Какво има след смъртта?

  • 523 977
  • 11 927
  •   1
Отговори
# 5 910
  • Мнения: 7 006
  bouquet

Ако признаят за дизайнера, ще трябва да кажат и кой е. Така освен голяма част от официалната наука, ще се срине и религията.
newsm10

# 5 911
  • Мнения: 8 868
казвайте предположения за името на дизайнера! ще водя статистиката:  smile3523
1...............

# 5 912
  • Мнения: 768
казвайте предположения за името на дизайнера! ще водя статистиката:  smile3523
1...............

http://shop.parallelreality-bg.com/?12,book

...както и още много различни източници, потвърждаващи същата история. За мен дизайнерът е ясно кой е, но ако си задам въпроса кой е дизайнерът на дизайнера... вече става наистина сложно.

# 5 913
  • Мнения: 8 868
казвайте предположения за името на дизайнера! ще водя статистиката:  smile3523
1...............

http://shop.parallelreality-bg.com/?12,book

...както и още много различни източници, потвърждаващи същата история. За мен дизайнерът е ясно кой е, но ако си задам въпроса кой е дизайнерът на дизайнера... вече става наистина сложно.

Прочетох предговора. Книгата има ли я някъде в нета? Може ли да се намери лесно?
П.П.Не знам какво да кажа за дизайнера...не съм склонна много да вярвам на подобни теории, но кой знае, може да премисля Rolling Eyes

# 5 914
  • Мнения: 768
Не съм я търсила, но може да е интересна. Имам един куп изтеглени книги, от които съм прочела първите страници и дотам.. втори път не отварям, а има толкова интригуващи неща , амА...

# 5 915
  • Мнения: 2 360

Една позната, с която много си говорихме на такива теми ми я предлагаше да я чета. Е, прочетох няколко страници, боднах оттук - оттам, но не ме грабна. А и извънземного говори на някакъв странен език, нещо се издразних. Но тази жена, която ми я препоръча беше много впечатлена, явно просто не съм била в кондиция тогава.  newsm78

# 5 916
  • Мнения: 1 080
Случайно открих тази книга - http://chitanka.info/text/15396-ne-pipaj-tazi-kniga
Има доста интересни неща.
Може и да има нещо вярно, че сме плод на генетични опити на извънземни цивилизации, или поне със сигурност е имало контакт с такива. Изобщо не си представям как пирамидидте са били построенИ от хора. Има и една стая в Египет на цар в която слънчева светлина влиза само веднъж в годината - на рождения му ден. Изобщо твърде много „ тайни„ или по - скоро твърде заспали сме били, и твърде много ни казват, какво да мислим, как да мислим и защо да мислим  Wink

Последна редакция: чт, 27 юни 2013, 07:22 от Z

# 5 917
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 306
Случайно открих тази книга - http://chitanka.info/text/15396-ne-pipaj-tazi-kniga
Има доста интересни неща.
Може и да има нещо вярно, че сме плод на генетични опити на извънземни цивилизации, или поне със сигурност е имало контакт с такива. Изобщо не си представям как пирамидидте са били построенИ от хора. Има и една стая в Египет на цар в която слънчева светлина влиза само веднъж в годината - на рождения му ден. Изобщо твърде много „ тайни„ или по - скоро твърде заспали сме били, и твърде много ни казват, какво да мислим, как да мислим и защо да мислим  Wink

За мен тази книга е сбор от търсенията и заключенията на други автори, които Ян Ван Хелсинг просто е обобщил и тук-там интерпретирал по свой начин. Peace

Мислех си за изследванията със заряда в клетката: предполагам, че са наблюдавали жива клетка. Дали не са могли да видят какво се случва с този заряд, след като клетката умре? newsm78

# 5 918
  • Мнения: 8 868
И аз си мислех по този въпрос-какво става със заряда след като клетката умре. И ми хрумна тази мисъл- в момента на смъртта зарядите от всички клетки се концентрират в това, което наричат душа или по-скоро информационен носител и той се изстрелва навън, отнасяйки информацията някъде. А клетката си умира. Може би част от енергията се разпръсква в пространството и затова след смъртта на човека често се наблюдават разни явления-почукване, потропване, падане на предмети и други такива. Известно време, докато се разсее тази остатъчна енергия. Затова и хората не си въобразяват като твърдят, че усещат духа на мъртвия newsm78

# 5 919
  • Мнения: 768
Има логика. Обаче дали има разлика в такъв случай при кремация - тогава няма начин за продължително отделяне на заряда...

# 5 920
  • Мнения: 8 868
Има логика. Обаче дали има разлика в такъв случай при кремация - тогава няма начин за продължително отделяне на заряда...

Едва ли е толкова продължително това отделяне на заряда, то вероятно настъпва заедно със смъртта, а кремацията е по време когато и погребението. Остатъчната енергия мисля, че също се разпръсква още по време на смъртта и когато вече тялото се кремира или погребе, в него не е останало нищо, освен мъртвите клетки.

# 5 921
  • Мнения: 768
Явленията са в по-продължителен период. Предполагам поне 40те дена, за които се говори.

# 5 922
  • Мнения: 8 868
Не знам защо мислиш така.... newsm78 Според мен излизането на душата(образно казано) напълно съвпада със смъртта, то всъщност е смъртта. Представям си го като процес на мощно отделяне на ядрото с информация, което е съпроводено с взрив от енергия. Концентрираната като ядро енергия заминава нанякъде, но остатъчна такава остава около мястото на смъртта или около дома на мъртвия. Тази енергия е възможно да се разпръсква за продължително време, до 40 дни след смъртта. Тя също е част от информационния поток на този човек и да, това е част от неговата душа. Но тя едва ли е вътре в тялото, няма какво да прави вече в мъртвото тяло. Дали то ще бъде погребано или кремирано, все едно. Остатъчната енергия всъщност вече не служи за нищо, разпръсква се, загубва се, но основната си е отишла, където трябва, и това е същественото. Не знам дали съм права.... Confused

# 5 923
  • Мнения: 768
А, мисля  Stop, не съм много наясно по тия въпроси. Но като прочетох идеята за освобождаване на енергията, се замислих дали има разлика в зависимост дали е погребан или кремиран човека. Но да, ако кажем, че става на момента, няма да има значение.

# 5 924
  • Мнения: 55 120
Не знам защо мислиш така.... newsm78 Според мен излизането на душата(образно казано) напълно съвпада със смъртта, то всъщност е смъртта. Представям си го като процес на мощно отделяне на ядрото с информация, което е съпроводено с взрив от енергия. Концентрираната като ядро енергия заминава нанякъде, но остатъчна такава остава около мястото на смъртта или около дома на мъртвия. Тази енергия е възможно да се разпръсква за продължително време, до 40 дни след смъртта. Тя също е част от информационния поток на този човек и да, това е част от неговата душа. Но тя едва ли е вътре в тялото, няма какво да прави вече в мъртвото тяло. Дали то ще бъде погребано или кремирано, все едно. Остатъчната енергия всъщност вече не служи за нищо, разпръсква се, загубва се, но основната си е отишла, където трябва, и това е същественото. Не знам дали съм права.... Confused

Много ми допадна това описание !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт