Навън студено е вече, но през ЮНИ ще чакаме малко човече :)

  • 30 495
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Преброявам се и аз:

kateto - първа бременност - термин 07.06.2012 от София,  възраст 25



Точица, и аз се дописах.. Laughing

# 31
  • Мнения: 3
Аз съм на 30 години от Пловдив и това ми е втора бременност-термин 20 юни 2012

# 32
  • Мнения: 21
Цоп и аз в новата тема Simple Smile
за преброяването и запознаването:
murmoranka - 29г.,втора бременност, от В.Търново, термин - 04.06.2012

# 33
  • Мнения: 131
Запис: Първа бременност, 29г., термин 13.06.2012г. (като Freed)  Simple Smile благодаря ти предварително, Точица  bouquet

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 15:06 от roro81

# 34
  • Мнения: 425
Точица, сърдечно благодаря за новата темичка!   bouquet
За статистиката - Голди, 30г, трета бременност (2 неуспешни) , термин 03.06.2012г.

# 35
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз,от София на 36г. втора бременност с термин 01.06.Първата ми  бременност беше през  далечната 1996г - резултата: близнаци момче и момиче .Да ми са живи и здрави вече са на 15г. Simple Smile Успех на всички мами! Hug

# 36
  • Мнения: 17
aneda, 39г. първа бременност, 11 Юни, 2012, Ванкувър, Канада (иначе от Видин)

Благодаря ти Juturna за успокоението, наистина си помислих че тук не ги е много еня за бременната жена. Дано всичко да върви както трябва и да нямам нужда от доктори. При мен тук сега е сутрин и аз след малко отивам на работа. Лека вечер на всички мами в България.Simple Smile

# 37
  • Мнения: 427
Здравейте мили мамчета,да се запиша и аз в новата тема,дано да се пълни все повече и повече.Аз днес бях на преглед,каза че съм в 6 г.с.,а според сайта съм в 5 newsm78 newsm78 newsm78в събота съм пак на преглед,каза че матката ми нещо се е изкривила,ама не знам.За преброяването термин:25.06.2012 (втора бременност,първата двуплодна,завършила в края на 6 месец,от Лом).Каза ми да си почивам тая седмица,че съм на нещо като преход между месеците,и аз съм до петък болничен,тъкмо ще се наспя,че нощем гледкам ТВ,а денем дремя на работа.Ставам да хапна малко и пак идемммм Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 656
Точица, много благодаря за новата тема, и че се нагърбваш с тежката и времеемка задача да ни добавиш  Heart Eyes  Hug

И аз да се запиша: Усмихнатото, втора бременност, термин 24.06 (някак преглъщам вече 10те дни разлика, пък дано всичко върви нормално  Rolling Eyes). Живея в София, на 29 г. съм.

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте на всички....
Бих искала да се запиша при вас и да споделяме всички изживявания заедно!
Чакам третото си дете през юни месец на 27 год. съм, това стана много неочаквано и доста стресира мен и съпруга ми защото съм забременяла по време на цикъл Shocked и това просто ме изуми но все пак решихме да си го запазим...каката ни е на 6г., макият бандит е на 2г.....днес съм на доки и да видим как се развиват нещата....след прегледа ще ви напиша и точен термин за да ме добавите във списъка Hug
Приятен ден на всички!!!

# 40
  • Мнения: 427
Точица,извинявай много мила,но си ми объркала името ми е :emsi4ka Отново ти се извинявам

# 41
  • Мнения: 201
Емсичка, извинявай много! Веднага го оправям  Blush

# 42
  • Мнения: 427
Няма проблем Точице Hug Hug Hug,я кажете защо док казва че съм 6 седмица,а аз където и да го проверих(различни калкулатори)все 5-а показва?Вече би трябвало да съм в 1 месец нали? newsm78

# 43
  • Мнения: 11
да се включа и аз   Laughing

dossi,първа бременност,термин 19.06.2011г
бях на лекар още на 14-и октомври и ми казаха да отида след 3 седмици ,а те минават толкова бавно...чакайки да отида и да вида всичко е ок и бебчо си е на мястото.
а за симптомите - не ми се спи толкова,нямам гадене ,но пък имам газове ужасни и нетипични и корем ме наболява(опъва) понякога Sad
успех на всички бъдещи юнски мами:) newsm10

# 44
  • Мнения: 425
Емсичка, кога ти е била последната менструация и съвпада ли ти термина от калкулатора с термина на док?
P.S. 5-та или-6та седмица, направо си си II месец Hug

Общи условия

Активация на акаунт