Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 189

  • 31 240
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9
И хиляди благодарности на милите ни преводачки  newsm51

За вас  Hug Безценни сте   bouquet

# 676
# 677
  • Мнения: 0

Добър ден!

Пепелке, видях, че се чудиш за тези снимки - Серхан е бил в журито на някакво състезание...

П.П. Подписчето ти е шедьовър, като всичките ти гифчета. На тази сцена снощи се кокорих, на останалото се смях , за да не заспя...

Последна редакция: чт, 14 апр 2011, 15:04 от lucymi

# 678
  • Русе
  • Мнения: 2 372


Нашата сладка малка вещица!

# 679
  • Русе
  • Мнения: 2 372


Айдееее, да им върви на Дениз, Атеш, Мюждан,Рюзгяр...! smile3508

Страхотно гифтче! newsm10

# 680
  • Мнения: 0


Каламитси, още когато видях тази снимка мислите ми кръстосаха Едже и Арас... Laughing Ти го гласеше за Еда... hahaha Сега ти го връщам /без рекламация/ Mr. Green

# 681
  • Мнения: 9
Здравейте компания...
Нямам мн.св.време да пиша, но се надявам утре да успея да наваксам пропуснатото.
Благодаря на  преводачки, които винаги се отзовават...И без които погледа ни върху филма щеше да е по-различен... newsm51 newsm51 newsm51
На мен снощната серия ми хареса, вярно е, че отдавна се изгуби първоначалния замисъл на филма. Че сценаристите повтарят и потретват много от действията си...но за първи път от много време насам ни спестиха отвличания и убийства...Беше спокойна серия, аз лично се повеселих и то много. Имаше много абсурдни ситуации, на моменти прекалиха и с ревноста на Харун, идиотизирането му до там,че да не разпознае дългогодишния си приятел в ролята му на клоун....Както и съпругата му също...Но като цяло беше по-добра от последните 10 през 2 сезон.

# 682
  • Мнения: 0


Каламитси, още когато видях тази снимка мислите ми кръстосаха Едже и Арас... Laughing Ти го гласеше за Еда... hahaha Сега ти го връщам /без рекламация/ Mr. Green

Ох, недей, че днеска ми е мн тъпо! Заради Едже да си сложа  европейски аватар / newsm51 - за теб/, за да я харижа на един анадолец!
Но да знаеш Лусими тия гадове нещо ни приспиват! Нищо няма да е така, както изглежда!

# 683
  • Мнения: 0


Каламитси, още когато видях тази снимка мислите ми кръстосаха Едже и Арас... Laughing Ти го гласеше за Еда... hahaha Сега ти го връщам /без рекламация/ Mr. Green

Ох, недей, че днеска ми е мн тъпо! Заради Едже да си сложа  европейски аватар / newsm51 - за теб/, за да я харижа на един анадолец!
Но да знаеш Лусими тия гадове нещо ни приспиват! Нищо няма да е така, както изглежда!

Знам, но още повече ми се ще да знам кога ще е финале гранде, че нЕмам ни търпение, ни нерви вече... ПолудЕх...

# 684
# 685
# 686
  • София
  • Мнения: 833
Добър ден  Hug Hug Hug


Х-утре ще е най-щастливия ден в живота ми.
Е-и за мен няма ли да е така?Първият рожден ден на дъщеря ми,когато ще съм до нея.
Х-занапред(в бъдеще)ще бъдем винаги заедно,любов моя


Я-не сте забравили,не сте забравили...
Е-може ли да забравим рождения ти ден,бебчето ни
Я-опитвахте се само да ме заблудите.
Х-майка ти и аз единствено и само теб много обичаме.
Я-и аз много ви обичам...много ,много,много

Я-аз съм най-щастливата Ямур на света.
Х-честит рожден ден,единствената ми.Моята най-добра дъщеря си.
Е-ти си ми най-прекрасното..най-голямото щастие..най-стойностното...В този живот си ми най-големият подарък.

Я-еее подаръка къде е?Бързо казвайте или тази малка вещица ще превърне принца и принцесата в жаба.
Х-Никой няма да има като твоят подарък.
Е-защото е много специален подарък
Я-иска ми се да имах вълшебна пръчица,че моят подарък да се появи.


Е-любопитно ми е какво си пожела?
Я-ще разбереш когато стане истина(сбъдне се)

# 687
  • Русе
  • Мнения: 2 372
Рекси, благодаря ти за превода и снимките! txtloves txtloves txtloves newsm51 newsm51 newsm51
Интересно, дали пак си пожела да стане "абла"?! smile3503

# 688
  • Мнения: 27 735
Рекси,благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet Kissing Heart

# 689

Общи условия

Активация на акаунт