вероятно и аз ще му помагам през почивните дни, така че не знам кога отново ще мога да се включа.
Съжалявам, че ви се обаждам с негативни новини, но исках да знаете, че не съм ви забравила.
Не можах да прочета и всичко, което сте писали, но виждам че има още проблеми - Дидиа, Мери, кураж, пък да се надяваме, че нещата ще се подредят. Аз това вече го изживях със свекърва ми, и затова ме е страх да не се повтори отново, но каквото е рекъл Господ.
Танче, честита ти рожденничка - да ти е жива и здрава, и много да те радва.  bouquet
Марина, радвам се че си по добре, но се пази - Костенец си е планина, а казват че ще е студено по празниците, та по добре си стойте у дома.
Жабка момичетата са прави - да не се поддаваме на провокации . щом ни коментират, значи ни четат. Една приятелка казваше - по добре на хората в устата, отколкото в краката..
Момичета,когато успея, ще се обадя пак, а сега Лека Нощ и много Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 77

Аз съм Дилянчето-рожденничката, с повечето от вас се познаваме от В.Търново, а с Фурийка и от София                   /Казичене/, и с Васко-Фенчо.

Момичета, от сърце ви благодаря за сърдечните пожелания! Hug Heart Eyes
Дано всичко се сбъдне! newsm10


Радвам се, че имате традиция да отбелязвате семейните си празници!
Като ви гледах в Търново, имах чувство, че присъствам на родова среща, /без мъже/, толкова сте си близки!
Възхищавам се на топлината и обичта помежду ви!

Още веднъж сърдечно ви благодаря, желая много здраве на вас и семействата ви и се надявам на нови срещи, на които да присъстваме и ние с Бори! Flowers Four Leaf Clover

# 719
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яна , тъкмо се чудех къде ми изчезна най-верната фермерка -
Сончето демек , пък вие проблеми са ви налегнали.
Дано всичко да е наред с бебчето и мама , естествено и другите грижи
да се развият в добра насока.  Hug

Дилянче , не се познаваме с теб , но всички сме едно голямо семейство.  Hug
Благодаря ти и аз за уважението.  Heart Eyes

Мери , облякла съм шубата и съм отворила широко вратата на терасата.  Peace
ТрЕбва да пазим кокалите да не настинат.  Joy
Поне съм спокойна , че ще ми нашокаш русата цимбарица.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт