ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ 7

  • 35 369
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 801
продължавам на ЕЦ доки го е страх от хиперстимулация защото съм със СПКЯ

# 706
  • Мнения: 1 089
shoko, kriki, пожелавам ви страхотни яйчица и успешни инсета  Hug.
queen7, добре дошла и се присъединявам към пожеланията на другите за първото и последното  Wink.

Колкото до започването на стимулации, в моята клиника предпочитат да правят 5-9 ден стимулации с Клостилбегит (не знам за Фемарата) и практикуват рядко 3-7, не знам защо  newsm78. Някъде бях чела, че по-ранното започване води до повече фоликули, но не всички узряват добре, а по-късното до по-малко на брой, но с по-добро качество. Не знам доколко ми е вярна инфото обаче  Wink.

hut, и аз стискам много силно палци за неделя за най-страхотните новини  Hug.
Apr, vanessa, знам, че се скатавате, ама не съм ви забравила и ще ви тормозя за новини, да знаете  Laughing. Стискам палци и на вас  Hug.

Приятна събота и неделя на всички  Hug.

# 707
  • Мнения: 2 153
Apr, vanessa, знам, че се скатавате, ама не съм ви забравила и ще ви тормозя за новини, да знаете  Laughing. Стискам палци и на вас  Hug.

Приятна събота и неделя на всички  Hug.

Не се скатавам  Flutter, много е рано за тест, а нетърпението огромно. Дните ми се струват месеци, трябва да издържа поне до понеделник обаче...Благодаря Darlena!!!  Hug

# 708
  • Мнения: 1 988
kriki, shoko, успех момичета  Hug дано третата инсе е най-щастливата за вас.

vanessssa, вече неостана......още малко търпение, за да видиш най-желаните 2  чертички   Laughing

darlena  Hug


аз чак днес си взех един surecheck, че иначе нямаше да се стърпя да го направя още днес. е ако резултата е отрицателен мога да си спестя един ден неприятни емоции  Embarassed

# 709
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Здравейте момичте, как сте в това така приятно и слънчево временце   bouquet
hut устиска ли за теста или го направи ?? Кажи ако има някакъв резултат. Ванеска аз бях много непърпелива и все ги правех тестовете по рано и все се разочаровах, ма то ако е станало и рано да е ще си покаже. Успех и на двете  Hug Hug
Аз започнах тази тема и явно не трябваше, не донесох късмет нито за себе си нито за сега на някоя от вас. Не ми разрешавайте повече да я започвам  Joy Joy

# 710
  • Варна
  • Мнения: 801
не говори така миеринче мисля че донесе късмет на кафенцето, а това не е малко апък ще дойде и нашия ред хайде hut повлечи крак

# 711
  • Мнения: 1 988
ех shoko, колко много ми се искаше да повлека крак да разпръсвам бременен прашец, ама няма да е сега. теста е отрицателен  Sad бях се подготвила психически и сега съм горе-долу добре. то се очакваше, тъй като симптоми, както казах, нямаше абсолютно никакви. за следващия месец съм почивка от инсетата, защото ще ходим на моренце. а пък финанси и за двете няма как да се съберат в един месец. миналата година пропуснахме и сега вече ми се ходи много  car003  grinning039  grinning039  за август ще му мислим като дойде...

ето и инсето в цифри: стимулация - клостилбегит и меногон общо 80лв, хормони Е2 и LH  - 35лв, прегнил 10 000 -  40лв, инсе - 450лв, дуфастон и утрогестан - 46лв. Всичко общо= 651лв. Нямахме изследвания за вирусология, тъй като ги бяхме правили миналия месец. Те важат за 3 мес. Мисля, че това е  възможно най-евтиния вариант на процедурата  smile3521

vanessssa, дано ти да започнеш следващата темичка  и да повлечеш краче  Praynig

# 712
  • Мнения: X
hut миличка надявах се за теб, но явно всичко е божа работа, на кой когато му е писано. почини следващия месец, със сигурност ще ти се отрази добре. дано скоро да ни зарадваш и ти.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 801
hut понякога след уморителните и психически натоварващи продцедури чудото се случва случайно на почивка така че нищо не се знае

А след малко и аз отивам да се попека на плажа  Hug

# 714
  • Мнения: 1 089
hutHug Hug Hug (ма имах хубаво предчувствие за вас и инсетата, може би ще се случи другия път). Я се разкарайте малко от всичко (и подкрепям shoko  Wink) и се позабавлявайте  grinning039. Пък после с пресни сили, ако се наложи, продължавате  Hug. Тайната на успеха на всичките процедури е в повторението, а ние сме с теб.
Vanessa, разбира се, че е рано за тест, ще си почакам с вас, къде ще ходя  Laughing.

Прегръдки на всички  Hug

# 715
  • Мнения: 2 153
Eх hut, много жалко Wink Пожелавам ти весело море, пък може да останеш приятно изненадана след него  Party Party Party Аз за съжаление също нямам симптоми Sad

# 716
  • Мнения: X
Venesssa айде дано пък ти да повлечеш крак, че скоро не сме имали положителни тестове. Време е да потръгне най после

# 717
  • Мнения: 13
момичета колко дни след инсеминацията си направихте теста

# 718
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Принцитно лекарите казват 14 ден след процедурата, но можеш да направиш кръвен тест след 10 ден. То ще покаже Hug

# 719
  • Мнения: 13
14-утре във вторник ще си направя  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт