ЮЛИ 2007

  • 24 063
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 910
Бубе, честит имен ден на Юли! Да ви е жив и здрав!  bouquet
хубав ден Hug

# 646
  • София
  • Мнения: 254
Честит имен ден на Юли! Да расте здрав и щастлив!

Майче, как сте?

Мерси, Уинкс, вчера ми казаха, че на Каваците и за къмпинг не е лошо, ще го мислим.

Kазах ли ви, че взехме Кая от Разград с нова прическа - баща ми все коментираше, че не й е добре прическата и докато беше там я завел в "централния фризьорски салон - разбирай едновремешния бръснарски/фризьорски" и беше с един филиран бретон, който се криви насам-натам. Това след като една година й пускам бретона, защото не й е съвсем права косата. Снощи рязах филирането и в резултат сега е пък с прекалено къс бретон, иначе не е лоша подстрижката  Laughing

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 10:24 от ayka

# 647
  • Мнения: 384
Честит имен ден на Юли!То и целия юли месец може да му е имен ден.хихи!
Вчера се видяхме с брат ми на Баба Яга,Никола ме пощури два дни да го водя на паметника на Съветските войни,дето го нарисуваха като супергерои.Гледа по тв-то и много искаше,добре че вчера отидохме щото разбрах че през ноща са го почистили.Пък и скейбордисти имаше и беше много щастлив.Брат ми има нов фотоапарта и го тества на нас,ето снимки.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000861178358&ref=profile#!/media/set/?set=a.213746058664098.51862.100000861178358
Беше топло,пихме по една голяма бира и така се замаях егати.Водка като пия така не ме удря както бирата в топлото.
И аз сега отивам да водя Никола на фризьор че много му порастна косата.Пак не спаха и ходят като самодиви из къщи,но аз в 1ч ги прибирам ако искат да спат,да почиват,неможе инъче поне аз немога.

# 648
  • USA
  • Мнения: 559
Айка, според мен е супер там за къмпинг. Моята приятелка много го хвали, а тя бая къмпинзи е обиколила. Имам и приятел, който ходи там със семейството си всяка година по няколко пъти. Има много деца, весело е. Самият къмпинг е в гората до плажа.

Янче, видях снимките. Много сте хубави. Радвам се, че са измили паметника, че беше голяма цигания. За децата сигурно е било като в Дисниленд  Mr. Green. Много го обичах това паркче, не съм ходила там от 100 години.

Бубе, честит имен ден на Юли! Да е много здрав.   bouquet

# 649
  • Мнения: 329
Яна много сте готини на снимките  Grinning
Сложихме ваксините на Виктор, плака много  CrazyПедито искаше и да забелва,но каза другият месец.Дотогава ще мисля какво да правя далид а я оставя да го забели добре или да чакам по натам Rolling Eyes

# 650
  • София
  • Мнения: 17 597
Честит имен ден на Юли!

Ние днес ходихме да поръчваме торта за събота.

Колата се развали оня ден - тази, която кара съкровището - и сега навсякъде трябва аз да го развозвам, на това отгоре това е... ами, по- голямата кола, по- сигурната уж, тази с лай, пардон, винетката... и ремонтът й започва от 300 лв... и изобщо...  Rolling Eyes Тъй де, на море че няма да ходим и тази година си е ясно, хаха, от как го има Давид сме ходили само един път, като беше на годинка... той морето не го помни, ама брат ми и сем. бяха на почивка и то вика - искам и аз... някъде... както и да е - то това да ми беше само.

В градината имали варицела. Точно преди рд... ей, така и не я вкараха тази пуста ваксина в бг.  ooooh!

А като капак аз съм яко болна - щото отдавна не съм била, с темп. и всичко, кашлям по цяла нощ като ... ами, нещо, дето кашля целонощно.  Mr. Green

Хайде, оплаках се...

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Честит имен ден на Юли, да расте здрав и усмихнат.

Кати, нещата докато не се разбъркат едно хубаво не се подреждат. А после като ги видиш подредени е голям кеф.  Hug

# 652
  • Мнения: 984
Честит имен ден на Юли и от мен. Весел празник на цялото семейство.
Кати, нещата докато не се разбъркат едно хубаво не се подреждат. А после като ги видиш подредени е голям кеф.  Hug
Много добре казано  Peace
Ние сме добре. Бебето е кротанчо. Баткото тръгна на английски  Mr. Green Каката каза, че на английски повече му се разбира от на български  Joy
Днес ме ошашкаха малко. Звъннаха ми да кажат, че свекър ми е починал и докато се чудя как да кажа на Сашо се обадиха, че ги били излъгали. Луда работа.  #Crazy Важното е, че човекът е добре. Трябва да види внучето адашче  Grinning
Весела вечер на всички. Аз ще гледам да пиша по-често  Rolling Eyes

# 653
  • sf
  • Мнения: 10 280
 ooooh! Мая, че как се лъже за такива неща, божееееееееееееее

Кати  Hug ще изгрее слънце, ще видиш!

Мойте са на басейна, не искат да се прибират  ooooh!

Нямям търпение за четвъртък, да стискате палци да се върнем живи и здрави инак няма да има парти  Joy Joy

# 654
  • USA
  • Мнения: 559
Майче, и на мен акъла не ми побира как може такава грешка да стане.  Shocked Ужас безподобен!

Вики, стискаме палци. Спокойно!

# 655
  • Мнения: 1 098
Вики, може ли пак да напишеш кога беше партито?

# 656
  • София
  • Мнения: 3 414
28.6 от 18,3ч
Мая Twisted Evil

# 657
  • sf
  • Мнения: 10 280
Да, 28ми, вторник от 18:30.
Има ли нужда да пращам адреса на лични? Нещо си траете  Joy
Ками, Искра? Не искам да изброявам поименно,че да не пропусна някой,ама поканата важи за всички желаещи.

# 658
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Вики, и на мен ми се ще да дойдем на партито, но не съм сигурна. Лек път ви желая!

ЧРД на Шуши! Да е здрава, щастлива и много обичана!

# 659
  • Sofia
  • Мнения: 523
Вико, аз си трая, 'щото заминаваме към Бургас ...

Общи условия

Активация на акаунт