Момиченце или момче, Юнско бебе в нас расте!

  • 23 829
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
Здравейте мами  Grinning Вие много пишете и едва успявам да ви чета камо ли да пиша и аз Simple Smile))  Моя термин е 17 юни, аз съм от Пловдив и съм на 22 години. И мен ме настигна това ужасно течение, не се търпи на моменти. Бебчо е добре расте си, а на мен освен че ми се гади ами и нищо не ми се яде. Едвам натъпквам нещо в устата насила. Ама пък за сладки работи няма кой да ме стигне  Laughing Та вече са ми забранили да влизам в магазин че квото видя и го искам  Laughing Като ми се пригади като че ли като пийна нещо и ми отминава. Слава Богу не повръщам. И въпреки че не ям много, корема не ми мърда, изглежда все едно съм преяла, така ми се е надул. Не знам дали на бременноста се дължи.
   
Исках да ви попитам, тъй като ме пуснаха в 1 месец болнични че имах малко проблеми в началото, тези болнични след това дали се включват в изчисленията за майчинството поне като минимална заплата или си остава черна дупка. Че тва не ми е много ясно. Мерси предварително, и леко бременеене на всички Simple Smile  Hug

# 46
  • Мнения: 145
Alik ти си свършила доста работа по откриване на сайтове, супер! Аз се опитвам все така да направя някакъв списък какво ще ни е нужно и да си сметнем очакваните разходи, но се паникьосвам редовно.

AngelHeart  Hug

# 47
  • Мнения: 2
Здравейте мамита и от мен, леле колко сте изписали !!!  Hug
Поздравления за criskata  за новата ни темичка   bouquet
На мен почти не ми се  Sick и се чувствам много добре, но и аз съм от тези, които със ставането и търся нещо за хапване Simple Smile
Zhabche, честит рожден ден на патерици и от мен, с пожелания за много здраве, любов и прекрасна бременност, и юни със сладко съкровище на ръце  Hug
Freed до колко знам и съм чела, наистина не може да влизаш в топли басейни и сауни Simple Smile, но пък хубава разходка и почивка на чист въздух
Ами хубав ден и от мен  Heart Eyes

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
Здравейте момичета Simple Smile Щях да напиша "Добро утро", защото сега се надигам, но ме хвана срам Embarassed Мъжо ме остави да мързелувам и даже просна прането снощи, а аз само направих една закуска на малкия сутринта и едва дочаках да тръгне за училище, та да се мушна пак под завивката Simple Smile
Май си намерих лек за гаденето - сока от цял лимон, и сода за допълване на чашата и задължително сламка Peace
desi82 всичко вече ще е наред с бебо, не се притеснявай с повече дуфастон ще е ок, а и зацапването ще спре  Hug
Фриид миналата седмица ходихме с мъжа на Велинград и аз се чудех как ще съм, но там се чувствах перфектно - смяната може да ти подейства добре Simple Smile
criskata благодаря Simple Smile
И аз поглеждам в бебешките сайтове, но още е раничко, а иначе в момента обзавеждаме новия ни апартамент, където живот и здраве трябва да се преместим на пролет и бебоците да са на новичко Simple Smile
Хубав ден на всички Hug

# 49
  • Мнения: 175
desi82 мила през какво си преминала  #Cussing out защо се случват тези неща.... важното сега, е че сте открили проблема и от тук нататък всичко ще е наред Hug ааааа и тук ще си стоиш разбира се  Naughty никаде няма да мърдаш. Тъкмо живот и здраве ще повлечеш краче с първото бебе на темичката Hug

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
criska  благодаря за новата тема!
Може ли и мен да ме впишеш че не си вижам на първа страница Каринна- първа бременост.
Аз ви чета редовно но ми остава малко време за писане, ходя на работа, на курсове и вечер като се прибера съм изтощена и направо в леглото!
а за цигарите и аз малко трудно се справям с тях  Blush

Приятен ден на всички!

# 51
  • Мнения: 0
Опа забравих да си напиша термина 17.06.2011

# 52
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен!Вчера казах на шефа и сега вече всички в офиса знаят и ми олекна,че не се налага да се крия-защо хапвам повече и не пуша вече.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка. Дано да е изпълнена само с хубави новини Simple Smile
Аз отново съм на работа, но ми е трудно да се съсредоточа. Мисля само за прегледа, на който съм довечера. Да стискате палчета. Simple Smile
И аз вече разглеждам бебшки сайтове, даже съм си набелязала разни нещица, но е много рано за пазаруване още. За сега сме решили да пазаруваме дни преди раждането, а някои неща даже и след това.
Аз съм непушач, но всичко около мен пушат. Преди не ме е дразнело, но сега като запалят цигара и ми става много неприятно. Имам късмет, че всички, които значт за бременността ми се съобразяват и избягват да пушат в мое присъствие.
Усмихнат ден желая на всички.

# 54
  • Мнения: 26
Сriska ще ме впишеш нали - 3-та бременост-термин 17,06,2012
1-ва - неуспешна
2-ва - син Георги на 10години и 6 месеца
Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте, да се включа и аз при юнските мами. Чета ви редовно, но се бях зарекла да се запиша след прегледа - та всичко е наред засега имаме си и тупкащо сърчице. Моля да ме впишете и мен mimge четвърта бременност - първите две неуспешни, третата - Баткото на 4г 11м
 Криската   bouquet
Леко бременеене на всички  Hug

# 56
  • Мнения: 0
Уф и аз забравих термина 27.06.

# 57
  • Мнения: 3 402
Да се разпиша и аз в новата, прекрасна темичка  Heart Eyes
Днес се чувствам много странно - хем не ми е лошо, хем се усещам изсмукана и отпаднала, гони ме страхотен мързел и до момента основно си отлагам ангажиментите  Mr. Green

# 58
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Записах си час за ранна ФМ на 7.12. в МЦ Марковс, но при Павлова - нямаше часове за Димитър Марков. При предишната бременност ме гледа той, но сега явно напливът е станал още по-сериозен.

# 59
  • Мнения: 811
Честит рожден ден, Жабче! Пожелавам ти здраве, щастие, спокойствие, и една прекрасна бременност със здраво бебче накрая! Бъди усмихната и обичана!

Общи условия

Активация на акаунт