Моля за съвет-избор прахосмукачка

  • 8 769
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 177
И аз имам нужда от съвет за избор на прахосмукачка. Колебая се между тези:
819.5 SK
819.0 SK
1600.0 SP
Нещо не разбирам, разликата между първите ? Едната има торбичка, а другата  е с контейнер ли? Водния филтър ме прилича, но ми се стува че няма да смуче много. Трябва да уточня, че ще се ползва само на твърди настилки ( теракот, ламинат).
Ще погледна и други предложения.


Здравей!Аз имам  819.0 и съм много доволна.Чистя и мия едновременно ламината и теракота.
разликата между първите 2 мисля е, че едната се предлага с турбо четка , а другата -не.И двете са с воден филтър.Много добре си смуче, не се притенявай за това.Мие се след всяко чистене, не е трудно.

Ако имаш въпроси-давай!

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте, някой използва ли Зелмер 616.6. От 2 дни не се опитвам и не мога да и пусна парогенератора, всичко е зглобено правилно, следвам инструкцийте, но само бръмчи и няма пара  newsm78 . Ако някой има опит с тази машина моля да сподели..

# 32
  • Мнения: 2 286
Ние сме с Беко с воден филтър http://www.technoarena.bg/bg/catalog/id/1192.html
Изключително доволна съм! Няма прахоляк, няма гадости. Чистиш, хвърляш водата и дори да е мокра пак може да чистиш. Само не трябва да се прибира докато е мокра. Имаме и куче - много добре се справя с космите. С телескопична дръжка е, което е голямо предиство.
Хепафилтъра изобщо не се цапа когато работи с вода, само ако е за сухо почистване. Има едни дунапренени филтри, които се перат от време на време.
Ние я взехме за 149 от Техномаркет.
Бях си харесала на Зелмер, за 129 и 139, но консултантката ни каза, че Беко-то било по-качествена изработка.

# 33
  • Мнения: 3 216

Четох много добри отзиви по чуждите форуми. Хора, които преди са имали vax или dyson/нещо като миеле/ и в момента са със самсунг казват че дори са по доволни. А за тези на батерия четох лоши отзиви, а й трябва след година две да сменяш батерията, която е доста скъпа и не навсякъде се намира. А й е по-евтина Heart Eyes

Dyson няма нищо общо с Miele. Като да сравняваш  Mерцедес и БМВ- просто са разли4ни, ако някой иска пове4е инфо мога да помогна. А Vax са най-слабите и зле от изброените ( имала съм и Таурус- по-добър е от Vax-a) .

Аз имам Dyson ( DC 39 Animal http://www.dyson.co.uk/Vacuumcleaners/Cylinders/DC39/DC39-Animal.aspx ) в момента, 4исто нов на няколко седмици, старият ми беше 8 годишен . Моя съвет е , които може да инвестира малко пари4ки в такава машина- няма нищо по-добро от това в момента на пазара.

# 34
  • Мнения: 67
Кои от вас имат впечатления за прахосмукачка с контейнер и висок клас хепа филтър (11 или 12)?
Често ли се зацапва хепа филтъра при честа експлоатация на какъв период го сменяте?

Общи условия

Активация на акаунт