Спирала за мигли 4

  • 85 439
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 870
a.l.e.n.a , ползвала съм спиралата на Диор, но YSL ми харесва повече. Не знам дали си пробвала Hypnose Drama на Lancome, за сега тя ми е фаворит  Peace

# 661
  • Мнения: 1 875
a.l.e.n.a , YSL ми допада повече от диорските спирали Peace А над всички ми е Guerlain - няма по-добра спирала за мен Heart Eyes

# 662
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
  bouquet благодаря - ще разгледам Wink вече забелязвам, че ми харесват спирали с опр. тип четка и гъстота на туша  bowuu

ако това са четките  newsm78 мислЯ, че много ще ми хареса  Heart Eyes



Aquawoman  newsm78 май си я купих, но не съм я отваряла  newsm78

накупих 7-8 спирали напоследък - от 1-2 се разочаровах и другите нe съм ги отваряла. нo ще трябва да видя, на 90% съм сигурна, че я имам, ама като ми влезе тази муха за Diorshow  Mr. Green направо забравих  Mr. Green (голяам съм блейка  Embarassed )

дори в последствие видях, че 2 спирали и се повтарят  Joy hahaha като бързам и все нямa време за всичко  Blush

# 663
  • Мнения: 870
http://www.makeup4all.com/wp-content/uploads//2010/10/LWren-Scot … Drama-Mascara.jpg

Това е четката, добре напластява, без да слепва  Peace . Пробвах и новата Doll Eyes, но не ми допадна, не напластява достатъчно, иначе добре разделя миглите...

# 664
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
направо ми изглежда идеално - и аз извиване и за напластяване  Hug още довечера ще погледна какво съм купила Wink   bouquet

# 665
# 666
  • Мнения: X
Имах възможност да пробвам новата спирала на Golden Rose


Добре се нанася, не мога да кажа обаче как е, като издържливост и размазване/ронене, защото само си я сложих.

# 667
  • София
  • Мнения: 5 551
a.l.e.n.a,aко си вземеш тази на Гарлен пиши отзиви,и тя ми е в списъка с желания

# 668
  • Мнения: 3 767
Чета темата и колкото повече чета и колкото повече спирали пробвам в ценовия диапазон 2-50лв приблизително, се убеждавам колко вярно е твърдението ня един известен гримьор на супермодели, когото попитаха-коя е най-добрата спирала според него. А отговорът му беше, че най-добрата спирала е прясната спирала. И показа тази с която в момента работеше, че струва 0.90$.

# 669
  • Мнения: 1 875
  bouquet благодаря - ще разгледам Wink вече забелязвам, че ми харесват спирали с опр. тип четка и гъстота на туша  bowuu
ако това са четките  newsm78 мислЯ, че много ще ми хареса  Heart Eyes
Такива се четките, но снимката е доста увеличена - по-малката четка е уж за долните мигли, на които аз рядко слагам спирала. Само когато нямам молив на водната линия.

Това е единствената спирала, с която са ми достатъчни по 2-3 движения на око, за да постигна това, което искам. Без извивачка, без база за мигли, без напластяване.

# 670
  • Мнения: 4 428
Аз едва ли скоро ще се навия да дам 50-60лв за спирала, но се чудя каква е разликата с тези основи за спирали  newsm78 Каква им е идеята?

# 671
  • Мнения: 3 219
О, да, тази на Герлен е страхотна, аз също я имам, но вече е започнала да позасъхва леко, частта с голямата четка, иначе малката и аз почти не ползвам, обаче голямата трудно влиза в малката дупчица Laughing, иначе съм го мислила и този вариант Crazy

# 672
  • Мнения: 1 875


Малката четка може спокойно да се ползва и за горните мигли. Малко повече движения Simple Smile




Аз едва ли скоро ще се навия да дам 50-60лв за спирала, но се чудя каква е разликата с тези основи за спирали  newsm78 Каква им е идеята?
Най-общо, ако е подхранваща основа.
Обикновените безцветни бази имат уплътняваща и удължаваща функция и спомагат по-дългото задържане на спиралата - аз ги ползвам предимно под цветни спирали, които не са много наситени..

# 673
  • Мнения: 2 563
Чета темата и колкото повече чета и колкото повече спирали пробвам в ценовия диапазон 2-50лв приблизително, се убеждавам колко вярно е твърдението ня един известен гримьор на супермодели, когото попитаха-коя е най-добрата спирала според него. А отговорът му беше, че най-добрата спирала е прясната спирала. И показа тази с която в момента работеше, че струва 0.90$.
Да,това и аз съм установила,че спиралата трябва да е прясна.Но за съжаление все по-често попадам на сухи ,въпреки срока на годност.Типичен пример последната ми спирала на Lumene която се оказа супер суха,направо разочароващо гадна ooooh!

# 674
  • София
  • Мнения: 5 551
А отговорът му беше, че най-добрата спирала е прясната спирала. И показа тази с която в момента работеше, че струва 0.90$.
Да,това и аз съм установила,че спиралата трябва да е прясна.Но за съжаление все по-често попадам на сухи ,въпреки срока на годност.Типичен пример последната ми спирала на Lumene която се оказа супер суха,направо разочароващо гадна ooooh!
Така е,за съжаление в магазините в които спиралите са оставени на свободен щанд,съм виждала хора,които пипат,отварят,оглеждат,че дори се и мажат с неща които не са тестери.Чудя се защо изобщо ги разопаковат от магазина? newsm78 Когато си поръчах Архитекта на Лореал от английски сайт ми дойде много добре опакован,страхотен и не беше от сайта опаковката а от Лореал.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт