Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Добро утро, момичета Hug
ЦВЕТИ, да ти е жив и здрав малкия юнак и много да те слуша Hug
Честити рожденици на КРАСЧЕТО и ИСИ   bouquet
ЧИН, благодаря за хубавата тема! Успех на прегледа днес Hug
АНА, станала си истинско огнено момиче Wink Много ти отива червеното, особено със синята рокличка Hug

Не разбирам как могат да се сърдят близките, че детето не е кръстено на тях. Техният ред вече е минал. Тези деца са си наши, ние ще си ги гледаме, така че ние ще решаваме как да се казват. Как очакват да дадеш на детето си име, което не харесваш ooooh! И моята свекърва очкава да е на нея, но ще се изненада като се появи бебка и разбере, че не е познала. Какви са тия амбиции да се бъркаш в живота на децата, не мога да разбера. Дано само не станем като тях един ден Praynig
ЗВЕРЧЕ, на моя мъж още от сега му приготвям другата стая за спане Peace Не знам твоят колко часа работи, но моя работи по много и не мога да си представя да будува с мен и бебето през нощта.
Ще ви покажа едно коремче, което все заглеждах и се чудех как е възможно да порасне толкова, а сега и моя натам върви hahaha
http://nadyadzhambazova.blogspot.com/p/blog-page_20.html
последната снимка на страницата Heart Eyes
АНИ, много сладко това Мите Hug Леле колко яйца Shocked Поздравявам те за търпението   bouquet Сега ще видя и клипчетата Simple Smile
П.С. Ивко е голям симпатяга... направо нямам търпение и аз а си имам едно такова съкровище в къщи Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 4 370
Майденли, много неприятно е това за името. То пък за една буква и пак недоволни. ЕЕ, сега заслужават да си измислите коренно различно име и нито една буква да няма нищо общо с името на свекъра и да така ще се усетят, че който много знае, по добре е да си трае!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Ани, страхотни са ти мъжете! Simple Smile)
А племенникът толкова голям изглежда - ти кога се похвали, че се е родил, кога ги изписаха от болница и вече станал голям мъж!  Shocked Simple Smile

Василиса, дори не си представям как се носи такова голямо коремче като последната снимка, на мен с моето ми е зор...  Crazy Вече разбирам някой като каже, че не може да си изреже ноктите на краката.  Laughing

# 48
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета!
Цветич, Честит рожден ден на Дани! Да расте здрав, весел и много послушен   bouquet
Честит рожден ден и на таткото на Красчето и мама на Иси Hug
Чин, успех на прегледа и ще разказваш после.
Аз също съм на ЖК днес. Ще си взема болничния и се надявам да ме гледа на ехограф. С доктора от ЖК не сме се виждали от 2 месеца, защото предният път беше отпуска и го заместваха, така че сега имам доста въпроси. Ще го накарам да ми види на ехограф кистата в яйчника, дали се е променила; за желязото да видим какво ще пия, че е много ниско точно преди да раждам и разбира се за бебка да каже има ли някакви притеснения за нормално раждане. Аз засега реших, ако трябва да раждам поради някаква причина секцио - да направя уговорка с лекар. Иначе ако е нормално раждането, смятам да отида без уговорка и да раждам при дежурните лекари. Надявам се да нямам проблеми и всичко да бъде наред. Grinning
Да кажа, че в неделя си изкарах много хубаво на срещата на випуска и се видях с много съученици, които не бях виждала от 5 години (от предишната среща). Беше много забавно, само дето нямам снимка да ви пусна, да ме видите с големия корем. Определено с поличка и ризка изглеждам по-слабичка отколкото с дънките Laughing Днес ще кажат колко килограма съм качила покрай празниците.
Мейденли, не се ядосвай много на роднините. Гледай да се разберете с мъжът ти и отстоявай това което вие сте си решили. Те вече са си кръстили децата, сега е ваш ред. Важното е вие да си харесате името, а те каквото искат да си мислят и да казват Hug
Лек ден и приятни разходки!

# 49
  • Мнения: 20
Василиса,
абсолютно си права!!!!   bouquet

Ани,
много са сладки клипчетата! А баткото е невероятен сладур. Толкова сладко е оцапан, че ти идва да го изпапкаш.  Grinning

# 50
  • Мнения: 4 370
Даа, порасна Митко, догони връстниците си бързо бързо! Но те почти не ги кърмят,  повече е на АМ. И може би затова.

Току що един колега като видя апарата на бюрото ми и ме снима докато работя. На втората специялно се изправих , че да ми се види и коремчето. Сложих ги в албума.  Wink

# 51
  • Мнения: 445
Здравейте, мамчета  Hug
честит ти рожденник, Цвети, да ти е жив и здрав, много да ви слуша  nbirthday nbirthday
Честит рожден ден и на таткото на Красчето и майката на Иси   bouquet

Аз се чудя - за договорка за раждане кога е време да звъня и какво да кажа на доктора всъщност???

И аз имам същия въпрос, да се ориентирам, че още не се знае какво ще е раждането...  Tired Все сънувам ту едното, ту другото, явно много ме вълнува и ми се събира  Crazy Wink

# 52
  • Мнения: 2 456
Здравейте, ето ме и мен..
На ЖК ми правиха само запис на тонове, имаше много хора и нито ме теглиха, нито мериха, а на ехограф бях преди 10тина дни. Тоновете са добре, но в началото бях легнала по гръб и скочиха до 180. Забраниха ми да лежа по гръб, в момента, в който се обърнах на една страна и тоновете се оправиха. От понеделник започват да правят запис на 3 дни. Срещнах се с д-р Славчев и вътре за късмет беше едно момиче от моя град Нови пазар, но се притесни, когато ме видя. Разочарованието ми идва от това, че той иска да направим секциото доста по-рано от това, което исках аз. Каза да си избера дата 16-20 май, защото след това има 4-5 дни почивни, в които той няма да може, а за него 25-27 май е вече късно!  Rolling Eyes Много се притеснявам да не е малък, но в крайна сметка се разбрахме на 16 май да се видим, да ме прегледа на ехограф, да види как са ок. води и плацентата и тогава ще реши мога ли да стискам до след празниците. Свекърва ми каза да не и противореча  Shocked идеше ми да и шибна един шамар, но нищо не и казах отново, защото бяхме още в кабинета, само  я погледнах заплашително.  Twisted Evil
Забравих да кажа, че ми казаха да следя движенията на плода. Ако станат по-малко или прекалено бурни-това може да  е признак, че бебето се мъчи нещо.  Thinking


Мейдънли, много е кофти това с имената, сега разбирам, че колкото повече допускаш някой близо до себе си, толкова повече ти се качват на главата. Приятел на мъжа ми дори имаше дързостта да каже: трудиш се, мъчиш се да го правиш и накрая думата нямаш  #Cussing out

Цвети, наистина не можах да спя снощи, ставах няколко пъти и заспах към 4, та затова и сутринта в 9 се надигнах.
Шунче, ами аз не мога да си изрежа ноктите на краката  Embarassed
Вова, стиснати палци от мен за ЖК днес Simple Smile

Честити рождени дни на близките ви, Иси, Красче- да са ви живи и здрави.   bouquet

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 12:25 от chin

# 53
  • Мнения: 49
КРАСЧЕ, здраве и щастие за бъдещия дядо!

ИСИ, и на бъдещата баба също!

МЕЙДЪНЛИ, Hug добре дошла, как да ти помогна- да мислите нещо неутрално?

Какво пречи срещите да са няколко? защо да е последна?

КЪСМЕТ на всички с прегледи днес Praynig

АНИ, клипчетата с играещия Оги и баткото са страхотни!

ЧИН, няма да е малък, до 20.05 вече ще е повече от 2.5 кг., ще видиш, обещавам ти Hug и ще се роди здраво и щастливо бебче!

# 54
  • Мнения: 4 370
Чин, дано всичко да е ОК на 16.05, за да може да си го поносиш възможно най дълго време. Пък и време за ремонта да имате!  Peace

# 55
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Здравейте и от мен  bouquet Христос Воскресе с малко закъснение Embarassed

Чин,благодаря за хубавата тема.Нека да е пълна само с хубави новини Praynig
Радвам се ,че прегледа е минал добре.Не обръщай внимание на свеки,а започвай да си мислиш за бебешки покупки и за ремонта Hug Hug Hug

Честит Рожден Ден ,Дани.Да си жив и здрав и много палав за радост на мама Цветич Hug

Честит рожден ден на майката на Иси и на бащата на Красчето.Да са ви живи и здрави  bouquet

Кити Hug Hug Hug

Ани,клипчетата са много хубави Hug

Ани 2,наистина ти ходи червената коса Party

Василиса,много е сладко коремчето ти.....както и коремчетата на всички останали Heart Eyes

Вова,чакаме те с хубави новини от прегледа.Късмет и на другите мами ,които днес са на доктор Heart Eyes


Деска,айде чакам те да се завърнеш с голямо нетърпение и да ни покажеш снимки Heart Eyes


На всички много  Hug Hug Hug

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Чин, всичко ще е наред, ще видиш, дори да остане за ок. 16 май, ще е пораснало достатъчно човечето!  Hug

А като каза сега - какво се има предвид под много бурни движения?
При мен в общи линии през деня е затишие, а вечер поне 1-2 часа е такова разместване бясно, чудех се доколко е нормално... Утре съм и аз за болничния, но вече се съмнявам, че някога ще ме гледат на ехограф пак, какво остава да измерва кръвоток, води и т.н.  Thinking

# 57
  • Мнения: 2 456
Кити, те преди 10-тина дни го измериха 2380, но мога ли да вярвам на ехографи, пък и винаги съм била с нагласата, че колкото повече си поседи, толкова по-добре.
Правя каквото трябва, пък каквото сабя покаже... наистина няма да противореча, дано онзи горе е на моя страна..  Praynig

А н и, мани мани и с тоя ремонт.. така съм се изнервила вече, не знам кога ще се  newsm61 smile3514 smile3512

Шунче, не много бурни, а необичайни от преди. Ако  забележиш, че е прекалено спокоен или агресивен от обикновено, тогава. Нали всички бебета са различни, някои повече шавотят от други, просто не трябва да ти се струва необичайно.  Hug (престраши се най-накрая на снимки, много сте хубави )

# 58
  • софия
  • Мнения: 1 305
Чин,  Данката го извадиха две седмици преди термин си беше бебе 3600, ама как пък празници се паднаха. Всичко ще е наред, те ще преценят. А свекърва ти ми иде да я #2gunfire, защо трябваше да чакате до последно, че да ти е нервно за преместването, само да не би да не се е отказала за плана в Бояна.
Ани, много сладък твоя син.
Тези който не са си говорили с докторите за раждане да побързат, защото си мисля че ще има голям бум на бебета по това време и отпуските започват, ето и празници.
Моето момченце по това време вече ми го показаха Simple Smile
Не съм до никъде с покупките започвам и аз да се тюхкам все има време, а то като гледам не остана.
ПП. Чин запис на три дни защо newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 13 216
Здравейте! Чудесна тема, Чинче!  Hug
Честит рожденник на Цвети! Жив и здрав да бъде Дани! Много радост да ви носи и да се гордеете с него!  Heart Eyes
Честито и на Красчето и Иси.

Гледам сега снимките.
Ана2 чудна си с тази коса. Всички сте прекрасни! Аз също май ще се снимам и ще пусна снимка с коремче  Wink Като гледам сякаш задържах на килограми и сега се възприемам по-добре Wink Ама първо трябва да се снимам.. и успокоителното в случая е, че добре работя на Фотошоп  Crazy

Аз продължавам с моите неразположения храносмилателни  Confused Но твърдо ако не ям след 18 ч. ми е добре. Казах на лекарката. Тя вика, че бебето каквото има си взима, а неразположенията си остават за мен  Crazy Това, обаче до някъде ме успокоява, защото докато беба ми притиск стомаха значи е високо... Wink

Ако не се лъжа чакаме днес-утре Деската с Йоанка да се приберат, нали?  Heart Eyes

ВАЧЕ, ако тебе те е яд, смятай на мен какво ми е, щом вече влезе в действие професионалната ми нагласа да си опека нещата, смятай Mr. Green  
Кити, без майтап! Опечи си нещата! Страх лозе пази. Малко вероятно е да се наложи да предприемаш някакви действия, но човек трябва да бъде защитен. Това е!

Чинче, стискам палци днес за тоновете и за срещата с доктора  Hug
Бюти, бързичко ще минат 10 дни.. Индия... блазя му! Индия ми е детска мечта  Grinning

MammaAneliaN, вие с мъжът ти си прехвърляте едни килограми...  Joy Joy Joy Joy От него на теб. Голям майтап ще бъде така да продължи до края  Wink

Гледам за имената големи страсти... Нашето първо дете не е кръстени на никой. Второто също. Хич не ме интересува какво ще си мислят околните. Двама братя имам.. и двамата си кръстиха децата както те решиха.  Sunglasses

Ани, племенничето много голямо.. Сладурче!  Heart Eyes

И последно да кажа, че на Вова аватара е страхотен! Очите ми са все в него  Grinning


Общи условия

Активация на акаунт