Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 81

  • 30 958
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз не гледам нямам време от сериали Crazy(падам си хамериканските Blush,турските нещо не ми са вече на сърце Освен мелодията Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes) Ох тука верно топличко,гласувах те ли,кво желаете за отплата давам,инфо ако знам,тортички,пастички,снимки ще ровя като трябва,като се надъхам за нещо и го правя bowuu bowuu bowuu bowuu

А значи става въпрос за банда на година мъчем се да пробием пред лаковата,че много гласове Shocked Shocked Shocked,а КиТ заслужава да се прочуе пред клюкарките,а догодина живот и здраве и вие на пангара Hug Hug Hug Моя глас е гарантиран Peace

# 76
  • Мнения: 887
Гони - спомням си - да! Ти и Хиацинт бяхте най-търпеливи и за Лейля и за Китка ,ама ние не ги дишахме.Та даже и анкети правихме - кой и как ще ий затвори устата hahaha hahaha

Плами - аз гласувах,както каза - Британците,ама нищо не разбрах newsm78 Важното е,че мисията е изпълнена,нали Naughty

# 77
  • Мнения: 8 484
Ох тук ще бъде трудно никой не познаван от тук(а грешка Дини Hug Hug Hug),но идвам да агитирам да гласувате ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624833.420 за Британците,Британците  Praynig Praynig Praynig Praynig моля ви,моля ви,каквото пожелаете раздавам,само да спечелим  Praynig Praynig Praynig Praynig  

Благодаря за вниманието bowuu bowuu bowuu bowuu  и сори за спама  Blush


Веднагически си дадах гласа  smile3521
Ой довечера започват едни хубави серии Two Hearts Two Hearts Two Hearts .Ще има приказка за бедното овчарче и красивата принцеса и -Мииии аз съм мъничко женен Яске за мойта снаха  smile3521
http://youtu.be/-OiV_5kEt6A
http://youtu.be/s1x7hc6d2bY

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 13:49 от Eny87

# 78
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Благодаря ви Hug Hug Hug

Плами - аз гласувах,както каза - Британците,ама нищо не разбрах newsm78 Важното е,че мисията е изпълнена,нали Naughty

Точно гоним мисия,малко остана и ще стигнем лаковете  newsm18 newsm18 newsm18

Кажете с кво да почерпя,давам отма Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 630
Plami Hug въпреки, че и аз не разбрах напълно, но един глас имаш и от мен за Британците! Peace Peace Толкова напористо молиш, че човек не може да не уважи молбата ти!  newsm10 smile3503

# 80
  • Мнения: 887
Плами - разбрах - ти си по екстремните филми,пък ние тук се уливаме и прехласваме по невъзможната любов hahaha hahaha
Ама е много хубаво,да знаеш! Peace
Уморени сме от чалга,ужаси и разни други идиотщини дето всеки ден ни се случват и вечер,
че и през деня - бягаме в света на приказките, Heart Eyes ама нали и затова са ни кръстили в бг мама - романтички Hug
Ени hahaha - голям тарикат този Саваш - не можеше да избере по-точен момент за това признание - Ясемин скрила олума,той скрил енге-то hahaha hahaha hahaha

# 81
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm03 newsm03 newsm03 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Упорит човек съм,обикалям всички стай,дано всички откликнат на молбата ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дини на мен ми дай вампири,върколаци,свръхестествени неща,ужаси и такива такива неща Whistling Whistling Whistling


# 82
  • Мнения: 630
Момичета, да попитам. Аз днес си се вихря много от тръстиката - бая нагазвам в лука Praynig ooooh! Тъй като тук са ни орязали достъпа до клипове и други, не мога да гледам много неща, но просто са забравили Нова плей. В момента си гледкам снощната серия, но изключително много накъсва. При Вас така ли е или е само при нас ??? newsm78 newsm78

# 83
  • Мнения: 630
Гони - спомням си - да! Ти и Хиацинт бяхте най-търпеливи и за Лейля и за Китка ,ама ние не ги дишахме.Та даже и анкети правихме - кой и как ще ий затвори устата hahaha hahaha


 Joy hahaha Joy  С Пенда останахме последни, дето вярвахме, че Китка ще поеме в правилната посока.

# 84
  • Мнения: 8 484
Гони  Hugпри мен върви бвз проблем Нова плей.

Гони - спомням си - да! Ти и Хиацинт бяхте най-търпеливи и за Лейля и за Китка ,ама ние не ги дишахме.Та даже и анкети правихме - кой и как ще ий затвори устата hahaha hahaha


 Joy hahaha Joy  С Пенда останахме последни, дето вярвахме, че Китка ще поеме в правилната посока.
[/size]

И не сте сгрешили Гони .Цветето въпреки всичко успя да си остане добър човек.Еееее имаше си и нейните лоши моменти ,но в крайна сметка кой ги няма   newsm78

Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 14:08 от Eny87

# 85
# 86
  • Мнения: 8 484
Кеии ти си страхотна .Благодаря ти за грижите които полагаш за нашата тема ,и за това да си гледаме сериите на ЛиН в оригиналния им вид  smile3525 smile3525 smile3525

# 87
  • Мнения: 27
Гони - спомням си - да! Ти и Хиацинт бяхте най-търпеливи и за Лейля и за Китка ,ама ние не ги дишахме.Та даже и анкети правихме - кой и как ще ий затвори устата hahaha hahaha


 Joy hahaha Joy  С Пенда останахме последни, дето вярвахме, че Китка ще поеме в правилната посока.

тя Китка поема в правилна посока ама много се влияе от останалите...чааак към последните серии и просветва

# 88
  • Мнения: 630
Гони  Hugпри мен върви бвз проблем Нова плей.




Eny  Hug благодаря  bouquet Значи повредата пак е в моя телевизор! :ooooh:Eй на пак е запецнал и вече 10 минути гледам как Шахнур е застинала с поглед върху Акта за раждане на Омер. И ни на пред, ни назад. ooooh! ooooh!



Последна редакция: ср, 23 ное 2011, 14:18 от Goni

# 89

Общи условия

Активация на акаунт