Мечтаем януари догодина да бъдем вече трима или четирима :) - тема 57

  • 22 961
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 193
 hahaha за мен остана ли  newsm79

# 556
  • Мнения: 439
Момичета, Кафенцето каза, че преди 10 няма да се тества.

# 557
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Здравейтее.
Набързо наминавам да ви нагледааам.
Лейди ходи ли на лекар вече Thinking
МБ ми е чистаа newsm68 Поне пише че е стерилна Thinking Сега остава и утре цитото да е ок иии зарязвам докторите за няколко месеца освен ако не видя положителен тест по-рано Whistling
 fingerscrossed fingerscrossed за нуждаещите се.
 Hug на всички

# 558
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Уф, най-накрая и аз да се включа  Rolling Eyes
blumelina - добре дошла и дано подкрепата тук да ви помогне по-бързо да осъществите мечтата си  Hug
pilleto - тихичко "честито". дано да няма проблеми и да се насладиш на лека бременност   bouquet
Persona grata - добре дошла и на теб  Hug
Niya - стискаме палци скоро МЦ-то да се появи и после  EFP
pospalancho - супер за МБ-та. Дано така да е и с цитото  fingerscrossed

# 559
  • Мнения: 6 624
pospalancho иееее newsm35 браво за резултата. Имате си чиста МБ, имате си голямо фоликулче... Остава много да се потрудите в luvbedfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 560
  • Мнения: 439
pospalanchoPraynig Praynig Praynig дано се получи този път още.
Аз все още не съм ходила на лекар и мисля, че тази или другата седмица вече е крайно време да отида. Бавя се само и единствено поради факта, че незнам накъде да се ориентирам, по-точно при кой лекар да отида. Живея на 90-тина километра от София и се чудя там ли да ходя или при някой местен. И е една чуденка и маенка, ама то времето си тече. Peace Благодаря, че попита.   bouquet

# 561
  • Мнения: 1 339
pospalancho браво, много се радвам, сега работете и ни зарадвай Praynig
Persona grata и blumelina добре дошли и наистина дано скоро всички се изнесем към отчетните Peace
Днес моето момче има Р.Д и ще празнуваме вкъщи на винце, свещи и разни специалитети Mr. Green, силно си пожелавам да ми направя най скъпият подарък дано Peace
стискайте ми палци момичета, дано не се появи М.
прегръщам ви всички Hug Hug Hug

# 562
  • Мнения: 2 358
Firegirl   да ти е живо и здраво момчето и много да те слушка, а на лелката не и отваряй. Заключи здраво вратата и хвърли ключа в реката за 9 месеца  Hug

# 563
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 382
Firegirl - честит рожденик! Пожелавам ви наистина този РД да е незабравим за вас  luvbed

# 564
  • Мнения: 284
Здравейте момичета,
не съм ви чела, сега се прибирам от работа и исках да се отчета, защото знам че ме мислите и очаквате.По принцип съм с 27-29 дневен цикъл.Днес ми е 29 ден, а вчера температурата ми беше 39.6, днес е 32.7..леко се бях обнадеждила.После всичко рухна и звъннах даже на Меци доброволно да ме набие, щото направих тест и той е - ...И така, корема ме наболява, явно ще трябва да се настроя писихчески, че лелята е решила да ми прави въртели.

Успех на всички нечакащи....стискам ви много палци. Hug Hug Hug

# 565
  • Мнения: 786
привет и от мен!много ме мързи днес да пиша.....но
1. Firegirl да ти е жив и здрав рожденика и да го зарадваш с положително тестче!а ти нали не чакаше тези дни?кога мислиш да се тестваш?чакаме те! Praynig
2.pospalancho и аз искам такава хубава МБ !!!!честито!много се радвам че има толкова хубави новини около теб!!!!скоро чакаме добрата новина ! Hug
3.Lady Vi   време е да се видите с човечето!!!добра среща! Hug
4.Persona grata аз нали ти казвах-тук ще в свои води! Hug
5.Блумелина добре дошла и на теб!и скоро да се похвалиш! Hug
на момичетата на които много им закъснява този  месец стискам палци с пожелание за най-доброто развитие на нещата!!!! Hug
МАРДАТА и теб те мисля.... Praynig
krisi dimirtova имам добро предчувствие за теб не знам защо.... Hug

# 566
  • Мнения: 3 499
Firegirl, да е жив и здрав рожденникът и много да ти помага.  Hug  bouquet Най - искрено ти желая двете чертички. Praynig Praynig Кога ще правиш тест?

Криси, и за теб стискам палци  Hug Praynig

# 567
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
Firegirl,  да ти е жив здрав рожденника! Ах дано да му поднесеш най-хубавия подарък за РД! Praynig Кога не чакаш?
krisi dimirtova . дано пък да е рано още! Аз също съм с менструални болки, ацикъл-НЯМА...
БЛИЗНАЧЕ, не ме мисли, мила, то ще се чуе какво става... Сега си чакам резултата на ТСХ да излезе всеки момент, та да видим....

# 568
  • Мнения: 786
marrdata ти стойностите в интернет ли ще си ги видиш?ох дано е в норма!знам аз как се бях притеснила докато излезе моя ....а пък при теб и с това закъснение...!стискам Praynig Praynig Hug
много искам този мрачен ден да се озари от валеж от положителни тестчета!!!!! Laughing

# 569
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
да, от интернет ги чакам. И току що излязоха. ТСХ-3,8 при референтни от 0,27 до 4,2. По принцип е в норми, но не и за забременяване. За мен това е обяснение на всичко... Tired

Общи условия

Активация на акаунт