Отговори
# 630
  • Мнения: 27 524
dharmaaa, прати съседката  Grinning Кога ще ти се оправи ктака? Ако е счупено или възпаление, има вероятност Т° да е от това, но ако не - може да е за нещо хубаво. Дано  Hug

За който ще пуска темата - попрегледах списъка на чакащи две чертички. Ще напиша по номера:

11, 20, 50,55, 59, 99 и 123 - няма такива никове във форума.

48 и 104 са някакви фантоми с по 7 ника  Crazy

24 - норитата20 - има я и в чакащите две чертички, и в чакащите бебе.

122 и 125 са бременни в около 15-тата г.с.

9, 12, 26, 61, 100, 103, 132 и 154 са никове, които не са влизали във форума между 4-6 месеца и 3г.

# 631
  • София
  • Мнения: 9 148
Това дето го помислих за цикъла, не се оказа цикъла, а някакво бледо розово като белтък (сори за детайлите  Blush). После нищо от обяд. Взех един тест от аптеката, но е отрицателен. Няма и помен от втора черта. Явно продължавам да чакам родата...  newsm78.

Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 20:03 от zazu1

# 632
  • Мнения: 1 591
момичета, искам да ви сервирам вечеря, може ли?  пожелавам такава вечеря на всяка една от вас!  Hug Hug Hug

# 633
  • Мнения: 201
11, 20, 50,55, 59, 99 и 123 - няма такива никове във форума.
Блонди, миличка първо честото положително тестче и само хубави емоции следващите 8 месеца ти желая.  bouquet
И тук желая всичко най-хубаво на Мечкони и малкия Радостин   bouquet
Аз съм номер 123 и съм си тук  Rolling Eyes Имайте предвид, момичета, че регистрацията не винаги съвпада с ника, който се показва при писане.  Peace
Аз си ви чета редовно, но не пиша, защото нямам каво да кажа интересно, а само сортирам и събирам ценната информация, която научавам тук, за което ви благодаря   bouquet
Надявам се скоро и аз да се включа с двучертичкова новина  Embarassed

# 634
  • София
  • Мнения: 650
мишки -мислех да публикувам същатата снимка Simple Smile даже прилежно си п свалих от ФБ, но ме изпревари Simple Smile  bouquet

# 635
  • Мнения: 1 591
dharmaaa и аз от там я грабнах!!!!

# 636
  • Мнения: 2 802
Лелеее ... нямаше ме само няколко часа и сте изписали темата  ooooh! Нямам време сега да ви чета обстойно, че след малко излизаме пак, но мернах някъде, че Яжка има Имен ден! Честит имен ден ти желая и най-съкровеното желание да ти се сбъдне в най-скоро време  Hug
Утре ще ви дочета, а като гледам ще започнете и нова тема  Crazy
Лека вечер  Heart Eyes

# 637
  • Мнения: 3 695
здравейте момичета,  Hug искам да честитя на Блонди и да й пожелая една лека и безпроблемна бременност  Hug

# 638
  • Мнения: 309
Яже,Естела да ви е честит именният ден,желая ви много здраве и скоро мами! newsm51 smile3525 Весело изкарване на празника smile3525
Звездичка да ти е жив и здрав мъжът  newsm51

# 639
  • Мнения: X
Моля да ме извините, но каква е зависимостта тест за О да отчете бременност? Чела съм, че МОЖЕ и да стане, защото отчитаt ЛХ хормон, но О до колкото знам не отчита ЧХГ? Греша ли, може ми малко разяснение ?  Flutter

Блонди, ако имате нужда от помощ с темата на среща съм да помогна, от мене имате тефтера, защото обожавам да си драскам и да си заспивам всичко, така, че аз ще съм на теб и Меци другите ви очи, да сверяваме инфото бъдещо мамче  Hug Hug Hug Hug

Дарма - миличка стискам палци да е положителен теста !!!!! А съседа понякога е най-добрият приятел ! (макар в БГ и най-голямата клюкарка Grinning")

# 640
  • Мнения: 695
Ани, аз всъщност проблеми не съм имала, та и с докторите не съм, само дето попаднах на някакъв разсейко, дето на мецани май са й по-ясни нещата от на него, но важното е, че системата му проработи  Peace
А аз не съм си мислела, че нещата не са му ясни, просто докато четях все ми беше чудно защо в Белгия лекар прилага стимулация при жена без никаква причина, която пробва едва от няколко месеца..не, че има значение важен е резулатата, другото е без значение..   Hug
Ще се радвам да ме включите и мен в списъчето, аз не пиша много редовно, ама това е защото не винаги има с какво да се включа, дано пък и при мен стане чудото  Blush
Яже аз си го пия през целия цикъл, па дано помогне  Heart Eyes
Antonelly От листовката на Oview
4. Може ли тестът за овулация Oview® да отчете грешен резултат?
Грешен резултат може да се получи при прием на лекарства, съдържащи Лутеинизиращия хормон (ЛХ) или хормона човешки хорионгонадотропин (ЧХГ).
......
Тестът може да отчете грешен резултат и в случаите, когато до скоро сте била бременна, в момента сте бременна или сте в менопауза.   

# 641
  • Мнения: 2 483
Моля да ме извините, но каква е зависимостта тест за О да отчете бременност? Чела съм, че МОЖЕ и да стане, защото отчитаt ЛХ хормон, но О до колкото знам не отчита ЧХГ? Греша ли, може ми малко разяснение ?  Flutter
Копирам нещо, което писах на една мацка от форума, че ме мързи да пиша отново  Blush

Възможно ли е по някакъв начин теста за оволация да отчете бременност ???  newsm78 newsm78 newsm78
Не само, че е възможно, ами със сигурност при бременност тест за О. ще позитивира. Аз установих бременността си чрез лентичка Oview, тъй като нямах тест за бременност под ръка.

LH и ЧХГ са еднакви в алфа- съставните си части (имат и бета) и затова дават кръстосана реакция един спрямо друг.
Освен това, при индуциране на овулацията при ин витро/инсеминация, се използва инжекция с ЧХГ, докато при естествен цикъл овулацията се постига благодарение на LH, което още веднъж доказва, че двата хормона са относително (но достатъчно) еднакви по структура, за да може тест за овулация, търсещ пик на LH да бъде положителен, ако всъщност в урината има ЧХГ и жената е бременна  Simple Smile
(егати изречението изплясках.... ooooh!)

Та, Антонели, имаш ли да ни казваш нещо?  Flutter Laughing


За който ще пуска темата - попрегледах списъка на чакащи две чертички. Ще напиша по номера:

11, 20, 50,55, 59, 99 и 123 - няма такива никове във форума.
Има, просто в списъка не са записани по правилния начини, или са променили екранното си име:
11 PA4EVA 80 @
20 @viktoriqna@
50 Questo sono io!
55 dayz : )
123 .Вяра.

48 и 104 са някакви фантоми с по 7 ника  Crazy
48 ***Надежда***
104 Ина*
Не са фантоми, и двете са реални потребители в темата (макара да не са писали отдавна)


24 - норитата20 - има я и в чакащите две чертички, и в чакащите бебе.
Мениджърът на списъците е блял  Laughing Wink

122 и 125 са бременни в около 15-тата г.с.
Да им е честито!
Както написах и малко по-рано, такива като ги мерна в някоя отчетна, направо свалям от третия списък без да прехвърлям в първия, защото само ще затлачат и първия....


9, 12, 26, 61, 100, 103, 132 и 154 са никове, които не са влизали във форума между 4-6 месеца и 3г.
С някои от тях лично съм комуникирала теми и теми назад, тъй че докато оправях списъците, аз лично не можах да махна, но който поеме - преценката е негова  Peace
И накрая да помоля последно видяните положителни тестове от дадена тема да бъдат въвеждани в първия списък на следващата с различен свят, за да може да се следи по-лесно кой последно е видял двете чертички  Simple Smile
Някои момичета не могат да следят всеки пост от темата и понякога само по това се ориентират на кого да честитят  Simple Smile

# 642
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Звездичка!, честит ти именник и на теб!   bouquet
Cherry Mam, хайде честити билети  Party Аз в Пловдив ходя при д-р Даскало от Медикус алфа и съм много доволна.
мишки, страшна вечеря  Joy Joy Joy

# 643
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 983
eeeeeee миииииииииии тогаз по всеобща преценка се самоназначавам за отговорник на темата Mr. Green захващам се тогаз мили мои и се надявам да не ви разочаровам .. опрятам ръкавите и почвам да стихоплетствам по следващата тема .. ще взема предвид всички забележки по списъците, ще нанеса необходимите корекции иииии като видя 50-51ва страница пускам следващата темичка .. смятам да продължавам на този принцип, а да не се опитвам да новаторствам .. не мисля че е необходимо Flutter

сега по другите въпроси:

искам да ви изкажа огромната си благодарност, че днес всички ме уважихте с поздрав по случай остаряването, помъдряването и т.н. Mr. Green направихте деня ми наистина специален и понеже не намирам достатъчно силни думи, за да изкажа това, което чувствам, просто ще ви прегърна всички, вие сте безкрайно специални за мен! Hug Hug Hug

# 644
  • Мнения: 1 172
Café con leche, ама как приятно се правиш на разсеяна... Crazy Нищо де, здраве да е - надявам се като се родят принцесите да видим някоя снимчица... Mr. Green
mecani, честита нова длъжност! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт