Италия 118

  • 30 259
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 425
Барб, Честито на Патерички   bouquet   bouquet   bouquet  вчера си мислех 1ви ли беше или 2ри  Joy Joy Joy ,но реших да си спестя фигурача/та ако пак нещо не съм Фнимавала като с рд на дечко  Blush
За водата аз съм и фен също... намирах я във Фантастико  Peace в малките магазини рядко я има  Rolling Eyes може в някой за сладки и вина Wink



# 691
  • Мнения: 6 410
Айде,няма ли да си издвате с Андрейко ?  Laughing Как е ръката на Симоне ?
Ами не, мисля още към 2 месеца да изкараме тук.
Ръката е под гипса, не ни е много ясно какво става отдолу. В понеделник ще я снима на Рентген, тогава ще кажат, ако има нещо.
Благодаря за пожеланията, Дироки! Hug
Подобно на твойте щерки, това лято и Андреа стана голямо плямпало. За първи път с мен и с другите наоколо говори на български, а с баща си говори на италиански! Преди не разделяше езиците. И на двата езика говори с грешчици, особено в членуването, но вярвам, че с времето всичко ще си дойде на мястото.

Кала, мерси! На 1ви съм. Рая - дъщерята на Дюн, е днес или утре. Simple Smile Трябва да видя лентичката, за да съм сигурна.

ПП. Днес е! Simple Smile Става на 5 годинки. Да е жива и здрава!

# 692
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ха! Във форума са пуснали рекламен банер на мин. вода Михалково. Simple Smile))) Откакто бях в Родопите миналия месец, "открих" минерална вода Михалково, естествено газирана, и упорито я издирвам и си я купувам и в София. Мнооооого ми харесва, вкусна е и много по-приятна от изкуствено газираните води. Най-забавното е, че за тази вода ни каза и ни почерпи един италианец (сардинец), с който се запознахме случайно в Асеновград. Mr. Green Laughing

Феиам, не разбрах от Филаделфия и рикотта кой е по-лекият вариант? Аз сирена ям много ограничено и всъщност никога не съм яла Филаделфия...

Джоя, аз съм от тия лежерните... Blush

Хора, вчера отброих 29 лета', догодина вече 30, ех... Спретнахме купон с мои приятели на вилата ми, много хубаво беше. След цял месец вечеринки, забави и рождения ми ден за капак, от днес официално съм в програма за детоксикация. Laughing

Да си жива и здрава, ама грях ти на дуШата да споменаваШ на колко си  Shocked Embarassed Laughing Heart Eyes

(филаделфията била по_лека  Rolling Eyes)

Кала, Що 4 престилки бе дуШа?  Shocked
аз с 2 се оправям безпроблемно  newsm78

освен това първия ден се изисква присъствието на родителите,

ай стига, бе  Shocked
аз оЩе се подигравам на голямата къв рев му дръпна първия у4ебен ден на първи клас  Joy
беШе се хванала за полата ми и не искаШе да влезе, единствената придружена до вратата  Mr. Green
а уж ясла, градина, вси4ки екстри.

с малката пък беШе много тъпо, Щото валеШе и студ беШе, та не влизаха по класове, придружих я до класната стая и си тръгнах, даже снимка от у4. двор нямаме  Confused

голяма емоция, да са ви здрави първолаците и да ви радват.

и на ДЮнската кака най_весели пожелания   bouquet

# 693
  • Мнения: 653
4естито на Барбата и на Щерката на ДЮн   bouquet

mcdirock, втората седмица по_бързо минава   Mr. Green

# 694
  • Мнения: 5 710
Ании, любима честито!  Hug


МГ, ето го - стегнал, но с потънали плодове... Колкото, толкоз

# 695
  • Мнения: 1 100
Ей, дами!

Барб, да си ми жива и здрава, щастлива и усмихната! Малко със закъснение, но от сърце ти желая всичко най-хубаво   bouquet
Ама как си се сетила и за моята кукла Heart Eyes

Благодаря на всички ви Grinning Аз ви хвърлям по едно око, но по обясними причини, време за писане нЕма Laughing

До скоро Hug

# 696
  • Мнения: 8 583
Ании, любима честито!  Hug


МГ, ето го - стегнал, но с потънали плодове... Колкото, толкоз
Ами следващият път плодовете ги нареди малко по късно ,предполагам ,че на вкус е чудно  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 765
Лени, мням!! Искаааам! Искам чийзкейк. Ще ме накарате да си правя в крайна сметка, а точно сега не му е момента. Утре цял ден ще пътуваме от Пловдив (с Райън) до Бари през Бергамо, а после трябва да пренасяме багажи, защото освобождаваме квартирата в Бари, а на 14-ти... Америка здравей. Та сред всичко туй ще ме накарате и чийзкейк да правя, пуста лакомия!

Ани, честито! Много вдъхновение! Пф, 29! Това години ли са! Аз тази година ще навършвам достолепните 30.

ДюнHug

# 698
  • Мнения: 402
Тралала, благородно ти завиждам Hug Peace
Колко време и къде ,ще бъдете в Щатите ?

БарбарончеЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet  - на тази възраст и аз правих партита hahaha Joy....сега се крия  hahaha Joy Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 00:00 от ffr

# 699
  • Мнения: 3 425
Дюн,  Heart Eyes Здраве и Многооо да ви Радва Simple Smile)))

Тралала, наслаждавай се на *последните* в 20ката  Joy Joy Joy после лафа е: Да не съм на 20 год  Joy Joy Joy

Феям, ами 4, защото той ще яде там, а и си се мърля  Peace  с 2 трябва да го мисля всеки ден  ooooh!

....хайде да стягам багаж,че утре заминаваме на Елба ...доскоро от мен Wink

# 700
  • Мнения: 6 410
Благодаря ви! Simple Smile

Тралала, па'и се, че ще те догоня! Laughing

Кала, приятна ваканция!

Феиам, стана ми имтересна тая филаделфия, но май 'лекотата' е успешен рекламен слоган?
Ricotta Vallelata 100g - 165 kcal
Philadelphia Classico 100g - 285 kcal
Philadelphia Light 100g - 200 kcal

# 701
  • Мнения: 3 425
Тенк ю Барб  Grinning

Ееее, вие калориите ли ще им мерите  Joy Joy Joy ....100кал в повече какво са  Joy Joy Joy  Аз бих избрала на вкус  Crazy

# 702
  • Мнения: 3 388
Откога не съм писала при вас  Simple Smile

Аз правя Чийз кейка по рецептата на Ниджела, с филаделфия, лимон, пудра захар и разбита растителна/течна сметана- разкошен става, вкуса е страхотен, а вида супер професионален.

Честито на Рая   bouquet

# 703
  • Мнения: 765
Пуснете, моля, една рецепта на чийзкейк, защото няма да удържа фронта, без да си направя...! Днес бяхме на един детски рожден ден, обаче трябваше да си тръгнем преди тортата, та съвсем ме е налегнало глад за нещо сладко... и по възможност свежо!!! От снощи сме в Бари, тук е такава жега, каквато от София не си и представях, че може да има. Днес излизахме с колата, и през отворените прозорци влизаше горещ въздих като от фурна, щом се прибрахме вкъщи, всички се залепихме да пием вода. Ужасно е горещо с една дума.

# 704
  • Мнения: 653
Откога не съм писала при вас  Simple Smile


ха, кой се появи Wink
как са децата?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт