Тема Незабравима 210

  • 31 962
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 849
Дани за "Край" и "Сбогом"    : newsm10  : newsm51 newsm45  bouquet  smile3501 smile3501  love001  love001

# 616
  • Русе
  • Мнения: 2 362
Приятели, надежда не губете,
починете, сили съберете,
кой знае - може наесен
пак да сме тук и с песен
да пишем в теми отново
щом излъчи сериала ни НОВА! newsm12

# 617
  • Варна
  • Мнения: 329
Кесарче, Зизу-браво на тандема ви smile3501 smile3501 smile3501 newsm62 newsm62 newsm62
Вени, много хубаво стихче newsm51 newsm51 newsm51 и аз съм на същото дередже Weary
Мокси, много красота, слънце!  love001  love001  love001
Весе, добре, че е взел правилното решение Хубавелко, че без него нямаше да я има тази Незабравима newsm10



Oha Yaaa Nasıl Bakıyoooo -коментара под снимката-оха, как я гледааааа newsm47 newsm47 newsm47 smile3503
Присъединявам се към поста на Ради с поздравленията към невероятните ни дами и техните таланти! Hug    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet.....
А по повод на коментара как я гледал, бих добавила само- ами, као си требе!   sweating

# 618
  • София
  • Мнения: 833
Серхо се чуди къде да си сложи ръчичката  Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 619
  • Мнения: 27 735
И като съм почнала да страдам веднъж... smile3518

     Сбогом! newsm09

Вкус на сладко и горчиво
в устата ми остава...
Преглъщам мълчаливо
края на сериала...

Сърцето ми се е свило,
твърде тъжно и унило...
Толкова чаках финала,
а сега не искам раздяла...

Дори развръзката красива,
не ме прави щастлива...
Защото част от мен си отива
със завършека на филма...

Не сдържам вече сълзи...
"Сбогом" казвам и ме боли...
Сякаш не бяхме почитатели,
а съвсем близки приятели...

Това е последната вечер!
Утре ще е останала далече
историята неповторима...
Няма вече "Незабравима"...

 smile3518 Weary smile3518

Дани , smile3501 smile3501 smile3501  bouquet  bouquet  bouquet

# 620
  • Мнения: 849
Приятели, надежда не губете,
починете, сили съберете,
кой знае - може наесен
пак да сме тук и с песен
да пишем в теми отново
щом излъчи сериала ни НОВА! newsm12

Вени, от твоите уста в божи уши! Но имам достоверна информация, че Нова ТВ е закупила някакъв хитов турски сериал. Предстои да науча нещо повече и разбира се ще споделя с вас. За жалост не ставаше въпрос за Незабравима.  Това научих от конкуренцията БТВ, които не са успели да купят този хитов сериал.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 475
Малко хумор от мен

Ето на ,вижте момчето ни сладко ,
Държи се мъжки , и като батко,
Кажете,  къде му е на милия  вината ,
Като трябва да прегръща на Йозка снагата,

Движенията му са тъй професионални,
Нищо ,че в очите ви са тъй скандални,
това  се казва перфектно изпълнение,
с дефект в панталона , като  допълнение ,

Прегръща нежно бат Серхан ,
И веч остава от феновете  неразбан,
Вживява се в роля , моля извинете ,
С младо тъй се играе , това разберете,

Тук цари приятелска атмосфера ,
Не си мислете , че има любовна афера,
Това е чист професионализъм ,
Абе мани , да не я натиска си е мазохизъм

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 622
  • София
  • Мнения: 833
Вени, от твоите уста в божи уши! Но имам достоверна информация, че Нова ТВ е закупила някакъв хитов турски сериал. Предстои да науча нещо повече и разбира се ще споделя с вас. За жалост не ставаше въпрос за Незабравима.  Това научих от конкуренцията БТВ, които не са успели да купят този хитов сериал.
Много се говори,че Нова тв е купила Великолепният век,но дали е истина незнам.Странно ми е че купуват филм,който ще се снима в продължение на 3 години,но явно ще го дават на порциии,както Незабравима и всички останали,ще ги накъста,въпреки че за нашия филм продължението беше под въпрос,а за ВВ е официално  Thinking

# 623
  • Мнения: 27 735
Малко хумор от мен

Ето на ,вижте момчето ни сладко ,
Държи се мъжки , и като батко,
Кажете,  къде му е на милия  вината ,
Като трябва да прегръща на Йозка снагата,

Движенията му са тъй професионални,
Нищо ,че в очите ви са тъй скандални,
това  се казва перфектно изпълнение,
с дефект в панталона , като  допълнение ,

Прегръща нежно бат Серхан ,
И веч остава от феновете  неразбан,
Вживява се в роля , моля извинете ,
С младо тъй се играе , това разберете,

Тук цари приятелска атмосфера ,
Не си мислете , че има любовна афера,
Това е чист професионализъм ,
Абе мани , да не я натиска си е мазохизъм

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 624
  • Мнения: 93
Здравейте мили незабравими лейди и джентълмени..

Ехх че красота  и талант и незабравимо настроение и удоволствие струи от темата ни напоследък.
За което Благодаря:
на нашата фея Моксииииии - за уютния ни дом, на нашите преводачки - Рекси,Ивва и Леман,  г.жа Блоненосец, Милена, Росисан, Розовка - страхотни сте момичета Благодаря ВИ!
на невероятните ни стихоплетци -  Бганьо, Дани, Боб,Вени,  Кесара, Зизу, Диди и всички други, неутразими сте
за Ради , отново чудесен клип, много любов струи от него, на авторите на превъзходните клипове и колажи, гифчета, На всички вас , които всекидневно поддържате огъня с коментари, люпопитно инфо и прекрасни поздрави, за тези, коитоедин или друг ден са в ролята но DJ и всички ВИЕ- НАЙ-РОМАНТИЧНИТЕ ХОРА -  направихте темата райско кътче!  БЛАГОДАРЯ ВИ! - пОКЛОН И АПЛОДИСМЕНТИ ЗА ВАС! ОБИЧАМ ВИ!!!

ДА Е ЧЕСТИТ ИМЕННИЯ ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ- БЪДЕТЕ ЗДРАВИ! - човекът прави името, а не обратно, затова пожелавам да ви споменуват с добро!

за вас:


 

 newsm03 newsm03 newsm03 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ОБИЧАНИ И ОБИЧАЩИ.


# 625
  • Мнения: 0
Oх, много им се радвам на нашите сладкиши на тези клипчета,  smile3508, Йозито, не само фустите си събра, но и погледа на Серхо #Shocked #Shocked #Shocked newsm53, а за неговите палави ръчичики smile3505 smile3503
Дани, много хубави стихчета! newsm51 newsm51 newsm51 Все си мислех, че като дойде щастливия финал и аз ще съм много щастлива, а сега ми е едно тъжно, тъжно  smile3518

Кесарче, разсмя ме искрено с твоето стихче newsm51 smile3521 newsm51 smile3521

# 626
  • Варна
  • Мнения: 329
Серхо се чуди къде да си сложи ръчичката  Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Мен, ако питаш, изобщо даже не се чуди! Naughty Прекрасно си знае! smile3521 Мери си движенията заради феновете! newsm09 Че то хич не е шега работа за млад мъж като Серхан да върти такава умопомрачителна мадама като Йозлем просто ей така- от единия професионализъм! smile3503

# 627
  • Мнения: 0
Йозлем как играе с тази рокля... hahaha И Серхан от време навреме посритва роклята с единия крак... hahaha hahaha hahaha

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Серхан посритва напред, Йозка - назад! А като надигна един, че два, че три фусти и ги напъха в обръча, си рекох :"Край! Започна канкана!" hahaha hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha
Кесара, Дани, Hug Hug Hug.
Рекси, Розовке, благодаря за инфото.
Благодаря на всички, които оживяват форума с мнения, поезия, клипове.
Очертава се много романтична вечер с тези палавници . :oop Simple Smile Grinning Grinning

# 628
  • Мнения: 0
Ади,  welcome welcome welcome  love001  love001  love001

# 629
  • Мнения: 93
Прекрасни сте с тези ваши хрумки - бравооооооо  Hug Hug Hug   love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 
аз искам да ви поздравя и да допринеса частичка от историята ни незабравима - едно клипче - песента е преведена от моя син - но 11 годинки е - вие ще прецените дали се е справил.

http://www.youtube.com/watch?v=enYsPoRKSVs

 приятно гледане на приказката и дано ви хареса, че е сглобено набързо и на бегом

Общи условия

Активация на акаунт