Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 332
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 675
lilis, избягвай продукти, които са силно парфюмирани. Продуктите които съдържат големи количества алкохол също са вредни. Всичко което стимулира кръвообращението може да ти навреди.
Пилинг продукти с едри и груби частички също не се препоръчват.
За куперозна кожа си има специални продукти.
Много е важно каква козметика се използва, но също така е важно и с какво се храни човек.
Противопоказно е да се пие кафе, алкохол, люти храни и пушенето на цигари.
Със сигурност човек може да направи много за да стопира процеса, но премахването на тези вече разширени кръвоносни съдове не може да стане с кремчета.
Сетих се за още нещо.....излагането на слънце също трябва да се избягва  Rolling Eyes
Сауната също

# 676
  • Мнения: 0
Крем за ръце Зима на Лавена - страхотен е , гел за избелване Ахромин и незаменимия,поне за мен Меден козметичен вазелин на Прогрес-използвам го вместо балсам за устни.

# 677
  • Мнения: 1 935
Момичета, видях в ДМ флуид за изправяне на коса на Victoria beauty.Някой да го е ползвал? Моля за мнение .

# 678
  • Пазарджик
  • Мнения: 536

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png
Този лосион за тяло е добър. Ползвам го от 1 седмица, купих си го за 3,29лв.

# 679
  • Мнения: 6
Момичета, видях в ДМ флуид за изправяне на коса на Victoria beauty.Някой да го е ползвал? Моля за мнение .

Скоро си го купих и останах много доволна.От миене до миене косата си ми е права .... абе според мен е хубав  Peace

# 680
  • Мнения: 1 935
Момичета, видях в ДМ флуид за изправяне на коса на Victoria beauty.Някой да го е ползвал? Моля за мнение .

Скоро си го купих и останах много доволна.От миене до миене косата си ми е права .... абе според мен е хубав  Peace

Благодаря  Hug

# 681
  • Мнения: 6
Здравейте  Hug Питах в темата за професионална грижа, но да попитам и тук .С чуплива коса съм и си търся продукт, който се слага на суха коса(след изсушаване с сешоар) за да не хвърчи и за да се оформят чупките.Косата ми е суха и на кичури.Искам нещо с което да я "намачкам" и да оформя небрежна прическа без да се втвърдява като от пяна. Благодаря предварително  bouquet

# 682
  • Мнения: 4
И аз си търся нещо такова, пробвала съм различни кремове за оформяне, но всички втвърдяват косата! Дано някой сподели!  bouquet

# 683
  • Мнения: 438
Във връзка с последните два постинга - моя приятелка с чуплива коса си разреждаше балсам (без отмиване) с малко вода и нанасяше върху мокра коса, след което намачкваше леко. Добре се получаваше. Само не забравяйте - никакво сресване!

# 684
  • Мнения: 4
Ще пробвам! Peace

# 685
  • В.Търново
  • Мнения: 82
Здравейте! Аз влизам с питане, някоя от вас използвала ли е оцветяващата крем-къна HERBAL TIME на Роза Импекс и с какви впечатления е останала?  Simple Smile
        Благодаря !  bouquet

# 686
  • Мнения: 65
Аз съм много доволна от спиралата на Golden rose, а също и от козметиката на Билка, дерматолог ми е казвал, че тя е най-добрата!

# 687
  • Мнения: 295
От коя от всички спирали на ГР, преди време и аз ползвах такива но от 3Д не останах доволна...

# 688
  • София
  • Мнения: 1 253
След като за пореден път кожата ми се раздразни, започнах да я почиствам с масло от жожоба и после с розова вода.
Почиства супер и успокои кожата ми Peace
Много доволна!

# 689
  • Мнения: 9
здравейте аз искам да похваля един балсам от лидъл значи косата ми е изтощена и много суха но след къпане слагам балсам на лидъл с протеини и много добре ми действа косата ми става мекичка и лесна за разресване а е само 2 и нещо супер е не очаквах за толкова малко пари и го купих на майтап...

Общи условия

Активация на акаунт