Лидл ::10::

  • 71 927
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 589
Днес си взех няколко круши от промоцията......е няма такъв боклук, никакъв вкус на круша, по-скоро неприятен аромат на газ. Със сигурност няма да повторя

Аз вчера купувах - действително не са хубави за ядене - едни такива твърдички, сухички и не миришат на круши... Но пък направих сладкиш с тях и стана страхотен Heart Eyes

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Интересни неща казвате, ще ви следя

# 92
  • София
  • Мнения: 1 832
Аз съм взимала от ежедневните /точно тези в картонената опаковка от 45 бр. вътре/. Не задържат влага - пропускат отдолу - под самата превръзка.

Аз също от тях имам оплакване, но исках да чуя и вашите мнения. Благодаря ТуиГ и Люба  Hug Hug
И моето мнение е същото - пропускат

# 93
  • Мнения: 2 697
Какво ще кажете за брашното "Кастело" от Лидл?
Днес направих с него меденки, но много ми се трошаха, а досега не съм имала такъв проблем  Rolling Eyes. Ще го пробвам и на питка, да видим.

Аз съм доволна Peace И аз правих меденки с него - получиха се чудесни. Тестото обикновено става трошливо при малко мазнина в него. Иначе брашното ми се струва съвсем ОК, но определено не бих пробвала неща от типа на коледната пухкава пита, например (и подобни на нея неща) е къде-къде по-подходящо фино бяло брашно Simple Smile

И ... да се оплача - нещо тази седмица лидълци нещо с нищо не могат да ме спечелят. Чудна работа Crazy

# 94
  • Мнения: 527
Тая вечер в нашия магазин имаше 5 човека. Да вдигат още цените! Mr. Green

# 95
  • софия
  • Мнения: 26 040
Току що осъзнах (зачетох) защо Софрата в кутия и вакуум са различни на вкус - едното е 55% масленост (кутията), а другото 45% Peace

# 96
  • Мнения: 164
Аз искам да се извиня.В предната тема бях казала,че подложката за разточване са и вдигнали цената на 11,99 от 7.99.Те наистина са два размера. Embarassed

# 97
  • Мнения: 43
Някой има ли наблюдение за тази завивка? Колко е дебела, качествена ли е?  Thinking

# 98
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Момичета, наясно ли сте дали стоките от съботната промоция (нехранителни) ги оставят и в следващите дни, ако не са се изчерпали?

# 99
  • Мнения: 2 187
Момичета, наясно ли сте дали стоките от съботната промоция (нехранителни) ги оставят и в следващите дни, ако не са се изчерпали?
Да ! Но нищо интересно зо събота,освен сиренето.

# 100
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря, Белла!
Аз хвърлих око на детските долнища.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Дааа, и аз нещо не се впечетлявам тази седмица. Дори не си направих труда да ходя нито от понеделник, а и днес едва ли ще отида до там Thinking

# 102
  • Мнения: 1 726
Много ме е яд, измъкнах хлапето от училище за да му купя ботуши, но в 10.30 вече нямаше нашия номер ( то имаше 5-6 бр. само от по-големите) и ми казаха ,че повече няма #Cussing out

# 103
  • Мнения: 1 041
Моля, някой да сподели в кой магазин са налични   Шоколадов крем с парченцаhttp://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13302.htm. В Изток ме съмнява да ги има налични, но не ми се разкарва напразно та ако някой минава днес от там да сподели.

# 104
  • Мнения: 7
Момичета от кой кетчуп сте доволни?Пагуса добър ли е?

Общи условия

Активация на акаунт