Бял списък на хотели в страната - Тема 2

  • 161 210
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
И от мен един глас за :

 Хотел Олимп Велинград  Grinning

Чисто, топъл басейн добро обслужване навсякъде

# 136
  • Мнения: 0
Момичета, дали някой има впечатления за хотел "Бор" в Семково, понеже съм си харесала оферта за 3 нощувки за двама и спа и храна има и е много изгодно, което ме навежда на това да имам съмнения..  newsm78 Ще съм много благодарна, ако някой даде мнение   bouquet

# 137
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте!

И аз искам да попитам за хотел "Бор" в Семково.Намерих изгодна оферта и искам да се поглезим в СПА център .Отзиви и всичко ,което ви е харесало или не ви е харесало  .Търся около София на прилични цени хотел със СПА.Също така гледах оферта за хотел "Виталис" в Пчелински бани.

# 138
  • Мнения: 0
Комплекс Замъка - Пампорово !

# 139
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, не знам дали трябва да пиша в тази тема, но реших все пак да ви попитам. Много искам да направя една изненада на мъжа ми и да организирам един романтичен уйкенд през януари месец. Иска ми се да отидем на място по-скоро в селски тип и най-много ми се иска да има отделни къщички- бунгала с камина или сауна, до около 100км от София. Имате ли някакви идеи къде мога да го заведа освен Боровец и Банско? Ще ви бъда безкрайно благодарна! Hug

# 140
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, не знам дали трябва да пиша в тази тема, но реших все пак да ви попитам. Много искам да направя една изненада на мъжа ми и да организирам един романтичен уйкенд през януари месец. Иска ми се да отидем на място по-скоро в селски тип и най-много ми се иска да има отделни къщички- бунгала с камина или сауна, до около 100км от София. Имате ли някакви идеи къде мога да го заведа освен Боровец и Банско? Ще ви бъда безкрайно благодарна! Hug

Аз се сещам за едно местенце в Родопите на язовир “Широка поляна”. В къщичките има камина и е доста уютно. Ето разгледай ги http://www.rooms.bg/vili/dospat/romantika.html

Весели празници!

# 141
  • Мнения: 0
Много благодаря! Къщичките са доста приятни, но ще ми дойдат малко солени като цена за две нощувки, тъй като ще сме само двамата. Но наистина са доста уютни.
Весели празници!

# 142
  • Мнения: 142
Гранд хотел Велинград
Аугуста Хисаря

# 143
  • Мнения: 91
Мили дами,
а дали има черен списък на хотелите в някоя от темите? Рових, но до момента не откривам нищо, а тази година имаме вече 2 безкрайно несполучливи опита с приятеля ми и много бих искала да споделя, преди още някой да се е подвел да отиде там.

# 144
# 145
  • София
  • Мнения: 2 861
Един глас за "Орбел спа", Добринище - хубаво, чисто, топло, готвят добре и са любезни.

# 146
  • Мнения: 91

Мерси:) Написах си там мъката и аз, дано помогнем на много хора да не се подвеждат...

# 147
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте! Имат ли право да искат акт за раждане на детето в хотел Олимп- Велинград? Мисля, че е незаконно..

# 148
  • Мнения: X
Здравейте! Имат ли право да искат акт за раждане на детето в хотел Олимп- Велинград? Мисля, че е незаконно..

Ако от това зависи намаление или безплатен престой, смятам имат право да се уверят, че възрастта на детето отговаря на изискванията. Не виждам нищо нередно.

# 149
  • София
  • Мнения: 873
http://rhodopenook.com/

това е от мене.
бяхме там по нова година.
ново, чисто, уютно, прекалено топло.
има огромна и просторна дневна, обзаведена кухня и механа. Ако решите да си приготвяте сами храната. Ако не искате- може да си поръчате на няколко ресторанта.
Има фитнес, джакузи, парна баня и май сауна.
Навън има малък басейн /до 1.40 м бил дълбок/ и което е най-готиното има нагреватели за водата и ако ти е студено може да ти я затоплят. Simple Smile
 малка но нова и запазена детска площадка с пързалка, катерушка и люлки. май и пясъчник има ама не съм сигурна, че всичко беше затрупано под снега.
И накрая изключително мила жена, която отговаряше за хотела Гергана.

Общи условия

Активация на акаунт