Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 51

  • 32 167
  • 718
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
След сцената на летището, Бихтер наистина съжали, че е повярвала в намеренията на Бехлюл и му го каза, Но той започна да я търси по телефона от Азербайджан(ако не се лъжа)! След това дойде вестта за изчезването му и предполагам, че Бихтер тогава си даде сметка колко всъщност го обича!
И не си поискаха само секс, защото в хотела не посмяха и двамата! При тях няма нагласени работи(както Бехлюл с Нихал, примерно). Иначе, се набляга на фактите, но само когато ни изнася!
И още нещо, понеже виждам, че някои дами споделиха и мнението на мъжкото си обкръжение, искам и аз да кажа какво мисли моят мъж, поставяйки се на мястото на Бехлюл. Той не би предал човек, като Аднан, дори за най-голямата си любов, а най-малко пък заради мимолетна секс авантюра!
И струва ми се това не е детска приказка, за да делим героите на добри и лоши(направо ми е смешно)....така като ги гледам на всичките нищо човешко не им е чуждо!

  bouquet Peace
Права си, фактите са факти само когато на някой хора им хареса.
Просто каквото и да стане между Бехлюл и Нихал е признак на голямата му любов, но за Бихтер каквото и да е казал то е било от страст  Laughing това е истината според някои...
Дори след сцената в гората която ясно показва как нищо с Бихтер не е свършило, това пак не важи защото е някаква грешка от негова страта и той изобщо не е изневерил на Нихал тогава Confused

# 691
  • Мнения: 0
След сцената на летището, Бихтер наистина съжали, че е повярвала в намеренията на Бехлюл и му го каза, Но той започна да я търси по телефона от Азербайджан(ако не се лъжа)! След това дойде вестта за изчезването му и предполагам, че Бихтер тогава си даде сметка колко всъщност го обича!
И не си поискаха само секс, защото в хотела не посмяха и двамата! При тях няма нагласени работи(както Бехлюл с Нихал, примерно). Иначе, се набляга на фактите, но само когато ни изнася!
И още нещо, понеже виждам, че някои дами споделиха и мнението на мъжкото си обкръжение, искам и аз да кажа какво мисли моят мъж, поставяйки се на мястото на Бехлюл. Той не би предал човек, като Аднан, дори за най-голямата си любов, а най-малко пък заради мимолетна секс авантюра!
И струва ми се това не е детска приказка, за да делим героите на добри и лоши(направо ми е смешно)....така като ги гледам на всичките нищо човешко не им е чуждо!

  bouquet Peace
Права си, фактите са факти само когато на някой хора им хареса.
Просто каквото и да стане между Бехлюл и Нихал е признак на голямата му любов, но за Бихтер каквото и да е казал то е било от страст  Laughing това е истината според някои...
Дори след сцената в гората която ясно показва как нищо с Бихтер не е свършило, това пак не важи защото е някаква грешка от негова страта и той изобщо не е изневерил на Нихал тогава Confused



  bouquet

Що се отнася до сцената в гората, тя е плод на нашите фантазии, аз отдавна се примирх с този факт!!!!

# 692
  • Мнения: 23
 Би ми се искало да попитам колко от пишещите са в състояние да преглътнат това,което на Бихтер й се налага,при това да стоят безучастно отстрани и да се отдръпнат от пътя ? Само че ще помоля за отговор онези,които са преживели нещо подобно,а не онези,които само предполагат какво биха направили.Тук искам да направя едно уточнение-за да стигне дотук Бих си помогна много сама,но въпреки това не смятам,че сама трябва да носи и да се справя с този товар,както може,по възможност без да безпокои Бех.  Всеки един в този филм малко или  много си заслужава съдбата,без Бюлент,само че накрая Бих плати за всички.

И като не може да се справя сама, след като тя е нещастна - трябва да дърпа и другите надолу?

След всяка серия, каквото и да направи Бихтер, чета оправдания в нейна полза (говоря по принцип, не към цитираното сега мнение).  Хем се вижда, че е 'черна', обаче все нещо я оправдава нея. Не казвам, че тя е виновна за всичко, разбира се, че двамата с Бехлюл си изживяха техните моменти. Не го оправдавам него никак, но разрушителят оттук нататък е само един. Може да е изричал и той думите за огъня и колко я обичал....но всичко се променя! Като го е казал преди месеци, не значи, че изпитва същото сега. Дори и да има задни мисли, относно връзката си с Нихал ( да си устрои живота ), той е решил да сложи край. Обаче не, Бихтер не го приема....щом тя е нещастна, айде и другите да не си изживеят любовта сега. Сама си го призна - не мога да гледам как те се обичат! Аз никакви оправдания не мога да приема ...само злоба и лицемерие виждам в нея. И най-важното - вече няма любов, която да ги тушира тези отрицателни черти, за да отидат на заден план и да не се забелязват толкова...

# 693
  • Мнения: 3
След сцената на летището, Бихтер наистина съжали, че е повярвала в намеренията на Бехлюл и му го каза, Но той започна да я търси по телефона от Азербайджан(ако не се лъжа)! След това дойде вестта за изчезването му и предполагам, че Бихтер тогава си даде сметка колко всъщност го обича!
И не си поискаха само секс, защото в хотела не посмяха и двамата! При тях няма нагласени работи(както Бехлюл с Нихал, примерно). Иначе, се набляга на фактите, но само когато ни изнася!
И още нещо, понеже виждам, че някои дами споделиха и мнението на мъжкото си обкръжение, искам и аз да кажа какво мисли моят мъж, поставяйки се на мястото на Бехлюл. Той не би предал човек, като Аднан, дори за най-голямата си любов, а най-малко пък заради мимолетна секс авантюра!
И струва ми се това не е детска приказка, за да делим героите на добри и лоши(направо ми е смешно)....така като ги гледам на всичките нищо човешко не им е чуждо!

  bouquet Peace
Права си, фактите са факти само когато на някой хора им хареса.
Просто каквото и да стане между Бехлюл и Нихал е признак на голямата му любов, но за Бихтер каквото и да е казал то е било от страст  Laughing това е истината според някои...
Дори след сцената в гората която ясно показва как нищо с Бихтер не е свършило, това пак не важи защото е някаква грешка от негова страта и той изобщо не е изневерил на Нихал тогава Confused


Нямам идея кое определяш като обида
Изневяра ще е ,ако Бехлюл потърси Бихтер интимно .
Това ,че физически е реагирал в нетърсена от него интимна обстановка не е изневяра/дори да беше правил секс/

# 694
  • Мнения: 0

Щом виждаш само това, значи си доста повърхностна  Wink

Само не започвай пак с обидите!
Спазвай добрия тон, ако обичаш.
Много хора имат различно мнение, но никой не го натрапва така както ти.

На въпроса ти - Когато има любов, нещата са по-различни, но ако при теб всичко винаги е опирало само до секс тогава може да имаш грешно създадена представа.


Това са квалификации и постовете ти са недопустими!  Самата ти не спазваш добрия тон, а апелираш за това към другите!    Не знам да се смея ли, да плача ли !   Нещо като "Крадецът вика:  Дръжте крадеца!"

# 695
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Боже, ако се вярва на тази статия, Къванч си бил направил лазарна епилация. http://www.haberpan.com/news/care-in-pursuit-of-stardom/

а това по-нагоре за запълване на темата ли е?  newsm78

# 696
  • Мнения: 14 845
Досто често съм нападала Бихтер но и доста  пъти ми е било жал за нея. Но на снощната серия много ми падна в очите .  Да исаш да развалиш щастието на друг само защото на теб така ти е по изгодно това не мога да приема Да изнудваш да правиш постановки само и само да нараниш  някой да насаждаш чувство за вина / на Аднан /  за да оправдаеш собствените си несполуки е извинявайте ама не е нормално . Сега някой ще кажат - тязащото страда като ранено животно е - нищо не я оправдава. И като раздели Бехлюл и Нихал толкова ли е сигурна че той ще се върне при нея - вече много се съмнявам .И ако не е Нихал ще бъде някоя друга и там ли ще се набърка . Значи Бехлюл освен с нея неможе да е с никоя

# 697
  • Мнения: 6

Когато НЕ ТЕ ИСКАТ - СИ ТРЪГВАШ,а не да вампирясваш и досаждаш като конска муха


Извинявам се и аз ако съм минала добрия тон, но изказвания от този тип не мисля, че също са приемливи.
Все пак всички имаме различни мнения, но не всеки ги налага така.

# 698
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 318
И като не може да се справя сама, след като тя е нещастна - трябва да дърпа и другите надолу?

След всяка серия, каквото и да направи Бихтер, чета оправдания в нейна полза (говоря по принцип, не към цитираното сега мнение).  Хем се вижда, че е 'черна', обаче все нещо я оправдава нея. Не казвам, че тя е виновна за всичко, разбира се, че двамата с Бехлюл си изживяха техните моменти. Не го оправдавам него никак, но разрушителят оттук нататък е само един. Може да е изричал и той думите за огъня и колко я обичал....но всичко се променя! Като го е казал преди месеци, не значи, че изпитва същото сега. Дори и да има задни мисли, относно връзката си с Нихал ( да си устрои живота ), той е решил да сложи край. Обаче не, Бихтер не го приема....щом тя е нещастна, айде и другите да не си изживеят любовта сега. Сама си го призна - не мога да гледам как те се обичат! Аз никакви оправдания не мога да приема ...само злоба и лицемерие виждам в нея. И най-важното - вече няма любов, която да ги тушира тези отрицателни черти, за да отидат на заден план и да не се забелязват толкова...

Ми за какво пък само Бихтер трябва да страда, а Бехлюл да я нагрубява и да не поеме грам отговорност за детето и аборта й? Значи, хахо-хихи, обичам те и после, хоп, сори, измъквам се, ти се оправяй сама...
Много ясно, че иска да му причини болка в тази ситуация.

# 699
  • Мнения: 6

И като не може да се справя сама, след като тя е нещастна - трябва да дърпа и другите надолу?

След всяка серия, каквото и да направи Бихтер, чета оправдания в нейна полза (говоря по принцип, не към цитираното сега мнение).  Хем се вижда, че е 'черна', обаче все нещо я оправдава нея. Не казвам, че тя е виновна за всичко, разбира се, че двамата с Бехлюл си изживяха техните моменти. Не го оправдавам него никак, но разрушителят оттук нататък е само един. Може да е изричал и той думите за огъня и колко я обичал....но всичко се променя! Като го е казал преди месеци, не значи, че изпитва същото сега. Дори и да има задни мисли, относно връзката си с Нихал ( да си устрои живота ), той е решил да сложи край. Обаче не, Бихтер не го приема....щом тя е нещастна, айде и другите да не си изживеят любовта сега. Сама си го призна - не мога да гледам как те се обичат! Аз никакви оправдания не мога да приема ...само злоба и лицемерие виждам в нея. И най-важното - вече няма любов, която да ги тушира тези отрицателни черти, за да отидат на заден план и да не се забелязват толкова...

Ми за какво пък само Бихтер трябва да страда, а Бехлюл да я нагрубява и да не поеме грам отговорност за детето и аборта й? Значи, хахо-хихи, обичам те и после, хоп, сори, измъквам се, ти се оправяй сама...
Много ясно, че иска да му причини болка в тази ситуация.


Peace Peace Peace

# 700
  • Мнения: 3 371
Привет !  bouquet Нашата работа заприлича на поговорката - "Погледнал се Илия - пак в тия ! " Някои карат - варат и едно си баба знае , едно си баба бае !  ooooh!
Някъде прочетох , че Бихтер искала да нарани Нихал . Не мисля ! Единственото , което иска , според мен , е да накара Бехлюл да страда ,  да се гърчи от болка , поне колкото нея ! Затова и не и пука кого ще завлече по пътя  !
И не знам защо се акцентира само на факта , че видите ли Бихтер и Фирдевс си получили заслуженото ?! Финалът е показателен - всеки ще носи последиците от действията или бездействието си ! Всички - и  живите дори , ще са белязани за цял живот от случилото се и няма да го забравят ! И никога повече няма да бъдат същите ! Peace
Има интересни сюжети за нов филм гледам !  Wink
Този , обаче , завършва така и какво и как би могло да стане после ..... няма такъв филм !  Peace
Да не говорим , че самият автор , ако е искал още в романа щеше да развие връзката между Бехлюл и Нихал , а там няма такова нещо !
Хехехе , някой се е научил да мултиплицира картинки !  Hug

# 701
  • Мнения: 0
 Би ми се искало да попитам колко от пишещите са в състояние да преглътнат това,което на Бихтер й се налага,при това да стоят безучастно отстрани и да се отдръпнат от пътя ? Само че ще помоля за отговор онези,които са преживели нещо подобно,а не онези,които само предполагат какво биха направили.Тук искам да направя едно уточнение-за да стигне дотук Бих си помогна много сама,но въпреки това не смятам,че сама трябва да носи и да се справя с този товар,както може,по възможност без да безпокои Бех.  Всеки един в този филм малко или  много си заслужава съдбата,без Бюлент,само че накрая Бих плати за всички.

Уместен въпрос!
На думи всички сме великодушни!

# 702
  • Мнения: 14 845
И друго бих казала Бихтер и Бехлюл да си причиняват болка един на друг колкото искат да си играят на нерви колкото искат  да се преследват да се блъскат по мазетата . Само че Бихтер като видя че Бехлюл не подава реши че като неможе да нарани него да наранява / в комбина с Фифи/ Нихал Чаровна попита колко от пишещите ще преглътнат такова нещо и ще стоят безучастно . Аз искам да попитам пък колко от пишещите ще действат като бихтер

# 703
  • Мнения: 3 371
И друго бих казала Бихтер и Бехлюл да си причиняват болка един на друг колкото искат да си играят на нерви колкото искат  да се преследват да се блъскат по мазетата . Само че Бихтер като видя че Бехлюл не подава реши че като неможе да нарани него да наранява / в комбина с Фифи/ Нихал

Ами , затова казах ,че не и пука кого ще завлече по пътя си ! Peace А идеята беше на Фирдевс , Бихтер дори не знаеше какво точно ще каже майка и , но се включи много успешно !

И да помоля още веднъж , че ми омръзна да пиша едно и също по найсе пъти - никого не оправдавам , но и никога не одсъждам ! Никак не се чувствам вездесъща , че да си позволя квалификации , определения или с лека ръка да дамгосвам и заклеймявам ! Та нека подобни констатации да спрат вече  , защото най- малкото , са некоректни ! Peace Благодаря !  bouquet

(Джолева , това не е към теб , ама да не пиша отделен пост ! Peace

# 704
  • Мнения: 14 845
Госпожата разбрах. Ама много ме стана яд на двете снощи . Държат се така сякаш са господарки / Бихтер е такава все още е съпруга на Аднан/ няма нещо в което да не се набъркаха.  Сякаш не те са отишли в чуждата къща ами всички са настанени в техния дом Ама Аднан не си е на мястото прекалено добър и възпитан е . Ако беше някой - айде и двете вънка щом много знаете да ги видя тогава . Фирдевс е като паразит -отиде да живее при дъщеря си възползва се от всички блага   и като Бихтер на няколко пъти напусна Аднан Фифи продължава до си стой там - е това не мога да разбера. Нали дъщеря ти я няма не живее вече там ти какво правиш там

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 16:25 от djoleva

Общи условия

Активация на акаунт