Подсъзнанието може всичко 39 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 70 397
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Олеле, колко съм пропуснала - записвам се и отивам да ви чета!

# 136
# 137
  • Мнения: 3 436
Момичета  знам,че и друг път сте го бсъждали,но имам нужда от съвет-моя близка роднина от доста време се държи ужасно,абе егоистично поведение,незачитане въобще мнението ми и времето ми и каквото искате още. Как да постътя-давате по принцип съвет да прощаваме,еми не мога да прощавам в тоя случай,какда се пречупя като съм правила толкова неща за нея,а тя в отговор се държи отваратително. Стомаха ме свива от гняв и обида!

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 13:16 от sladurka

# 138
  • Мнения: 3 117
sladurka, като за начало можеш да си поговориш с "Висшия й Аз" - кажи й откровено всичко което те мъчи и те боли. И как би искала да се държи тя.
И после виж реакцията й.
ето тук е описано как, има го и на първа страница http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517782.msg16049412#msg16049412
Моя опит показва /доказвайки отново закона за привличането/ че, колкото повече човек се чувства обиден и мисли за това, неможейки да го преглътне, толкова повече нещата се усложняват. И аз съм имала такива моменти и се озлобявам срещу човека и сама се дразня, че не успявам мен си да контролирам. Просто в началото всичко трябва да се случи в главата ти. Но тоя метод съм го пробвала и според мен има ефект.
Та така, аз поне за това се сещам. Сигурна съм, че има и други методи, но по-добре да се включат по-запознати.

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 13:57 от Пит

# 139
  • Мнения: 172
Може ли да ви помоля за малко положителни мисли, за мен и моя приятел!  Praynig  Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Късмет на всички, които имат нужда от подкрепа! Слънчев ден ви желая!   Nature Sunny

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 14:24 от Shakazull

# 140
  • Русе
  • Мнения: 11 931
 sladurka, защо си сигурна,че твоето мнение е най правилното и,че някой трябва да го приеме,въпреки,че не е съгласен с него.

# 141
  • Мнения: 3 436
sladurka, защо си сигурна,че твоето мнение е най правилното и,че някой трябва да го приеме,въпреки,че не е съгласен с него.
Не говорим само за мнение,давам ти пример-снощи съм приготвила вечеря и я чакам,по нейно предложение,не само,че закъснява обикновено около 3-40 мин винаги,ами изобщо не дойде без обяснение. И това не е за 5-ти,10-ти или 20-ти път дори и ми писна! А съм я чакала и с малко бебе..
Пит благодаря,ще пробвам! Hug

# 142
  • Мнения: 10 767
sladurka, моят съвет е да се обърнеш първо към себе си и да се запиташ и искрено да си отговориш кое е това нещо у мен, което провокира държанието на твоята роднина, което ти намираш за "отвратително". Много пъти сме казвали тук, че именно тези хора, които най-силно ни дразнят, ядосват и предизвикват, са нашите най-големи учители. Преди да се ядосваш на въпросната личност и да ти се свива стомахът от яд, се запитай - "На какво трябва аз да се науча от тази ситуация? Какъв е урокът за мен?"  Hug
Разговорът с Висшия Аз, който ти е предложила Пит е добър вариант. Пробвай и с Хо'опонопоно.
Съветвам те да прочетеш и книжката "Четирите споразумения"  Peace

... като съм правила толкова неща за нея...

"Човек не прави никога нищо за другите, а единствено и само за себе си, независимо под каква форма го представя" - цитирам по памет  Wink

Успех   bouquet

# 143
  • Русе
  • Мнения: 11 931
 sladurka, радвай се на живота си и на бебчето си.  Явно този човек не чувства ангажимент към теб. Чувства те като даденост и нещо,което има винаги на разположение. Дай и свободата и не се ангажирай.

# 144
  • Мнения: 11 533
sladurka, радвай се на живота си и на бебчето си.  Явно този човек не чувства ангажимент към теб. Чувства те като даденост и нещо,което има винаги на разположение. Дай и свободата и не се ангажирай.

Смятах същото да напиша  Peace

# 145
  • Добрич
  • Мнения: 5 523
sladurka, mijjjka вече ти е написала -  Не приемай нищо лично.  Peace

Хората не правят нищо заради теб, а само и единствено за себе си, все едно по какъв начин го представят

Ти никога не правиш нещо за другите, а само и единствено за себе си, все едно по какъв начин го представяш.

"Когато промениш начина, по който гледаш на нещата, нещата, които гледаш, се променят."


Тя явно просто си е такава. Ако не ти допада, можеш да я изключиш от своята реалност, не е необходимо да я променяш.

# 146
  • Мнения: 1 422
Тук съм, тук съъъъъъъъъъъм отновооооооо  Laughing. Прегръщам ви и ви изпращам смешно упражнение за прекрасна седмица.

# 147
  • Мнения: 0
Момичета, здравейте!
Чета ви много отдавна, но не намирам какво да пиша, за да съм и аз полезна. Та, затова само се уча от вас. Hug

От доста време се каня да ви пиша с молба за малко помощ!  bouquet  
Сънувам от години човек, с когото съм имах преди повече от 15 г. връзка. Искам да си го избия от главата, но като че ли не мога. Той е непрекъснато в сънищата ми. Все едно се появява, за да ми напомни, че някога го е имало.
Имам чувството, че нещо ни свързва много силно, макар че всеки от нас има своя път и живот нямаме отношения от тогава. Много рядко се засичаме в нета, но нищо особено. Дори ограничих до минимум контактите си с него.
Бих искала да прекъсна този поток от мисли и ако мога да огранича и неговото присъствие в сънищата ми Mr. Green, защото по този начин тъпча на едно място, а и ми действа доста объркващо. Confused Не е неприятно, нооо.... Stop
Пробвах различни методи от първа страница, но за момента не успявам да го избия от главата си. Сякаш не мога да продължа напред така. Искам, но мислите ме връщат все назад. Говорих с висшият му Аз нееднократно. Молих го да напусне мислите ми, като обясних, че не се чувствам добре - т. е., чувствам се добре, но не е здравословно, пред вид семейното ми положение. Rolling Eyes Обрисувах точно с думи какво изпитвам когато мисля за него и какво ми причинява това. Молих го да напусне мислите ми и да не се връща в сънищата ми. Напротив, имам чувството даже, че по-често го сънувам.
Защо така се получава?
Какво ще ме посъветвате? Има ли още някаква техника, която бих могла да приложа? Или... ако може да ми пратите малко от вашата помощ, за да се справя по-успешно! Hug      

Последна редакция: пн, 11 апр 2011, 21:30 от niniBB

# 148
  • Добрич
  • Мнения: 5 523
niniBB, а защо не помолиш да ти разкрие това, заради което идва при теб в съня ти. Може би действително има причина и когато я научиш, е възможно всичко да си дойде на мястото.


sladurka, исках да ти напиша още една "умна" мисъл:
Да се сърдиш е все едно да поемеш отрова и да чакаш другият да умре.


Shakazull, светлина и енергия за вас

# 149
  • Мнения: 0
niniBB, а защо не помолиш да ти разкрие това, заради което идва при теб в съня ти. Може би действително има причина и когато я научиш, е възможно всичко да си дойде на мястото.



Вела, а по какъв начин да го помоля да ми разкрие защо идва в сънищата ми?

Общи условия

Активация на акаунт