Тwilight/Здрач-тема 69 Есента чука на вратата, води Breaking Dawn 1

  • 46 989
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6
Специално за Робстеновите сърчица...... цък...цък....цък ..... и цък.... Знам, че може да кажете, че е мъгливо, неясно и куп други неща обаче аз виждам много хубави неща на тези гифчета, които ме карат ужасно много да се усмихвам  Heart Eyes

Лека нощ, мили момичета  Hug

# 646
  • Мнения: 245
Трудно мога да кажа кога ми харесва повече-когато гледа влюбено или когато гледа лошо?!

Естенствено, че лошият поглед!
Влюбеният поглед е усъвършенстван на 100%, с него съм свикнала вече от години, виж лошият поглед на Роб е нещото, което чакам от дълго време, затова и чакам Бел Ами и Космополис с нетърпение.
Специално за Робстеновите сърчица...... цък...цък....цък ..... и цък.... Знам, че може да кажете, че е мъгливо, неясно и куп други неща обаче аз виждам много хубави неща на тези гифчета, които ме карат ужасно много да се усмихвам  Heart Eyes
center]
Цве, ех, какво да ти кажа мило......Робстен в  душата ми  умря отдавна, отдавна Mr. Green
Вече, докато не излязат тези двамката и не обявят категорично, че са двойка, не вярвам...
Само едно мога да кажа за гифчетата... Кристен много палави ръчички има, като отвързани са  Joy

# 647
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утроооооооооо! kaffeetrmker_2
Погледът на мистър Прекрасният Патинсън му е по рождение - както и да гледа изглежда, че гледа влюбено. Специално съм го проучила - трябва само да му е малко скучно, да подложи прекрасна ръка под брадичката, да пусне лека разсеяна усмивчица и мигом леко премрежения му поглед започва да излъчва нещо, което всяка жена тълкува като любов. Така гледа и слоновете, и мъжете, и храната си. Laughing Той е просто една ходеща любов с очи. Heart Eyes

....или трябва просто да му свети слънцето в очите....
....да му блести безупречната бяла ризка....
....и да си мисли: "Видя ли, скъпа, и аз мога като Джаксън - да ме гледаш и да си мислиш колко съм невероятно чаровен, лъснат и колосан, но с небрежни, артистични нотки във външния вид, както и  изключително похвално самообладание пред тълпата!" Wink






# 648
  • Мнения: 10
Grinning много сладко се изрази!  Sunglasses


# 649
  • Мнения: 6
Момичета, ще гледаме Космополис чак догодина по това време....
Може да видите много от панела на филма, заедно с продуцентите, режисьорът и актьори в блога  Peace

А междувременно видях някой да се разхожда под моя балкон  Mr. Green

# 650
  • Мнения: 3
 Joy  Ванче, много си права за Робертовия поглед. И бирата така си я гледа, и Том  Peace  Образът ни той безподобен   Heart Eyes 

Тук, мисля, че съзерцава Стефка в една определена област  Joy

 Лейди, предпочитам го с лош поглед, ако е възможно пък  Grinning  И каквоо, цяла година никакъв Роб, щото до Бел Ами я камилата, я камиларя.... пфу.
Не мога да наваксам с клипове и материали, но опитвам. Добре е, че тук като погледна поне се сверявам откъм събития. А за подробностите - няма да придирям  Grinning

# 651
  • София
  • Мнения: 1 001
Joy  Ванче, много си права за Робертовия поглед. И бирата така си я гледа, и Том  Peace  Образът ни той безподобен   Heart Eyes 

Тук, мисля, че съзерцава Стефка в една определена област  Joy
И си пресмята на ум колко се е прецАкАл  hahaha
На колко снимки го имаме да зяпа в деколтетата на екранните партньорки, м? Нещо му липсва в живота...по-точно две неща! Joy

# 652
  • Мнения: 3
 Joy    Така си е, хващан е многократно, ....ман  такъв  Joy   Ако някой има снимка на мацката от предишната му връзка - Нина, моля нека я постне. Стана ми любопитно по какво си избира мадамите  Grinning  Ако мога така да се изразя, игнорирайки духовната страна на нещата  Mr. Green

# 653
  • Мнения: 6
Люс, ето ти цяла папка с Роб и най-глупавата-жена-в-историята-на-РОБинството....  Joy http://photos.lucywho.com/robert-pattinson-and-nina-schubert-pho … ery-t1752579.html

# 654
  • София
  • Мнения: 1 001
О, забравих да кажа, че хвърлих едно око на Кроненберг и бях учудена колко готин пич бил hahaha и хубаво чувство за хумор има - мисля, че с Роб са си паснали. Grinning И Пол Джиамати май е в нетипична за него роля - някакъв лош, дето ще се опитва да убива нашето изтупано, зализано момче? hahaha Някак като говореха за филма звучеше все едно комедия са снимали, а не нещо сериозно, което някак снижи напрежението в главата ми относно филма - измамно, разбира се, но поне знам, че вече е насниман - просто свършен факт и когато излезе ще ми е много любопитно да го гледам! Peace

Люс, навремето като младо, зелено, абсолютно неопитно и наивно девойче, много се обидих на мъжо, че като се влюбил в мене не забелязал хич...духовната страна на нещата...други страни на други неща бил забелязал... Joy

Божеееее, Цвети, аз тази девойка не я бях виждала...ама да ти кажа не само е най-глупавата, ами и други най- не-хубави неща бих казала за нея...а за неговия вкус за жени - гроб съм просто...потвърди ми опасенията... ooooh! Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 20:27 от Vania3m

# 655
  • Мнения: 6
Той Роб е един.... духовен  Mr. Green Все гледа към разни работи под ъгъл.... ама не му се сърдя де, простено му е, само да си остават погледи, а той си знае с кой ще се..... одухотворява после  Sunglasses

# 656
  • София
  • Мнения: 1 001
То, 'щото нали, таковата, ние само красивата му душа гледаме и едни духовни работи мислим да му направим...... Whistling Whistling Whistling

# 657
  • Мнения: 6
Даже няма да го защитя  Mr. Green

# 658
  • Мнения: 10
Да ви зарадвам с нов стил от Cosmopolis  Hug


Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 23:13 от Дърт Прилеп

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 832
      Момичета, в нета попаднах на един отрицанелен коментар за „Бел Ами”- филма,  Confused (представете си хората имат мнение, преди да са го видели-а аз естествено, много побеснях?!  ) като една от плювните беше относно средната възраст на Жорж Дюроа и младенчеството на Робърт, та въпросът ми към вас е: Докато четяхте книгата как го виждахте – в своите 20 и няколко години, или над 30 и няколко?  (Защото аз, четейки си го представях, .... абе има един млад актьор, май Робърт Патинсън му беше името!? Точно като него!!!   Grinning )

Общи условия

Активация на акаунт