Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 134

  • 39 989
  • 747
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
Малко искаш  Wink

Днес църквата отбелязва Денят на Св. Александър - 30 август

Алекс, да си жива и здрава и много щастлива!

Честит празник на всички именници! Да ви е живо и здраво името!


Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 09:35 от elma

# 121
  • Мнения: 0


Ама , к'во да правиш...скромна съм.. hahaha hahaha
Искам малко, защото да не те плаша... Joy Joy, ама колко още мога... ooooh! ooooh!

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро  Hug Гъбке,топличко ли е още кафето  Wink и сокче от грейпфрут как обичам ,ммммм,чудо   love001

Щом днес е св Александър,значи нашата Алекс е именничка  Hug Алекс ,да си жива и здрава и много обичана   bouquet

# 123
  • Мнения: 0


Алекс, да ти е честито името! Hug Hug
Да си го носиш с радост и гордост.

Честит имен ден на всички именници!  bouquet  bouquet

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Я едно поздравче от мен за всички момичета в темата  Hug

# 125
  • Мнения: 3
Момичета привет и от мен, аз днес малко позакъснях, ама какво да се прави от сутринта се въртя около печката, Габи отсрамила си ме вместо аз да поднеса кафенце и закуска днес, пак се изложих. Хайде да ви почерпя и аз Благодаря на всички ви момичета за милите пожелания Hug Hug Hug

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Аууууу,баничка с айрянче  Heart Eyes, а диетата мииии  Cry Но не мога да откажа просто  Laughing

# 127
  • Мнения: 0
Злате, к'ви диети, джанъм?
Шекер байрям е това...не е шега.
Налапвай бързо захарната пръчка и искай прошка. Hug Hug

# 128
  • Мнения: 0
Габи ето ти захарна пръчка ама кой ще тe опрости незнам....това не е по моята част, аз съм от " грешниците"   Joy



Ей, тази жена колко е красива дори и като плаче  Shocked

# 129
  • Мнения: 0
Ох, Елмич...от кога я чаках тази шаренийка. Ще си я смуча до довечера.
А пък за прошката ще почакам до заговезни, че не съм толкова навътре в мюсюлманската вяра. hahaha hahaha

# 130
  • Мнения: 0
Туба била една от 11-те оженили се звезди това лято



http://www.ayakligazete.com.tr/haber/iste_bu_yaz_evlenen_unluler_.htm

# 131
  • Мнения: 0
Ооо...те сватбите продължават.
Нали сега и Джемал Хюнал ще женим... hahaha hahaha

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Габчице,от тези пръчици съм на тоя хал  hahaha ти вместо да ми кажеш -дур ,не барай, не си угаждай на акъла,ти-налапай я  Mr. Green  Joy Joy Joy Оф,и тва ми  било приятелка  Wink Ама знам аз що така правиш-да не ме хареса Онур,да хареса само теб   newsm48

# 133
# 134
  • Мнения: 0
Габчице,от тези пръчици съм на тоя хал  hahaha ти вместо да ми кажеш -дур ,не барай, не си угаждай на акъла,ти-налапай я  Mr. Green  Joy Joy Joy Оф,и тва ми  било приятелка  Wink Ама знам аз що така правиш-да не ме хареса Онур,да хареса само теб   newsm48

А бе, ти докога ще се остриш за Онур, бе...Кой ще ми разхожда момичето?

Много лесно да произведеш близнаци и да хукнеш да се забавляваш... hahaha hahaha hahaha

Аз уж те пратих да го пазиш от чужди булки...ти тръгна с еротични мисли... Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт