Близначета и Рачета се крият още в Юнските тумбачета! -тема 30

  • 24 111
  • 714
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравей те!!!
От  вчера не съм  влизала и  си    викам  еййй   сега  ще е претъпкано с бебори  е  до някъде  е  така, но и тази  огромна  трагедия .......БОБОЛИНКА Sob   Sob  Sob, знам  , че думи  не помагат в  тези моменти ,  затова  те  прегръщам  много силно и се  надявам някъде в  дъното на душата ти да намериш толкова  силна   сила ,за да опреодолееш всичко мила .... Praynig Praynig Praynig лека  памет на бебчо Sad



 честито на  всички мами   да са  живи и здрави бебчетата ( всички  са  с много хубави имена), аз се отказвам да пиша , щях  да ви разказвам за прегледа ми днес , но ще  го направя по късно , защото  тази новина ми  доиде  в повече  Sad  , дано  в темата има само  хубави новини  Praynig

# 31
  • Мнения: 199
Буболинке,много,много съжалявам за сполетялото ви нещастие!!!Прегръщам те силно и те подкрепям с цялото си сърце!!! Hug Hug

Д са живи и здрави Мартин на мама Пао,Крум на Мушморонко,Александър на Хелън,Вихрен на Къдрокоска,Надя на Дидолинка,Диляна на Теди,Ясмин на Габче,Калина на мама Нанка!!!Да растат здрави,весели,обичани и щастливи дечицата ви!

Чинче,  bouquet.За качването на тегло-съвсем добре си качва Никола.София не ми е качила никога повече от 600гр.докато беше на кърма.Един единствен път е качвала 1кг.-когато михахме на адаптирано мляко.

Цвети,аз ги почиствах внимателно с преварена водичка и тампончета за грим.Просто внимателно ги разтваряш и почистваш -не е трудно.Сега също ги забърсвам с мокра кърпичка редовно.

Ваче,дано не се мъчиш много,мила.Стискам ти палци за по-бързо развитие на нещата!

# 32
  • Мнения: 2 837
Пиша набързо, че вечер трудно стигам до компа - снова между кухнята, баткото, таткото и бебето Simple Smile

Честит да е Вихрен на Къдрокоса! Много щастливо детство му пожелавам!

Дидолинката, честито да ти е на теб съкровището Надя - нека расте здрава, умна, красива и усмихната!

Габче, честита ти Ясмин!  Да расте здраво и слънчево дете!

Честито да й е и на Теди! Нека Диляна не се отърве от здраве и късмет!


Първите три месеца бебетата наддават средно по около 800 гр - но нормата е доста широка - общо взето не е притеснително наддаване между 500 гр и 1500 - зависи от бебето. Постепенно наддаването намалява. Бебето трябва да си удвои теглото до шестия месец, разбира се, някои го правят доста по-бързо.

Димар, ще ти пиша по-късно...

# 33
  • Мнения: 9
Ужасссс!от вчера място немога да си намеря! CryКато хипнотизирана гледам и немога да повярвам!Неможах и да спя.....божеее...... Cry
Моите съболезнования Буболинка,нека почива в мир малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose бъди силна миличка,много те прегръщам!Нямам думи... Cry Hug Hug


ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА ,ДА СА ВИ ЖИВИЧКИ И ЗДРАВИЧКИ БЕБОЧЕТАТА!  bouquet

ПРЕГРЪЩАМ ВИ ВСИЧКИ! Hug
Чин  Hug за старанието,което полагаш!

# 34
  • Мнения: 2 837
Хораа, днес е Щъркеловден!

Току-що Хеберлеа ми писа, че е родила със спешно секцио момченце Огнян, 2950 гр, 49 см! Здрав, силен и дръзновен като името си да бъде малкият човек!

# 35
  • Мнения: 4 370
Оле колко много бебета днес!

Да са ви живи и здрави Вихрен на Къдрокоска, Диляна на Теди, Надя на Дидолинка, Ясмин на Габче и Огнян на Хеберлеа. Hug
Особено ми стана мило името Огнян (Оги)  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 199
Хиберлеа,да ти е жив и здрав малкият юнак Огнян!!!Да ви носи много радост и гордост!!!

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 18:47 от avgusta21

# 37
  • Мнения: 2 456
Vache, е родила бебе Ралица 3900гр, 52см. в 17:45.
Добре са, минало е без упойки.


Току що ми се обади, че и Хеберлеа е родила- спешно секцио и бебето и тя са добре. Не знаеше повече...срещнали се в предродилна...

Еее, вие вече знаете новината, да е жив и здрав Огнян на Хеберлеа...

# 38
  • Мнения: 0
Боже нямаше ме 3 часа и са докладвали за цели 5 бебета
Честито на мамите Къдрокоска, Дидолинка, Теди_ Варна, Габче и Хеберлеа да са ви живи и здрави малките съкровища много да им се радвате.

Сега се връщам ходихме до болницата в която ще раждам, прегледаха ме  казаха че всичко е наред и върви по план смъкнало се е бебчето вече към таза, плацентата е узряла чакаме да тръгне.

Още едно
Честито на Вече живи и здрави да са.

Хайде Шунче и твоя ред наближава

# 39
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Здравейте,мамчета  и бъдещи мамчета Simple Smile
Иска ми се да почерпя днес за рожденния ми ден,но не се оправям с картинките  Embarassed
Иначе безценния подарък си го получих 5 дни по-рано- Янис,на 11.06 в 04:10,мерки- 3330г и 50 см,раждането беше нормално,без упойки с малко рязване от долу  Simple Smile раждането от първата контракция,до появата на малчо продължи точно по-малко от 5 часа  Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 3 090
Много бебчетааа  Heart Eyes  Simple Smile

Честити синове -  Вихрен на Къдрокоска и Огнян на Хебърлеа!
Честити дъщерички Диляна на Теди, Ясмин на Габче, Надя на Дидолинка!
Еее, Ваче, честита дъщеричка Ралица и на теб!
Дарка, и на теб честит Янис!
Да растат здрави, весели и щастливи деца! На мамите - бързо възстановяване!

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 18:57 от Maidenly

# 41
  • Мнения: 199
Да е жива и здрава и малката Ралица!!!Ваче,безгрижно детство и желая!!!

Днес май ще е денят с най-много бебенца! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА  ВАЧЕ И  ХЕРБЕРЛЕЯ  , ДАРКА   да  са  ви живи и здрави бебешоците и много  да ви  радват , а на  вас  бързо възтановяване   bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 0
Дарка добре дошла в къщи браво бързо е минало всичко,  да те слушка и да те радва малкия Янис.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Леле, половината мами от темата родиха днес Crazy Heart Eyes

КЪДРОКОСКЕ, да ти е жив и здрав Вихрен!

ХЕРБЕЛЕА, честит да ти е Огнян!

ТЕДИ, честита радост! Диляна е прекрасно име!

ГАБЧЕ, честита да ти е Ясмин!

ДИДОЛИНКЕ, нека Надя ти носи много радост!

ВАЧЕ, да ти е жива и здрава и втората принцеса Ралица!

Бързо възстановяване на всички   bouquet Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт