След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 189

  • 30 397
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Прочетох коментарите ви за това че СС е зад паравана в трейлъра, че вижда истинското лице на Хюрем, не мога да се съглася и това си е.  Peace
Дори да е била злобна, отмъстителна, коварна, СС никога, ама  никога не я е видял в тази светлина. Ако го беше направил едва ли би построил мавзолей за нея след смъртта и, и едва ли би я оплаквал остатъка на живота си.

# 661
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Sempatik oyuncu Meryem Uzerli, önceki gün Nişantaşı'nda turlarken objektiflere takıldı. Verdiği kilolarla dikkat çeken Uzerli, "Kaç kilo verdiğimi ben de bilmiyorum. Eskisi gibi yemek yiyorum ama bol bol spor yaparak fazla kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum" dedi.



Хваната е от обективите в Нишанташъ, докато е обикаляла. Казала е " Не знам с точност колко килограма съм смъкнала. Храня се както преди, но много повече спортувайки  се стремя да свалям килограми".

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 09:26 от ~Мишел~

# 662
  • Мнения: 630
Краси, миличка, страхотно клипче си постнала за Добро утро!  Peace Peace  Благодаря ти! Hug Hug  bouquet bouquet  love001  love001
Знам, че няма да ми отговориш тук, но си знам, че ме обичаш!  Peace Peace
Ще си крадна клипчето  Embarassed Embarassed Embarassedза една друга тема, но съм сигурна, че няма да ми се обидиш! Hug Hug  bouquet  bouquet

ПРИЯТЕН ДЕН ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ДАМИ! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 663
  • София
  • Мнения: 1 017
ГОНИ, Н А П Р О Т И В, ще ти отговоря  т у к  и  с е г а - много те обичам и ценя,а клипчето не е мое и аз си го  "познах" от някъде,някога Joy Joy newsm51 smile3525  love001

# 664
  • Мнения: 7
Може ли някой да ми каже 1001 нощ колко сериии е всъщност ? Намерих из нета статия за започването на четвърти сезон и серии 91,92 !? Имали още след 90 -тата серия ? Аз всъщност гледах 90 серии разпределени в три сезона . Моля за отговор !

# 665
  • Мнения: 617
Може ли някой да ми каже 1001 нощ колко сериии е всъщност ? Намерих из нета статия за започването на четвърти сезон и серии 91,92 !? Имали още след 90 -тата серия ? Аз всъщност гледах 90 серии разпределени в три сезона . Моля за отговор !

      Епизодите са 90. Няма повече! Simple Smile

   

# 666
  • Мнения: 72
Здравейте ,Хубав уикенд за всички !!

betisima...останалите серии продължават и до днес в реалния живот....

# 667
  • Мнения: 617

                   
                           



                                   Хубава и спокойна неделя!  bouquet  bouquet  bouquet

# 668
  • Мнения: 617

               Ono što će svakako obradovati ljubitelje inostranog serijskog programa na Prvoj jeste istorijski spektakl - serija „SULEJMAN VELIČANSTVENI" koja već vlada televizijama u preko osam zemalja. Priča o sultanu jedna je od najskupljih serija ikada snimljenih u Turskoj, a glavni glumac je Halit Ergenč, nama dobro poznat kao Onur iz "1001 noći". Prva je gledaocima pripremila još sedam vrhunskih serija u ovom segmentu.

            Гугъл : Какво ще зарадва феновете на чуждестранни голямата част от първото е исторически спектакъл -. Поредицата "Сюлейман Великолепни", който е доминиран от телевизията в над осем страни Историята на султана е един от най-скъпите серии, правени някога в Турция, а главното действащо лице е Halit Ergenc, ние Добре известен като Онур от "1001 нощ". Първият е за зрителите подготвени за друг топ седем серии в този сегмент от пазара.

     

                        Ето,  сърбите вече купиха филма!!!  smile3501


     
http://www.prva.rs/sr/oNama/saopstenja/story/13433/PRVA+o%C5%A1t … ula+u+novu+sezonu!.html
             

# 669
  • Мнения: 0
wavey

Как сте сладурки Hug Hug Hug

Бетисима, четвърти сезон е продължението на приказката - Берги, Халит и Али Heart Eyes Two Hearts Two Hearts



Miha  bouquet

Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 19:12 от darry^^

# 670
  • Мнения: 617

      Дари, оправи ширината на колажа, за да го видим. В момента показва 0. Laughing

# 671
  • Мнения: 25
Здравейте ,Хубав уикенд за всички !!

betisima...останалите серии продължават и до днес в реалния живот....

Съвършено вярно! Laughing

Красе ,чудесно сутрешно кафенце с Клипчето.......
Приятен ден на Всички!

# 672
  • София
  • Мнения: 1 017
: Danaya33 , wavey wavey newsm51 smile3525  love001,идвай по често Heart Eyes Hug

# 673
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите ви ! То затова е интересно всичко защото го има и в реала !
Пускам ви линк на клипа който ме заблуди ,но сега като го загледах видяхче това е част от 89 или 90 епизод !

http://vbox7.com/play:e74a859b&al=2&vid=10395629

 Много сте готини всички и пускате много интересни неща ! Чета ви ,но не си падам много по писането !
 Приятен ден на всички ! Simple Smile

# 674
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Благодаря за отговорите ви ! То затова е интересно всичко защото го има и в реала !
Пускам ви линк на клипа който ме заблуди ,но сега като го загледах видяхче това е част от 89 или 90 епизод !

http://vbox7.com/play:e74a859b&al=2&vid=10395629

 Много сте готини всички и пускате много интересни неща ! Чета ви ,но не си падам много по писането !
 Приятен ден на всички ! Simple Smile


Това са нарязани епизоди с по-малка дълготрайност.

Общи условия

Активация на акаунт