МБАЛ Бургас IV

  • 76 952
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 776
  anik79, ти при кой си ходила в Стара Загора?
  Аз преди живях там и ходих на частно при едно от "светилата". Беше ми казал, че тъй като бебето е доста едро изобщо да не си мечтая, че ще дочакам 9-я месец. А аз даже го преносих, без някакви задържащи терапии. Не видя нещо много важно и наруши лекарста тайна, което може би най ме ядоса.
  В Бургас мисля, че няма добри за ФТ. По добре във Варна и ако може в София. Тук никой не видя, че бебето е мнооого едро и всички при който ходих казваха, че мога да го родя нормално. Той се роди 5160гр. и 56см. Не ме питайте как се ражда такова дете.
 Ченгелиева ми каза в 36г.с., че синът ми е с хидронефроза на бъбреците 2-ра степен. За пореден път ми се срина всичко. След като го родих и го водих при специалист(не в Бургас) и човека се изуми от диагнозата и ми каза, че дори няма и ни най- малко отклонение във всичките му вътрешни органи.
  Сори за дългия пост,  но толкова сълзи и нерви ми докараха уж великите светила и за това ако пак ми предстоят такива прегледи съм се ориентирала към Варна и София.

# 76
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
АЗ в Ст.Загора ходих в една частна клиника,ако не се лъжа при д-р Иванова.
За ФМ може би е най добре във Варна има добри специалисти и е близо в сравнение със София.

# 77
  • Мнения: 1
Момичета, потресена съм... днес научих за един случай на починала родилка наскоро в МБАЛ Бургас има ли нещо вярно? И ако е така защо това се крие и се пази в тайна, като все някога ще излезе насветло? Жалко за горкото момиче, родило е и няколко дена след раждането се е споминала без дори да види рожбата си! newsm45 Виновните трябва да си получат наказанието, не ги крийте!!! smile3515

# 78
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не съм чула нищо  newsm78 може да не е вярно.

# 79
  • Мнения: 4
Преди време четох за това тук, ако разбира се става дума за същия случай! http://www.blitz.bg/news/article/124524 много жалко за момичето smile3518

# 80
  • Мнения: 2 475
Преди време четох за това тук, ако разбира се става дума за същия случай! http://www.blitz.bg/news/article/124524 много жалко за момичето smile3518
И аз гледах репортажът и чудех в коя от двете болници е станало.Така и не става ясно и нищо не съм чула.Горкото момиче.Горкото сираче. Cry

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 285
Питах д-р Душепеев. Той каза, че отдавна знаел за този слух и с типичното си чувство за хумор заяви, че криел всички починали в гардероба си. Като отваряли на другите лекари гардеробите, оттам падали шишета, а от неговия - скелети.
Знам, че не е смешно, особено за бременните момичета, които влизат тук, но понеже ми е близък, реших да го питам

# 82
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз мисля,че е слух и не вярно,такова нещо няма как да остане скрито.

# 83
  • На морето!
  • Мнения: 5 796
Не съм чела статията, не мисля и да я чета. Този сайт въобще не ми е достоверен източник и, моля ви, не поддържайте такива слухове живи, не и във форум за настоящи и бъдещи майки.
Едно от предположенията е, че такива статии се пишат поръчково- сещате се защо и от кого. На мен лично  ми писна от слухове, срс-та, интриги и глупости, а когато става въпрос и за здраве, и за масовата психоза "да яхнем вълната с-у лекарите-убийци" ми идва в повече, още повече сега.

# 84
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз мисля,че е поръчково написано това Peace

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 644
bil sam se bil napil... Nqkoi vqrva li na dumi4ka ot statiqta, ako da na koq to4no? I 6to puk horata si mislqt, 4e nie tuka prikrivame na doktorite izdankite?

# 86
  • Мнения: 42
Здравейте,въпреки съветите които получих,реших да се доверя на д-р Миринчев ,тъй като съм раждала при него и ми е следил бременността.Останах много приятно изненадана,противно на мненията прегледът беше много обстоен-45 мин. обясняваше и показваше на екрана всичко и отговаряше на всичките ми въпроси. Надявам се наистина всичко да е наред,както показа прегледа.
С първата бременност правих ФМ в Дева Мария при д-р Хубчев и бях много разочарована.Прегледа беше 10-15 мин ,нищо не ми показа и обясни,попълни си данните в бланката,каза ми че всичко е наред и ме изпрати  Shocked

# 87
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз останах много разочарована от д-р Хубчев и аз като Маги нищо не видях и нищо не разбрах,само пола на бебето разбрах.

# 88
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И аз останах много разочарована от д-р Хубчев и аз като Маги нищо не видях и нищо не разбрах,само пола на бебето разбрах.

+1   Peace

Весели празници момичета!

Миленка. загуби се нещо? Има ли блага вест?

# 89
  • Мнения: 150
Не. Тука съм още. Всички спят, само нашето момче играе много вътре и не ме оставя да спя. Ядосана съм #Cussing out, защото всички майки от декемврийската тема родиха, само нашия се чуди още дали да излиза  newsm78. Ако има преносили мамчета споделяйте какво ви е помогнало, че откачам вече. Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт