КГБ = Клуб на Готините Баби - 114

  • 36 975
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 558
Честит рожден ден на Краско!
Щастливо детство и много мечти, които да сбъдва!



Жабче, честит ви рожденник! Да ви е жив и здрав!


Момичета, благодаря ви за милите пожелания към сина ми!


Тути, гушкам те, пожелавам бързо възстановяване на дъщеря ти и на теб!

Мелче, на добър час и късметът да е с вас!

# 721
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСКО! ВЕСЕЛИ ДНИ И КРЕПКО ЗДРАВЕ, че грип се задава!

                                

Момичета, благодаря ви от името на Мел за пожеланията - те с Анжелка полегнаха малко,че тя с 16ч ще пътува за Русе.
Мая ли беше, дето питаше за датата на срещата newsm78 Но нека я припомня: 12 ноември! Ами другата седмица, предлагам да извадим пак списъка и до края на седмицата да оформим присъствието.Като уточним бройката (поне приблизително) ще отида до Русе.

# 722
  • Мнения: 7 473
ЖАБЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСКО!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ И УСПЕХ В МАЛКОТО УЧИЛИЩЕ!


ЦВЕТЯ ЗА МАМА И БАБА!

# 723
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Шпунц , Каролин , Доби , Яне , Дидка , благодаря ви приятелки! Heart Eyes Hug Heart Eyes

Мелче , успех миличка!  Hug
Не е лесно далече от близките , но поне си заслужава.  Peace

Тути , бързо възстановяване на дъщеря ти.  Hug

Честито на синът на Яжка и дъщерята на Дидка.  Peace
Лека и доходна да е работата им.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 179
ЖАБЧЕ,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРАСКО!

ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И МНОГО КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО!

# 725
  • Мнения: 3
Добра вечер на всички!
Жабче,честит рожден ден на Краско,желая му едно весело и щастливо детство и успехи в училище за напред!!!  bouquet
Дидия,моя комп без да се рестрартира като натисна -публикувай и писането ми изчезва в необятното интернет пространство-вече няколко пъти  ми погажда тия номера  и сега  му намерих цаката ,като изчезне ,веднага без да пипам друго със стрелката горе на лентата като върна и се появява Simple SmileДидка,Яжка много се радвам че децата са си намерили работа-ний сега се явяваме на държавни изпити ,после стаж и догодина май по това време ще се оглеждаме за работа,а си го представях по скоро,но какво да се прави.
Аз отивам да слагам масата и пожелавам на всички приятна вечер  bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 16 195
Жабката, честит рожден ден на Краси младши!
Пожелавам здраве, весели игри и шестици в у-ще.   bouquet
Доби, със закъснение - честит рожден ден на сина с пожелания за всичко хубаво.   bouquet
Мая, честита пенсия! Да я получаваш дълго време и често да яактуализират.
Снощи в тролей  5 в Младост се качи жена, направо бяхте като двойници. Даже понечих да и се обадя, но се вгледах - по-висока беше.
При нас нищо ново - таксито е на майстор, за сега не се знае какво му е.
Пламен си е у дома - прави миш-маш.
Аненце започна курс по английски - 2 пъти седмично.

# 727
  • Мнения: 7 473
              Добър вечер и от мен!Да се обадя ,че няколко вечери пропускам проверката! Wink
              Кристи, и при мен беше така,ама сега като се рестартира всичко изчезва и...от начало пиша.Даже се учудих,че половината текст си беше на мястото-публикуван.Пожелавам успех на държавните изпити и дано докато тръгне да търси работа нещата в тъпата ни държава се подобрят,че в момента е направо див ужас.Търсят се специалисти,но заплатите ,които предлагат са направо смешни.Та  не си заслужава да кандидатстваш за подобна работа.
              Майче,аз те питах кога си си подала документите,а забравих  Embarassed Embarassed Embarassed да ти честитя пенсията!Със здраве да си я ползваш и да се увеличава постоянно. Peace
              Хоризонтирам се,че и днес капнах!

# 728
  • София
  • Мнения: 1 755
Честит рожден ден на Краско!Да бъде здраво и весело дете,да стане отличен ученик и да радва семейството.

# 729
  • София
  • Мнения: 475
На Краско - весел празник и щастливо детство. Да радва мама само с шестици!!!
Дидия и аз горе-долу тогава я подадох. Чакай я всеки момент.
Благодаря за пожеанията.  Hug Аз пък съм с чувство, че става въпрос за някой друг - толкова бързо мина това време.
Янче, казвай как да ти изпратиме парите. Ако се видиме в неделя може и на куп да ги събереме. Имаш ли карта, която с АЙБАНА може да захраниме?
Айша, знаеш ли, че често ми казват за припознаването. Май доста съм се клонирала Joy Joy

# 730
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Римар , Айша , Кристи , Яжка , Майче , благодаря ви за пожеланията към Краско.  Hug Heart Eyes Hug

Майче , зло да те забрави.  Embarassed
Честита пенсия и със здраве да си я харчиш.  Hug

Айша , браво на Ани за английския.  Peace
Нека да учи , трябва ще знаеш езика. Grinning
Вече го изпитах , ученичка на дърти година.  Mr. Green

# 731
  • София
  • Мнения: 1 755
 Майче,честита ти пенсия.Не е голяма,но дано да я получаваш много дълги години!Това е по-важно.И да си жива и здрава,но изобщо не приличаш на пенсионерка-много младееш
 Айша,Ани няма грешка.Детето е умно и много добре си обмисля постъпките.Трябва да учи език.Аз сега ще видя Жоро как ще я кара в Англия-зле е с езика.
  Аз пак съм потънала в простотия.Утре ме викат в полицията-"долния" е подал оплакване.Но утре ще ви разказвам.

# 732
  • София
  • Мнения: 16 195
Яге, докато Жоро е там нека да слуша радиоили ТВ и ще започне да разбира езика постепенно.
Дано да не са само българи, с другите чужденци също на англ. ако говорят ще се поочупи на говоримия език.

# 733
  • Мнения: 7 473

              Яге,не се притеснявай за езика,на място се учи най-лесно и най-бързо.Ще се оправи Жоро и няма да го познаеш англичанина като се върне у дома.
              На долния съсед му тегрли една....по-дългичка и хич не му се връзвай.Неприятно е ,но....така дошло.Да си жива и здрава ще го преодолееш.
              Майче,благодар за отговора!Ще чакам - може пък моят изчисляващ да е по-мързелив от твоя! Laughing
              Хайде,казвайте КОГА и къде,в колко ще се видим да си побърборим и да поразтоварим нервите!
              Лек и спокоен последен работен ден от тази седмица!  bouquet

# 734
  • Мнения: 1 065
Здравейте. Ето ме.
Днес съм по-свободна,защото съм за . . . ла всичко и успях да се  понаспя и попрочета пропуснатото.

Честито на всички празнували, сбъдване на мечтите им, здраве и късмет.

При мен за сега нищо заслужаващо похвала.
Здрави сме, живи сме, но другото не е за разсправяне-нищо интересно.
От няколко дни вече сме в очакване на второто внуче-това е хубавата новина.
В личен план- нищо оптимистично, все по - главоломно търкаляне по нанадолнището. Крайно време е да се спра на решение..

Чета ви, когато мога.
Прегръдки за всички, спокойна вечер и хубави почивни дни! 

.
Един симпатичен мъж и едно брилянтно изпълнение.....

Общи условия

Активация на акаунт