КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - тема 9

  • 27 092
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 173
Здравейте момичета Hug
luce - страхотна темичка си заформила  bouquet дано да се изпълни с хубави новини Praynig
Аз ви следя и засега не пиша, защото няма хубави новини - по-скоро обратното. Май ще поставя рекорд по продължителност на опита (от април до...все още не е Sad) все има нещо...на моменти изключвам напълно и се скривам от всички и всичко. Нямам сили...затова и не ви пълня главите с "моите" глупости Cry
Късмет на всички!  Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 1 326
Анджи, мила, ами ние тук какво ли не сме си споделяли една на друга за перипетиите ни - нали затова е форумът! Hug Кураж, момиче, и горе главата - и за твоят опит ще дойде време! Дано да е съвсем скоро!   Praynig Hug   bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 3 860
Анджи ако това ще те успокои моя опит се отлага от декември миналата година  Crazy ама вече гледам философски на нещата когато-тогава  Rolling Eyes нервите не помагат със сигурност  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 6 232
andji,  Hug Това,че в момента си в "принудителен застой" не те прави по-малко артохоличка...къде си тръгнала да се криеш. Я виж и  Lailah . тамън реши,че  е стигнала до началото и я връщат в изходна позиция,ама не се дава  Naughty

# 64
  • Мнения: 173
Благодаря ви момичета Hug Hug Hug толкова сте мили и съпричастни.
Това е потвърждение на мнението ми, че тази темичка се нуждае именно от момичета като вас - силни и борбени. Точно такива жени заслужават да бъдат майки и да възпитат така и децата си - дано това стане възможно най-скоро!  Praynig

# 65
  • Мнения: 746
Люси ,прекрасна темичка  Hug  bouquet Много хубави пожелания си ни написла   Hug  bouquet нека само хубави новини се случват в нея  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 4 737
Добро утро артохолички  Hug Честит празник, деня на Независимостта   bouquet
Анджиии, както четеш не си сама отлагаща опит мило, аз също от миналата година след аб... се опивам все да го стартирам Rolling Eyes Стягах се сега за септември, ама и него го изтървах, после си мислех да взема аха, аха да хвана поне Октомври ама ядец  Sick док на конференсе в Америка и пак изтървах, засега съм се наточила да хвана поне Ноември  Mr. Green пу, пу, пу черна котка да не ми мине път Praynig

# 67
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Привет и от мен  bouquet Пристигам с нова стратегия и малко уплашена, щото такова чудо не ми се е случвало и като чета шубето съвсем ме хваща Blush Док иска да направим биопсия на ендометриума, за да отхвърлим средата като причина за неуспеха Rolling Eyes Очертава се да е другия месец, че аз все още си чакам МЦ, а той хабер си няма да идва Crazy И да питам аз - боли ли и какво да пия преди това, че като се сетя за ЦС и просто настръхвам отвсякъде Sick И още нещо - колко парички да приготвя, при Стаменов ще бъде? Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 186
честит празник на всички и спокойни почивни дни .
пожелавам на всички на старта положителни резултати и много здрави бебета на финала. вижте на какво попаднах днес, докато си пиех кафето
http://dnes.dir.bg/news/pol-bebe-9537936?nt=4
ние се молим да имаме деца, хората правят аборти заради пола  #Cussing out #2gunfire ooooh! #2gunfire #Cussing out ooooh!

# 69
  • Мнения: 6 280
Меги зависи какъв е прага ти на търпимост,аз лично не съм пила нищо ,самата процедура трае няколко минути,болката е като пред цикъл,цената мисля че беше 150лв, като са влючени хормони,но нека се влючат момичета който са правили скоро биопсия ,че мойте бяха отдавна,Успех
а може да имаш ,щастието ,да не ти се наложи да правиш биопсияи да не ти дойде до 9месеца Wink

# 70
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Оооо, Пепи, прекрасно пожелание Hug , но освен да бъда втората Дева Мария с непорочно зачатие друг вариант няма - без тръби съм Mr. Green Аз рових в сайта на клиниката да търся цени, но такова чудо не видях Rolling Eyes
*нова_жена*, това е ужасно и чудовищно #Crazy ooooh!

# 71
  • Мнения: 2 845
Меги, до преди три месеца /когато ги правех биопсиите/ цената беше 200 лв. +хормони в нея. Освен това преди биопсията ще имаш фоликулометрии 2-3 броя според зависи, защото биопсията е на 5-ти ден след  овулация.
Болката е моментна, почти за секунди, а и докторите вече им хванаха цаката, особено ако ти я прави д-р Стаменов няма да усетиш,  докъто се страхуваш той ще е свършил.

# 72
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, и аз последно 200 лева платих за биопсия. И не е страшно, д-р Шевкетова също добре се справя  Wink

Анджи, Дездемона, дано чакането си струва  Hug

Честит ден на независимостта!

# 73
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Меги, няма страшно и аз се страхувах като теб преди биопсията, но си сложих свещичка Профенид един час преди процедурата и изпих един аулин за всеки случай половин час преди това и нищо не съм усетила, д-р Персенска я прави. Докато се чудиш има ли още то свършило. Правих я юни месец, цената е 200 лв. с включени хормони.

# 74
  • Мнения: 799
Турудуууу....ура ! Тази сутрин стартирах стимулация с първата инжекция Гонал, довечера съм на Меногон. Дано този път стигна до пункция Praynig

Общи условия

Активация на акаунт