Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!!-11-та част

  • 24 244
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 798
Голди,това е от бременността Mr. Green,аз ям по 300 гр орехи дневно и все повече затъпявам:))
И  в какви реклами са Марти и Дони,кви баници и Своге? Crazy

Мариелка, приемат се  всякак протеините, те не са вредни,ама май  и ефект много няма.

# 691
  • Мнения: 347
Мариелка, точно така е Simple Smile моя лекар не ми харесва малкия мъж и го угоява. Аз си мисля, че не е голям проблем, защото преди две седмици беше 1600гр. а и братята му са се раждали по около 2900 и  то почти на термин, но нали съм изпълнителна Mr. Green
Освен това бил много полезен протеина за костите.
Голди, това с оглупяването е много гадно.На мен ми бягат думи Sad

# 692
  • Мнения: 1 798
Марти, аз се сещам за някоя дума на английски и на руски първо и на български не мога...Срам! Заеквам, замлъквам, не ми тече мисълта...Дали ще се оправя после?
Марти, ходих за сокове за гости до магазина и срещнах пак оная,според която вчера  трябваше вече да раждам. Фалцетно ме засича"Ама ти още ли не си родила" hahaha

Аз мисля да устискам до средата на февруари, до тогава,Марти, ще вземе  освен  кръвно и захар  да качи заради мене. Laughing





# 693
  • Мнения: 169
Срещу затъпяването по време на бременността лек няма, единствено не трябва да му обръщате внимание.  Mr. Green Важните неща пък трябва да се записват, аз така правя. Laughing

Мини, спокойно като родиш ще се оправиш! По повод твоята съседка заслужава отговор "Ей сега отивам да раждам", ей несъобразителни хора  Twisted Evil

Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 19:01 от Йовка

# 694
  • Мнения: 560
Милички маменца най сетне и аз да си ви видя, домъчня ми за вас, колко сте изписали радвам се, че всички сте добре.
Нимфичка да ти е жив и здрав именика и много да те слуша и много да те радва и адски много да си те обича.
minie mouse аз от сега не мога да си закопчея якенцата, че те са ми все едни вталенички и теснички и все разкопчана ходя,а до края не знам ама аз не излизам много даже никак и няма смисъл да давам пари за яке което после няма да ползвам.
За затъпяването Голдимилата ми не си сама аз колко съм затъпяла леле мале мъжо ми направо пада с мен ама няма такова чудо като мен днес излизахме с моята колаи аз по пътя забравих, че сме с моята и му викам на моя мъж абе тая твоята кола всякаш е по широка  smile3532и той ме глеееда, като втрещен и като почна един луд смях и аз шах и по едно време се сещам, че сме в моята кола ичервена, зелена ама факт а колко такива изцепки имам
За комшийте аз от 7 месеца съм в блока на мъжото и те не ме познават и не смеят да ме питат нищо само ми глееедат корема ама тези от моя бл. са под ембарго защото аз не ходя сега там ще ги изненадам после smile3521
Марти честита ти седмичка 3 и от мен напредваш момиче само така .
За мама какво да кажа тя без мен и сестра ми не може да диша, но си живеем отделно ама сме доста сплотени 3 те което напоследък май се среща рядко.
Абе момичета за това замъзяване на клетки къде мога да видя каква му е цената братовчеда замръзиха на тяхното дете беше 5000 лв преди 3 г
А тези протейни от кога се пият и доки ли казва да се пият или вие си решавате и почвате да пиете?
Малеее извинявам се за фермана ама обичам да си бърборя с вас Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 461
Дебеланки, сладуранки добро утро!  Hug

Ейййй, изписали сте темичката от вчера! Simple Smile

Чета, чета и викам къде ги намирате теиз клюкарки???? Mr. Green Mr. Green Mr. GreenАма има ли такива хора??? И какво да видиш сещам се яяя ама и аз си имам такива... Joy Много се забавлявам навсякъде е едно и също...

Нимфичка, ЧИД на мъжлето ти! Да ти е жив и здрав и мнооого да те слуша! Mr. Green

И аз като звездичка искам да питам тези протеини от къде ги взимате и какво представляват? Нямам никаква, ама никаква идея никога не ми се е налагало да пия такива чудеса! От кога се почва пиенето им?

Нещо невидях Зори да е писала! Дали не е започнала с раждането?  newsm78

# 696
  • Мнения: 696
тука съм-ехоо!Споко!За сега още съм ок,в събота съм на кола маска,след това вече може да се почва.  bouquet

# 697
  • Мнения: 347
Добро утро на всички малки и големи Hug
Точно си мислех, че съм единствената будна и Асселинка се появи Heart Eyes
За протеините, казват се Биогейм и лекарите ги дават, когато бебетата са по-мънички, за по-бърз растеж, но аз лично не виждам да има ефект newsm78 Продават ги в аптеките, без рецепта са и се ползват и от спортистите за трупане на маса и като хранителна добавка.На мен са ми досадни, но лекаря ми настоява да ги пия, защото на моята възраст и с многото спонтанни аборти и раждания плацентата била непълноценна и не хранела добре бебето. Понеже се познаваме с него от много години и знам, че се презастрахова, но пък ако протеините са полезни за костите нямам против да си ги укрепя :е: Друг начин за набавяне на белтъчини е да хапвате извара, но аз не обичам Sad
Днес съм на преглед от два часа, стиснете по едни палчета, моля Praynig

# 698
  • София
  • Мнения: 1 252
Добро утро!
 
Аселинке, Марти всичко ти е обяснила, тъй че няма да се повтарям. При мен и заради кръвното ми го увеличиха Биогейма по минимум 2 лъжички на ден, аз пия по 3. Тъй че които сте на 1, сте направо за завиждане Wink Аз със сигурност го понамразих вече. На кратко-Аселинке,щом не са ти го изписали,значи нямаш нужда,споки.

Мини, аз го разреждам Биогейма в повече вода и така не ми е гаден.В малко ми е много сладък и едва го пия.

Марти, стискам палци за прегледа! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Вчера много интересни теми вихрихте,ама бях заета да разчиствам и не можах да се включа.Вечерта имахме малко гости по случай ИД, весело изкарахме доста. Малко пак вдигнах кръвното, наруших диетата, дано днес е по-добре. Май много ми влияят храните, въпросът е, че само на извара, мляко, пилешко, плодове и зеленчуци няма как да я карам нон стоп newsm78 Ще вземе пък хемоглобина да падне Rolling Eyes




# 699
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Добро утро и от нас!

Радвам се, че сте добре!
Аселинка, протеините се изписват само при нужда, ако доки прецени, че бебче е по-мъничко, иначе не се пият по желание.
Марти, успех на прегледа, дано да мине както си го очакваш - идеално! Simple Smile
Джоли, Джулия, как сте?
Нимфичка, храните сега при нас влияят най-много на кръвното.Надявам се сега да е стабилно вече.
Хайде, лек и спокоен ден на всички!

# 700
  • Мнения: 461
Благодаря за инфото, момичета! Страхотни сте!  Hug

Шоколадово бонбонче , благодаря за чайчето, ама онези кафенца дето ни пускаше бяха по-вкусни!  Wink Имах си едно любимо, което дори бях сънувала!  Crazy

Нимфичка, мери ли си кръвното днес? Как е? Нормализира ли се вече?

# 701
  • Мнения: 560
Здравейте милички мой пупарланки как сте днес надявам се всички да сте ми добре и да ссте много весели и усмихнати мами с послушни и кротуващи бебочета в корчтата.
Аз тъкмо станах и така закусах, че ще се пукна newsm62

Шоколадово бонбонче за чайчето изглежда много добре, както винаги справила си се със сутришното                       оение на групичката.
А къде е Мини защо се губи така  Thinking

Марти и аз стискам палци за прегледа!   fingerscrossed
Абе да ви попитам какво ви е мнението за памперсите за многократно ползване, че мамите в отчетната ми тема много горещо ги дебатират, някоя мама има ли опит с тях?

# 702
  • София
  • Мнения: 1 252
Снощи го дигнах до 130/90 пак,не мисля,че е много.Днес вече падна до 128/86,ама е сутрин.Обикновено почвам да го вдигам следобед.Продължавам си с диетката и ще падне още,не ме мислете Hug

Гледам речта на Росен Плевнелиев- нещо много идеалистично го раздава,все едно за друга държава говори Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 4 199
Здравейте милички! Аз вчера бях на разширяване на зеници и целия ден се чувствах ужасно, добре че днес погледа ми се попроясни. За кръвясалите очи ми изписаха само изкуствени сълзи, но ефект нулев, та ще си ходя като зомби Simple Smile Радвам се, че всички вие сте добре, аз продължавам да си броя дните като затворниците и нямам търпение вече да е поне февруари Praynig

# 704
  • Мнения: 696

Абе да ви попитам какво ви е мнението за памперсите за многократно ползване, че мамите в отчетната ми тема много горещо ги дебатират, някоя мама има ли опит с тях?

Здравей!Аз купих за дъщеря ми  пълен комплект може би 5-6 чифта,не съм ги ползвала видяха ми се много неудобни и дебели.Пробвах веднъж но ми пропускаха и ставаше мазало,незнам аз не ги удобрих.Сега си стоят в една торба и няма какво да ги правя Whistling

Общи условия

Активация на акаунт